Şimdi Ara

Ford Türkiye, Ford pickup tarafından kurtarılan Tesla Cybertruck ile dalga geçti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
3.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Cybertruck diğer pek çok tesla modeli gibi çirkinliğin dibine vurmuş.

• KristalTürk K kullanıcısına yanıt
    Yakında ona da el atar :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sierre34 kullanıcısına yanıt
    Bu konuda haklısın hatta bütün Tesla modellerinde bir tasarım sorunu var bence. Hiç biri güzel değil ne içi ne de dışı. Bir akımdır gidiyor ama Çin hepsinin üstesinden gelecek !

• Eskiye rağbet olsa bitpazarına nur yağardı

Tesla gelecektir ford geçmiştir tarihteki yerini almıştır

• Bizim yaylada 4 çeker bir jeep ile rampayı çıkamayan adamın 86 model golfle yanından geçtim sonra düzlüğe varınca durdup yanına gittim ve dedim ki isterseniz yardım edebilirim o arkadaşta dedi ki;siz bu arabayı buradan çıkarabilir misiniz deneyeleyim belki çıkar dedim ve bindim lastikleri kaydırmadan çıkarttım onlarda hayret ettiler.yani aslında hayretlik bir durumda yoktu çünkü karda gitmek biraz tecrübe sakinlik gerektirir isterse lastik yazlık olsun araba hızını biraz alırsa gidiyor zaten siz sadece dengeyi koruyun saygılar,...

• tanıtım sırasında kırılmaz camlı diye anlatırken camı kırılan araç değil mi bu

• Yukarda uzunca yazılmış bir yorum var.Yazan kim bilmiyorum ama aklınca hem yorumları eleştirmiş hemde Ford Türkiye için bir yorumda bulunmuş.Butun yorumları tek tek okudum ve bunu bütün ictenligim ile söylüyorum en saçma sapan yorum bu arkadaşın yorumu.

• Teslanın tekerlek seçimi yanlış.

• Birisi dağda bayırda gider,ona göre dizayn edilmiştir.bir diğeri ise asfalt arabasıdır.oda ona göre dizayn edilmiştir.burada dalga geçilicek konu ne.

• Araçta neden çam olduğu bilinmiyor demiş siniz, e malum yılbaşı geliyor. Ağaç kesmeye gitmiş eleman.

• hic komik degil. dalga gecilecek bir durum da degil. aracimla dag basinda kaldim, massey ferguson traktor gelip kurtardi. simdi onlar da mi dalga gecseydi. veya tam terai. yolda kalan ford puckup i ural 6x6 kurtardi. bu urali forddan daha iyi, fordu da tesladan daha iyi yapmaz. tamamen surucu yetenegiyle ilgili. ki cyber truck da yanlis anlamadiysam arazi araci degil. orada kalmasi dogal.
    yillar once

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bir tesla hissedari olarak yaziyorum, arkadaslar gercekden teslaniz olmadigi hatta bazilarinizin tunuze giyecek donunuz olmadigi halde var gucunuzle teslayi savunmaniz beni gercekden cok duygulandirdi. sizler var oldukca populer markalarin batmasi ve benim zarar etmem hic olasi degil. tesekkurler, cenenize klavyenize kuvvet.

• Dış görünümü tipsiz olması 3mm paslanmaz çelik saçtan yapılmasıdır Kolay kolay şekil verilemiyormuş Kıyaslama da bir eylenceli şaka sanırım

• Pek anladığım işler değil ama Ford F-350 de 1400nm tork üretebilen 6.7L Power Stroke Turbo Charged V-8 Diesel motor ile 9-10 ton yük çekme kapasitesi olduğunu göz önünde bulundurursak pek de şaşırtıcı bir şey değil bence.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.