Şimdi Ara

Ford transit

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
5.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar 2011 2013 ford transit ciftkabin kamyonet almak istiyorum bu araci hususi sahis adina kullanicagiz b sinifi ehliyet kullanirmi k src belgesi istenirmi mtv nekadar kac ton yuk alir merak ediyorum bilgili arkadas abilerden cevap bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• B sınıfı kullanır (Ruhsatta kamyonet geçiyorsa arka çift teker olanların bazıları kamyon olarak geçer ona dikket edin.)
    K belgesi src belgesi mecburi.
    3.5 ton yük alır diyor ama okadar yükte arabayı zorlar. mtv şu anda aklımda değil

Not: 2012 Transit kullanıyorum şirket üzerine
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clibretto

B sınıfı kullanır (Ruhsatta kamyonet geçiyorsa arka çift teker olanların bazıları kamyon olarak geçer ona dikket edin.)
    K belgesi src belgesi mecburi.
    3.5 ton yük alır diyor ama okadar yükte arabayı zorlar. mtv şu anda aklımda değil

Not: 2012 Transit kullanıyorum şirket üzerine

Te?ekkur ederim ancak biz hususi kisi uzerine alacagiz internette kisi uzerine hususi kullanimda src k belgesi istenmiyorr diye okudum ama siz sirkette kullandiginiz icin src k belgesi gerekiyor olmasin bununla ilgili bor bilginiz varmi

• Yüklü olarak kantar, çevirme vs. olduğu zamanlarda src ve k belgesi sorabilirler o durumda nasıl bir prosedür var.
    O kısım önemli acaba polisin insafınamı kalıcaksınız yoksa eyvallah mı diyecek bence bunu karayollarını arayıp net bilgi alırsanız sizin için iyi olur.
  • Clibretto kullanıcısına yanıt
    Te?ekkur ederim

• Araç 2.5 ton olup 1 ton istikhakı var 500 kilo da devlet veriyor. 1.5 ton taşıyabilirsiniz. K belgesi şehir içi şehir dışı taşımalarında istenir yoksa cezası vardır. Tutarı bilmiyorum src siz araç kullanamazsınız ehliyet (2001 öncesiyse) eskiyse belki tolerans tanıyabilirler. Src polislerin elinde değil ulaştırma bakanlığının nezaretinde dolayısıyla polisler acımıyorlar..

• akyurt kullanıcısına yanıt
    Çok saolun vaz gectik cok teferruatliydi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.