Şimdi Ara

Forex UTV380 Harici TV Kartı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
10.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güzel birşeye benziyor ama neden hiç kanal bulamamış cihaz hayret
  • saçma kanal bulamama diye bir durum yok kendim kullanıyorum ben tüm kanallar var
  • Ses problemi dışında hiç bir eksiği yok,video çekimi tatmin edici,tuner i yüksek,görüntü fevkalade,fakat ses problemi çekiyorum,... tek bi kablolu tv girişinden denedim başka antenden de denemedim acaba baglantımda mı bir sıkıntı var?...Bu ses problemini nasıl çözerim bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim??
  • ses sıkıntısını çözmek içinwww.forex.com.tr deki driverı indirin bence
  • Eski bi başlık ama bildirmekte fayda var çünkü fiyatları cazip hale geldi insanlar almak isteyebilir uyarmak lazım.. 1 haftadır bu kart ile uğraştım windows vista üzerinde. ( iade ettim bugün artık zamanıma yazık 5 kuruş kar yapıcaz diye aver almak dururken )..

1. Windows Vista ile uyumlu denilen cihaz... Windows Media Center tarafından tanınmıyor !
    2. Vista driverlarını yüklediğiniz an ( cd den gelenleri değil siteden indirdiğinizi ) Program ( kendi orjinali ) tv kartını dahi görmüyor. Wista Media CEnter zaten hiç görmüyor.
    3. Görüntü ( COMPOZİT GİRİŞ ÜSTELİK ! ) alabiliyorsunuz ( Xp sürücüleri ile vista üzerinden kullanımda ) (MC de değil ) ama aynı anda ses ve görüntü sittin sene gelmez bu cihazda çünkü usb dirverları ni ses için vistaya uygun yükleyemiyorsunuz.
    4. Driverları kendi kendine çakışmakla meşgul olan TEK TV KARTI. IRQ dan ayarlarım ben arakdaş diyen varsa alsın kullansın.

Sonuç : UZAK DURUN. Müşteri hizmetleri 0. Telefonda 20 dk şehirler arası bekleyince fırlatıp ta kapattığım telefon görüşEMEMEsinden sonra ( geçen pazartesi ) yazdığım soruya bugün cevap verdiler allah razı olsun... '' Driver güncellemesi beklicekmişim.. sittin sene beklerim artık ! ''
    Nasıl oluyorda kimden rüşvet yiyolarda bu karta ödül veriyorlar anlamış değilim. Bizde bi öküzlük var kesin ( kart ak süt ak kaşık çünkü ). 20 senelik bilgisayar donanımı deneyimiyle 1 hafta uğraştık bi .ok yapamadık aptallık bizde demekki....

Dandirik diye baktığımız FLY bu karta 10 basar havadakarada basar hemde üstüne de tur atar !

• Arkadaslar, her urunun her markanin hatali urunlerinin cikma olasiligi var. Burda onemli olan aldiginiz marka ve urunun kacta kacinin hatali ciktigidir. Bu da insanalri markalara yonlendirir tabiyki.

Ornegin Avermedia bu piyasada yillarca var, neden, cunku hatali cikan urunu cok az, bunu saticilara sorun onlar da soyler.

Bu urunun benzeri Avermedia'da da var. Hem de fiyati cok fazla degil. Programi da cok kullanisli. Hem de Vista MCE de de kullanabilirsiniz. Bir bakin:

http://www.avermedia.com/avertv/tr/product/ProductDetail.aspx?Id=182

Kolay gelsin...
  • Volar ve happuge mt128 haricinde TÜRKİYEDE ANALOG olarak Vista MCE desteği veren kart yok. dünya genelinde de kısıtlı marka ve modellerde mevcut zaten. kullanıcıları VİSTA MCE destekli ibaresi ile aldatmakta işte bu şekilde piyasda yeni yeni tutunmaya çalışan ürünlerde çıkmakta. dikaktli olmakta fayda var :)

Voların üstüne fiyat/performans olarak yok zaten şu an için tr pazarında.
  • Yeni Forex UTV 380 USB TV Kartı aldım!Herşeyini kurdum antenli olarak bağladım görüntü var ses yok ne yapmalıyım?Bu alet için kablolu tv bile bağlatıyorum 3 gün içerisinde!Problem nerede olabilir?

Teşekkür Ederim
  • Pardon arkadaşlar yukarıda yazıyormuş!Teşekkür ederim çalıştı!
  • pardon yanlış konuya yazmışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi home_sweet_chaos -- 11 Ağustos 2008; 12:23:14 >
  • mrb arkadaşlar bende avermedia DVI 7 harici tv kartı var bunu bilgisayara nasıl bağlarım detaylı bir şekilde anlatmanızı rica ediyorum.tşkrler.
  • Yeni Forex UTV 380 USB TV Kartı aldım!Herşeyini kurdum antenli olarak bağladım görüntü var ses yok ve sonrasında bir kaç yerde çözüm aramaya çalıştım genelde sitedeki driveri yükle (işletim sistemim vista) dediler ama onuda yükleyince kartı görmüyor..ne yağabilirimmm...xp ye dönsem sorun gidermi??? eğer ulaşabilirseniz emre.kalkan@hot msn adresime gelirseniz sevinirim...

TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bizgili -- 29 Eylül 2008; 16:28:46 >
  • quote:

Orjinalden alıntı:

bu yorum yapan arkadaş nasıl yorum yapmış anlamadım kendisi gidip MSI notebook almış sanki notebooku ferrari gibi konuşuyor
    bu notebookta zaten 256 ram var nasıl çalışsın forex minumum 512 ramle çalışıyor komik bir yorum yapmış..

karar sizin gibip avere bu kadar para verecekseniz kendiniz bilirsiniz ama önce donanımhaberdeki videoyaya göz atın derim ben

_U_U_R_ kardeşim bu forex denen markanın ürünlerini sen mi ithal ediyon bilmiyom ama iyi reklamlar yapıp insanların kafasını bulandırıyon. şeffaf ol. sitedeki kullananlar memnun olmadığı kartı bir tek sen çok iyi diyorsun. Adamlar alıp kullanıyor memnun kalmıyor sen hala çok memnunum diyorsun üstelek kullananlar iade ediyo. Arkadaş sen ithalatcısı mısın yoksa bayisimisin. Bu site reklam ve ürün satma yeri olmadığını hatırlatır insanlara yararlı fikirler vermenizi sizde DH. ailesinin bir ferdi olarak rica ederim.

• quote:

Orjinalden alıntı: bjkonur

mrb arkadaşlar bende avermedia DVI 7 harici tv kartı var bunu bilgisayara nasıl bağlarım detaylı bir şekilde anlatmanızı rica ediyorum.tşkrler.

Arkadaşım bu alet bilgisayara bağlan mıyor direk dvı çıkışından monitöre bağlanıyor. Monitöründe dvı girişi yoksa dvı vga dönüştürücü kablo ile bağlayabilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bjkonur

mrb arkadaşlar bende avermedia DVI 7 harici tv kartı var bunu bilgisayara nasıl bağlarım detaylı bir şekilde anlatmanızı rica ediyorum.tşkrler.

Yukarıda ufak bir bilgi verdim 2-3 gün önce yazmışsın büyük ihtimalle kurmuşsundur iyi seyirler.
  • arkadaşlar aynı üründen bende de var yorumları okudum da hakkaten çok komiksiniz.

ne ürünü savunanlar, ne de ürünü kotuleyenler kanıt gostermemiş.

bütün işi gücü bırakıp bugün aletten video lar koyacağım buraya.
  • Merhaba
    elimde bir PHILIPS USB 2.0 A/V CONVERTER var bunu WİNDOWS VISTA ya bir türlü tanıtamadım internetde onca aramama rağmen bu kartla ilğili bir driver ve yazılım bulamıyorum cihazın modeli PHILIPS USB 2.0 A/V CONVERTER MODEL AVG01 bana yardım edeçek arkadaşlar varmı acaba .? Bekliyorum
  • Arkadaşlar, Buralarda yeniyim ve (www.forex.com.tr sitesi açılmıyor) Vista için program bulacağım bir kaynağa ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkcalik

Arkadaşlar, Buralarda yeniyim ve (www.forex.com.tr sitesi açılmıyor) Vista için program bulacağım bir kaynağa ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim...

evet neredeyse bir yil olacak bana da lazim...site calismamakta..

acer 5920g kullanicisiyim...makinemde xp ve vista ultimate kullanirken sorun yasamiyordum lakin su an makineye serviste imaj attirarak orjinal vistama geri dondum..yani home basic...ve hoparloru tanitamiyorum..micleri buluyor ama hoparlor yok...bunun icin driver var mi..?

filmlerde veya diger seslerde hoparlorum calismakta....

ayrica kartin performans sorunu yok arkadaslar...kesinlikle programini kurmadan once usb driverlerini kurmalisiniz..mukemmel goruntu ancak ozaman...en son programini kurunuz..kim nederse yalan diyor...

• windows 7 home premium olan bilgisayarımda sorunsuz olarak kulalnıyordum fakat suan windows 7 ultimate yüklü pc aldım nedense cihazı bir türlü kuramadım arkadaşlar yardımcı olabilrseniz çok sevinirim. Vista driverinı yüklüyorum sonra bilgisayarı baştan başlatıp tv kartını usb yuvasına takıyorum tanıyor. Ardından yazılımı yüklüyorum. Home media yazılımını açıp tv bölümüne girdiğimde "could not initialize the capture device" uyarısı geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.