Şimdi Ara

FORD TRANSİT TAKIMI (connect hariç) (44. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
963
Cevap
11
Favori
305.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eyvallah dostum. common degil de pompali model olmasi lazim.sanirim arac temiz gibi dyruyor. kismet artik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oknozd74

eyvallah dostum. common degil de pompali model olmasi lazim.sanirim arac temiz gibi dyruyor. kismet artik.

dediginiz gibi pompali diye tabir edilen TDDİ motorlardan.

yakit secmez pek hassas olmadigi icin.

• ]ARKADAŞLAR MERHABA
    TRANSİT'İN ABS LAMBASI SÖNDÜ YANMIYO SEBEBİ NE OLABİLİR
    Bİ YARDIMCI OLURSANIZ
  • arabayı 3 hafta önce aldık. hayırlı olsun dedik. yanlız kullanımda şöyle bir sıkıntı var. araç 80 km/h e kadar çok iyi. bu hızdan sonra kesik kesik vınlama ve ses yapıyor motor. sanki arkadan çekiyorlarmış gibi arabayı.

sizce nedeni ne olabilir? 1-2 hafta içinde arabayı servise göstereceğim. benim aklıma ilk gelenler zincir ya da pompa. araç 2005 transit 330s arkadaş itişli 100 kw.
  • Arkadaşlar merhaba.

Peder in transit pikapta kilometre 99 999 da takılı kalmış. 2004 model, 120 bg tek teker olanlardan. Sanırım bilindik bir arıza, bir kaç yerde daha rastgeldim internette. Çözüm yolları nedir bu arızanın? Karaman civarında bir yaylada arıcılık yapıyor peder, Konya'ya geçip halledebilir yani. Konya da bir usta duymuş yapıyormuş bu arızayı, servis için 700 800 lira gibi bir kaç rakam duydum, servisten bağımsız ustalarda ne civara patlar acaba? Kilometre göstergesi analog olduğu için orjinal kilometreye getirilemez sanırım? (Sıfır aldık aracı, uzunca bir süre daha satmayı düşünmüyoruz, çok dert değil de orjinaline ayarlansa güzel olur)
  • ARKADAŞLAR ACİL CEVAP TRANSİT 300 SF ABS SİSTEMİ LAMBASI YANMIYOR MUANEDE AĞRIZALI DEMİŞLER NE KADAR ORTALAM FİYATI
    Bİ ZAHMET YARDIMCI OLUN ACİLL
  • Merhaba arkadaşlar

2007 300s transit van

önden çekiş

236bin km'de ve 14.500 tl'ye anlaştık.

size göre fiyat durumu nasıldır?
    ayrıca bu kmdeki araçlar genel olarak nasıl sorunlar çıkartabiliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ksemih4718 -- 28 Haziran 2013; 14:09:00 >
  • ARKADAŞLAR BİZİM YEĞENLER TEYP'de CD YÜTEREK SOKMUŞLAR TRANSİTE ŞİMDİ ÇIKMIYOR NE YAPMAM GEREKİR SERVİSE Mİ GÖTÜREYİM BENİM YAPACAĞIM BİŞEY VAR MI
  • Merhaba arkadaşlar benim 2010 model 330 pick-up'ım var. bu arabanın merkezi kilit sistemi araçtan çıktığımda veya bindiğimde merkezi kilit sürekli açıp açıp kapatıyor. bazen araba çalışmasa dahi kendi kendini kilitliyor.bunu art arda yapıyor, açıp açıp kapatıyor bu sorunu nasıl giderebiliriz ?? Teşekkürler.
  • Bugün 2013 model 2.2 13+1 ford transit aldım puma motor

Araç 10 numara olmuş ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Bugün 2013 model 2.2 13+1 ford transit aldım puma motor

Araç 10 numara olmuş ya

hayırlı olsun ne kadara aldınız ? bu cd calar sadace track calıyor bız de de aynısından var usb baglantı yaptırabılır mı yız yoksa aux tan devam edıcez
  • quote:

Orijinalden alıntı: omrsby6612

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Bugün 2013 model 2.2 13+1 ford transit aldım puma motor

Araç 10 numara olmuş ya

hayırlı olsun ne kadara aldınız ? bu cd calar sadace track calıyor bız de de aynısından var usb baglantı yaptırabılır mı yız yoksa aux tan devam edıcez

Arkadaşım araç çift klimalı

Teyp için birşey söylemiyim denemedim 58.500'e geldi
  • cihanair kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun Allah kaza bela vermesın :)
  • şu jant kapagının adı nedır nerden bulabılrım
     FORD TRANSİT TAKIMI (connect hariç)
  • Arkadaslar transit konusunda yardiminiza ihtiyacim var;

Is icabi kasali transit almak icin bayiye gittim sanirim 330 icin bana fiyat teklifinde bulundular bunun bi ustu olan 350 modeliyle motor farklimi ne kadarlik bi fiyat farki var modeller arasinda kafam karisti ilk defa ticari arac alacagim.

• ACİLL SATILIK YENİ MUAYENE YÜKSEK TAVAN 2004 MODEL FORD TRANSİT 330S

ARAÇ ÇOK TEMİZ OLUP MUAYENESİ 23 EYLÜL 2013'TE YENİ YAPILDI 1 YIL MUAYENESİ VARDIR.YÜKSEK TAVANLIDIR. ARKA TABAN LASTİĞİ MEVCUTTUR. MOTORU VE YÜRÜYEN AKSAMI SORUNSUZ VE MÜKEMMELDİR. MOTORUNDA EN UFAK BİR SORUN, ÜFLEME YOKTUR. FREN SİSTEMİ KOMPLE SIFIRLANMIŞTIR. 4 LASTİĞİ SIFIRDIR. AĞIR KAZASI, SIKINTISI YOKTUR. AKÜSÜ SIFIRDIR , DÖŞEMESİNİ YENİ TRANSİT DÖŞEMESİ YAPTIRDIM.. ARACIM FATURALIDIR. ALICISINA ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN.
    Km 239.000
    Motor Hacmi 2001 - 2500 cm3
    Motor Gücü 101 - 125 hp
    FİYAT:15,500
     FORD TRANSİT TAKIMI (connect hariç) FORD TRANSİT TAKIMI (connect hariç)

• quote:

Orijinalden alıntı: volkaaan06

Arkadaslar transit konusunda yardiminiza ihtiyacim var;

Is icabi kasali transit almak icin bayiye gittim sanirim 330 icin bana fiyat teklifinde bulundular bunun bi ustu olan 350 modeliyle motor farklimi ne kadarlik bi fiyat farki var modeller arasinda kafam karisti ilk defa ticari arac alacagim.

motor degılde beygır farkı olması lazımhttp://www.ford.com.tr/ticari-araclar/transit-global-duratorq/transit-van/teknik-ozellikler burada var

• ya beyler bu 300S ile 300SF arasındaki fark nedir?
  • ünsüzdüşünür kullanıcısına yanıt
    300 S ler arkadan çekişli
    300 SF ler önden çekişli
  • quote:

Orijinalden alıntı: yucelkrc

300 S ler arkadan çekişli
    300 SF ler önden çekişli

eyvallah ustam
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.