Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Format atarken Hicbir aygıt sürücüsü bulunamadı.Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
86
Cevap
1
Favori
113.945
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Windows İşletim Sistemleri >> Windows 7 >> Format atarken Hicbir aygıt sürücüsü bulunamadı.Sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      67 Mesaj
      13 Kasım 2018 17:44:11
      biri yardımcı olsun arkadaşlar. datron pl5c bilgisayarda xp yüklü win7 yapıcam aygıt sürücüsü bulunamadı hatası alıyorum win 7 kurulum aşamasında. ne yapsam düzeltemedim. nasıl çözücem sata driver bulamıyorum ati bonefish anakart modeli
      |
      |

• Çavuş
      67 Mesaj
      13 Kasım 2018 17:50:52

ileri tuşu kapalı kardeşim ileriyle olacak iş değil diskleri biçimlendirilecek şekilde görmüyor sata olduğu için
      |
      |
      nickimsonikimsi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      67 Mesaj
      13 Kasım 2018 19:42:24
      anlayan bi allahın kulu yokmu 2 gündür uğraşıyorum yapamadım
      |
      |

• Çavuş
      67 Mesaj
      13 Kasım 2018 20:16:39
      şu disk part 0 saçmalığını uyguladım şimdi xpde gitti valla bi yardımcı olsun bilen bi arkadaş
      |
      |

• Er
      1 Mesaj
      14 Kasım 2018 16:33:26
      Windows güncelleme yaparken bilgisayar çöktü ve geri yükleme yaparken bende aynı sorunu yaşadım çözümü bulmam 3 gün sürdü ve yaptıklarımı paylaşayım.

Yükleme USB si ile bilgisayarı açtığımda "şimdi yükle" butunundan sonra "media sürücüsü bulunamadı" uyarı ile yüklemeyi yapmadı. 2 gün uğraştan sonra fat32 formatlı USB i görmediğini "NTFS" li USB yi gördüğünü fark ettim ve NTFS formatlı yeni bir USB hazırlayarak "şimdi yükle" dediğimde yükleme bölümüne geçebildim.

Bu seferde mevcut HDD ye yükleme yapılamıyor dedi ve bunun çözümünüde mevcut tüm partition ve hdd leri şeçerek "sil" diyorsunuz ve yükleme başlıyor.

Bu şekilde tüm verileri kaybediyorsunuz bu nedenle bilgisayardan dökümanlarınızı kopyalamanız gerekli. Kopya alma işlemini "command prompt" modunda dos komutları ile klasörlere girip "xcopy /s/h *.* e:\yedek" gibi komut ile yapabilirsiniz. Yada orjinal ingilizce bir USB bulabilirseniz onarım ekranında explorer açtırıyor onunla "copy to" diyerek kopyalama yapabilirsiniz.
      |
      |

• Yarbay
      3196 Mesaj
      23 Kasım 2018 18:01:58
      Bios'tan USB XHCI'yi kapatınca sorunum çözüldü. Deneyebilirsiniz.
      |
      |

• 09 Ocak 2019 19:36:33
      Bataryayı çıkarttım 5 dk bekleyip geri taktım ve oldu. Hiçbir şey anlamadım ne alakası var şimdi? :))) Neyse oldu sonuçta. Deneyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Martılar...
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
millenicom;internet;servis
doğum sigortası, doğum paketi, çocuk sigortası
Yeni Abonelik d-smart
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.