Şimdi Ara

Forma için sırt sponsoru belli oldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sabri, JPK, Sercan gibi adamlar alınacaksa 10 milyon euro olsa ne olur ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alejàndro

Ülker geçen sene yıllık 800bin veriyormuş 3 milyon değil, bu sene de 800 teklif etmişler. Yani şu anki yapılan anlaşma geçen senekinin 2 katı

O reklam anlaşması o farklı bir sponsorluk.Sırt sponsoru 800 bin dolar mı olur ? O dönemki kol ve short sponsorumuz bile 2.5 milyon dolarken hemde ?

Bizle fener ulkerden 4 milyon dolar alıyorduk.Beşiktaşta bekodan 3.2 milyon dolar.

Beceriksizler sponsor bulamamış birde üç sene imzalamışlar.Seneye sutlanacaklar yeni yönetimin önünüde kapıyorlar.% 50 düşmüş yazılanlar doğruysa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pthe.

quote:

Ülker geçen sene yıllık 800bin veriyormuş 3 milyon değil, bu sene de 800 teklif etmişler. Yani şu anki yapılan anlaşma geçen senekinin 2 katı

O reklam anlaşması o farklı bir sponsorluk.Sırt sponsoru 800 bin dolar mı olur ? O dönemki kol ve short sponsorumuz bile 2.5 milyon dolarken hemde ?

Bizle fener ulkerden 4 milyon dolar alıyorduk.Beşiktaşta bekodan 3.2 milyon dolar.

Beceriksizler sponsor bulamamış birde üç sene imzalamışlar.Seneye sutlanacaklar yeni yönetimin önünüde kapıyorlar.% 50 düşmüş yazılanlar doğruysa

Yalnız şöyle düşününce daha yakın rakamlar birbirine : $ vs. €

• quote:

Orijinalden alıntı: Ramsay Bolton

Sabri'nin maaşından az

Küçük kartal, Pektemek sizde bedavaya mı oynuyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pthe.

quote:

Valla bana da inandırıcı gelmedi ama Ben1Aslanım yazdı twitterdan, Bjknin bile 5 yıllık 16 milyon dolar, bişey anlamadım bu işten ya hayırlısı artık. Birisi GS sponsor konusunda sıkıntı yaşıyor çünkü önü tıkanıyor ama biz bunları yazamıyoruz demişti, para babaları ellerinden geleni yapıyor demek ki yazık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Adamlar şuan Türkiye'nin en büyük 2. araç kiralama şireti, bu reklamla artık 1. olurlar
  • 1.5 milyon ne be ? :S boş dursaymış daha iyiymiş o kadar şamp ligine giden takımız verdikleri paraya bak bir rezillik daha yönetimden
  • quote:

Orijinalden alıntı: U and I

1.5 milyon ne be ? :S boş dursaymış daha iyiymiş o kadar şamp ligine giden takımız verdikleri paraya bak bir rezillik daha yönetimden

şampiyonlar liginde sırt reklamı yok kardeş

• Görünüş açısından Ülkerden daha iyi beğendim ama ne kadar para alacağımız konusunda resmi bir yazı var mı ?
  • Akhisar'a sponsor olacaklarmış bir oy fazlayla Galatasaray çıkmış oylamadan...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garenta yı tanımayanların olması komik, alınacak rakam bence normal.Bildiğim kadarıyla zaten kol ve sırt sponsorları genelde nakit ödeme yapmıyor.Firmanın seçilmesindeki en büyük avantaj nakit ödeme yapması olacaktır.

Nakit ödeme ffp konusunda işe yarayacak, transfer yapılması kolaylaşacaktır
  • bilip bilmeden konuşuyorsunuz ya sinir oluyorum 1.5 milyon EURO. Yıllık 3 yıl için toplam 4.5 milyon EURO demek kardeşim sen euro'nun bu türkiye ekonomisindeki değerini bilmiyorsan ben bir şey demiyorum diyecek söz bulamıyorum. Yönetim ağzında kuş tutsa size yaranamaz. Adamlar Messi'yi takıma getirse size yaranamaz çünkü sizin kafanızda bunlar kötü diye bir algı oluşmuş. Ön yargı ile bakma algısı oluşmuş.

Bende yaptıkları şeylerden çok memnun değilim açıkcası fakat onlara şans verin şans
  • quote:

Orijinalden alıntı: #Potlea

bilip bilmeden konuşuyorsunuz ya sinir oluyorum 1.5 milyon EURO. Yıllık 3 yıl için toplam 4.5 milyon EURO demek kardeşim sen euro'nun bu türkiye ekonomisindeki değerini bilmiyorsan ben bir şey demiyorum diyecek söz bulamıyorum. Yönetim ağzında kuş tutsa size yaranamaz. Adamlar Messi'yi takıma getirse size yaranamaz çünkü sizin kafanızda bunlar kötü diye bir algı oluşmuş. Ön yargı ile bakma algısı oluşmuş.

Bende yaptıkları şeylerden çok memnun değilim açıkcası fakat onlara şans verin şans

Aynen Euro'nun Dolar'in kac oldugunu bilmiyor burdakiler, 0.5 lira falan saniyorlar. Bir tek sen biliyorsun Euro'yu caktirma.

Dolar 2.8 Euro 3. Dolar 2 lira falan saniyorsun sen hala sanirim.

• Ya kardeş fıstık gibi iş zaten ligde gözükecek sadece onuda geçtim...Firma hazır sırt reklamı vermişken galatasaraylı taraftarada %10-%15 indirim uygulasa bence on numara 5 yıldız iş olur hem kendi açılarından hem bizim açımızdan...Hem klübün araç sorununu(boşa para harcamıcaklar şuana kadar yaptıkları tek mantıklı iş) çözmüşler hemde üstüne ülkerin verdiğinden 500-600 fazla alıyon varmı dahası..
  • Gayet şık olmuş. Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeasme

Garenta yı tanımayanların olması komik, alınacak rakam bence normal.Bildiğim kadarıyla zaten kol ve sırt sponsorları genelde nakit ödeme yapmıyor.Firmanın seçilmesindeki en büyük avantaj nakit ödeme yapması olacaktır.

Nakit ödeme ffp konusunda işe yarayacak, transfer yapılması kolaylaşacaktır

2012 yılında Ülker ile 3 senelik 18 Milyon TL'ye anlaştık bu gün ise 3 yıllık 4,5 Milyon Euro.... Bak bakalım hangisi daha karlı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: A. Einstein

Görünüş açısından Ülkerden daha iyi beğendim ama ne kadar para alacağımız konusunda resmi bir yazı var mı ?

Yorumları okuyup mesaj atsaydın detayları da öğrenmiş olacaktın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cast Away

quote:

Orijinalden alıntı: A. Einstein

Görünüş açısından Ülkerden daha iyi beğendim ama ne kadar para alacağımız konusunda resmi bir yazı var mı ?

Yorumları okuyup mesaj atsaydın detayları da öğrenmiş olacaktın

Yorumları okudum resmi siteden bir açıklama olarak dedim haber sitelerine güvenmiyorum.
  • Anadolu Grubu elbette çok büyük bir grup ama 2 kupa ile sezonu kapamış, Türkiye'nin en büyük kulübüne yıllık EUR 1.5 Milyona sponsor olunması da hayal kırıklığı. Böyle olunca da hemen dalga konusu oluyorsunuz ve dalga geçenlerde çok haksız sayılmaz örnekteki gibi.

Ekşi Sözlük'ten bir entry: (Süleyman Vücut Geliştirme ve Pide Salonu Galatasaray)

Orta halli zengin biri çıkıp neredeyse bu rakamı verip "benim adımı yazın formanın sırtına" dese GS'ye sponsor olabilir o zaman (abartıyorum). Bu işin bu kadar ucuz olması da, GS'nin büyüklüğünü düşününce, üzücü gerçekten.

Bir zamanlar rüyasını kurduğumuz İbra'nın burnunu alamazsınız o rakama.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.