Şimdi Ara

FORD TRANSİT TAKIMI (connect hariç) (42. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
963
Cevap
11
Favori
305.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rebellious86

arkadaşlar 2001 model transit 120V panelvan aracımız var, 2.5 76ps gücünde. buna turbo uygulaması yapmak istiyoruz. 190V turbo ve 100ps gücündeydi.onun parçalarını nereden bulabiliriz ve maliyeti ne olur bilgisi olan var mı?

Çıkma olarak bakmalısınız. Sıfır parça epey maliyetli olur. Bence araç değişimine gidin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoca1677

quote:

Orijinalden alıntı: rebellious86

arkadaşlar 2001 model transit 120V panelvan aracımız var, 2.5 76ps gücünde. buna turbo uygulaması yapmak istiyoruz. 190V turbo ve 100ps gücündeydi.onun parçalarını nereden bulabiliriz ve maliyeti ne olur bilgisi olan var mı?

Çıkma olarak bakmalısınız. Sıfır parça epey maliyetli olur. Bence araç değişimine gidin.

teşekkürler cevap için, haklısınız sanırım ama böyle bir proje hep aklımda kalcak
  • aşğ. resimdeki okla gösterdiğim gösterge lambası ne anlama geliyor? birara aracımda yanıyordu, sonra tekrar söndü.

FORD TRANSİT TAKIMI (connect hariç)

https://store.donanimhaber.com/20/07/1a/20071ae5a8ae9260c0d9b9cd0ffafe74.jpg
  • quote:

Orijinalden alıntı: sol_ak

aşğ. resimdeki okla gösterdiğim gösterge lambası ne anlama geliyor? birara aracımda yanıyordu, sonra tekrar söndü.

https://store.donanimhaber.com/20/07/1a/20071ae5a8ae9260c0d9b9cd0ffafe74.jpg

Hocam yanlis hatirlamiyorsam balata asinma ikaz lambasi, yani balatalarin bittigini gösteriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• espiri[simage][/simage]

• Arkadaşlar, yeni Turneo Custom'u test ettim ve bilgilerimi geniş bir şekilde aktardım. Detaylar aşağıda;

http://forum.donanimhaber.com/m_67832193/mpage_1/f_/key_//tm.htm#67832193

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoca1677 -- 8 Kasım 2012; 14:43:54 >
  • quote:

Arkadaşlar, yeni Turneo Custom'u test ettim ve bilgilerimi geniş bir şekilde aktardım. Detaylar aşağıda;

Hocam derlemeniz devasa güzel olmuş, emeğinize sağlık ..! Custom da en çok merak ettiğim yakıt değeri idi, Demekki Gerçekten Değerler Yazıldığı Gibi 6,5 Lt Filan Değil .. Benim Aracı Biliyorsunuzdur 2011 Model 300S KOMBİ 100PS. 100Kmde 11 Litre Yakıyor Buda Km de 450 460 krş lara Tekavul Ediyor. Çok Yüksek Değilmi ... Sırf Yakıt Yüzünden Caanım Arabadan Soğudum !!!

• quote:

Orijinalden alıntı: by sefa

espiri[simage][/simage]

Hocam Journey mi Bu Araç ?
  • değil 14.1 350 lik
  • customların bi defa kaportaları çok dandik yapılıyor elinizle birazcık bastırdığınızda eğilmesi olası ve ford tüm modellerinde ayrımcılık yapıyor diğer avrupa ülkelerine extradan özellik verirken türkiye almak istese bile vermiyor en basiti koltuklar bile adi olanından türkiye-angola-azerbeycan ve kazakistana takılıyor diğer avrupa ülkelerine kaliteli koltuk ve malzeme kullanıyorlar haberiniz olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yucelkrc

quote:

Arkadaşlar, yeni Turneo Custom'u test ettim ve bilgilerimi geniş bir şekilde aktardım. Detaylar aşağıda;

Hocam derlemeniz devasa güzel olmuş, emeğinize sağlık ..! Custom da en çok merak ettiğim yakıt değeri idi, Demekki Gerçekten Değerler Yazıldığı Gibi 6,5 Lt Filan Değil .. Benim Aracı Biliyorsunuzdur 2011 Model 300S KOMBİ 100PS. 100Kmde 11 Litre Yakıyor Buda Km de 450 460 krş lara Tekavul Ediyor. Çok Yüksek Değilmi ... Sırf Yakıt Yüzünden Caanım Arabadan Soğudum !!!

Ford'lar emsallerine göre fazla yakıyor. Yapacak birşey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sempatim

customların bi defa kaportaları çok dandik yapılıyor elinizle birazcık bastırdığınızda eğilmesi olası ve ford tüm modellerinde ayrımcılık yapıyor diğer avrupa ülkelerine extradan özellik verirken türkiye almak istese bile vermiyor en basiti koltuklar bile adi olanından türkiye-angola-azerbeycan ve kazakistana takılıyor diğer avrupa ülkelerine kaliteli koltuk ve malzeme kullanıyorlar haberiniz olsun...

Custom kaportası ve diğer aksamlar ile ilgili görüşlerinizin kaynağı nedir?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sempatim

customların bi defa kaportaları çok dandik yapılıyor elinizle birazcık bastırdığınızda eğilmesi olası ve ford tüm modellerinde ayrımcılık yapıyor diğer avrupa ülkelerine extradan özellik verirken türkiye almak istese bile vermiyor en basiti koltuklar bile adi olanından türkiye-angola-azerbeycan ve kazakistana takılıyor diğer avrupa ülkelerine kaliteli koltuk ve malzeme kullanıyorlar haberiniz olsun...

Custom kaportası ve diğer aksamlar ile ilgili görüşlerinizin kaynağı nedir?

Bizzat yerinde görüp inceledim çünkü oradan biliyorum kardeş
  • Tamam kardeş. Biz senin kadar anlayamadık sağolasın.
  • quote:

Tamam kardeş. Biz senin kadar anlayamadık sağolasın.

Bosver hoca sen onu seni bilen biliyor. Yorumlarini diger sitede de ozenle takip ediyorum pek yazmasamda.kal saglicakla.

• Beyler iyi günler.

Ford Transit aldık.

şimdi buna bir park sensörü taktırmak istiyoruz.

tavsiyeleriniz nedir?

internet linki, marka bildiğiniz ne varsa beyler fikirleriniz nedir?

( başlıkta ki geçmiş mesajları yavaş yavaş okuyorum bu arada )
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreakin21

Beyler iyi günler.

Ford Transit aldık.

şimdi buna bir park sensörü taktırmak istiyoruz.

tavsiyeleriniz nedir?

internet linki, marka bildiğiniz ne varsa beyler fikirleriniz nedir?

( başlıkta ki geçmiş mesajları yavaş yavaş okuyorum bu arada )

Hayirli olsun kardesim. Ben bizim jumboya bimden aldigim park sensorunu taktirmistim.cokta guzel.bir yila yakin olacak ve bir sikintisi yok.

• quote:

Tamam kardeş. Biz senin kadar anlayamadık sağolasın.

senin kadar anlayamadık diyip dalga geçin diye yazmadık Açıkca yazmak istemedim ama mecbur bırakıyorsunuz insanı CUSTOM - TRANSİT ve CONNECT'in üretildiği FORD fabrikasında çalışıyorum bunların ilk marşına basanda biziz en ince ayrıntısına kadar inceleyende biziz anladın mı şimdi arkadaş ?
  • selam arkadaşlar. 350 L klimalı sis farlı ve park sensörlü siparişi verdim dün kavga dövüş 46.000 tl nakite anlaştık. yakıtta çok övülüyor yeni motorlar.%20 eskilere göre daha az yakıyormuş. Yeni kasa custom resimlerini görünce keşke biraz daha bekleyip custom uzun şasi yüksek tavanı beklesemiydik diyorum. satıcı uzun şasi ancak düşük tavan geleceğini söylemişti ancak yukardaki resimlere bakınca yanlış bilgi olduğunu anladık. bakalım hayırlısı diyelim artık.
  • Forum hareketlensin

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.