Şimdi Ara

Ford taunus 2.0 gts nasıldır? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
30.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eğer temizse o taunus al ama baktır bi ustaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZurnaBey

up

1soru da sorayım.ben gts lerin farlarını pek beğenmiyorum.gt ler in farları daha güzel bence. gt farı alıp ,gts ye takabilirmiyiz?bu işlem ne kadar tutar?

Ford taunus 2.0 gts nasıldır?

2 tane GT farı ve GT ön panjuru ile halledilir...

taunus.forumotion.com

Bu siteye girersen orada fiyat ve parça temini hakkında daha detaylı bilgi alabilirsin...

• quote:

gts zamanının superb i gibi arabaymış
  • yeni konu açmaktansa burdan devam edeyim dedim.
    satılık bir 1991 model lpg'li taunus 2.0 gts buldum,fiyatı 2.500 tl.bana çok uygun geldi.ne dersiniz bu fiyata alınır mı?
  • aldınız mı aracı.yakıt konusunda bilgi verebilecek arkadaş varmı
  • ben 8 sene kullandım şehir içinde 13 lt benzin yakıyor. 2.0 lt 105 beygir 4000 devirde 160 nm tork.
  • hala taunusunuz var mı
  • Çok oturaklı sağlam araba. Hep isterim bir Taunus'um olsun.
  • sağlam olduğunu söylüyorlar ançak tk derdi yakıt sanırım şehir içinde lpg de 400 kuruşa yakın yakıyormuş,
    buda sıkı bir masraf düşünsene 2 km 1 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeusx

hala taunusunuz var mı

yok, 92 de aldık 2000 de sattık.
  • kuş ve reno'dan iyidir.
  • Kendine özgün çok hoş arabadır. Döşü bile reno-tofaş a karşı tercih sebebidir.
  • Hala temizi kaldımı? 1976 model BMW 5 seri veya Mercedes 200 temiz bulunur anlarımda, 1992 model Ford GTS temizi kaldımı arkadaş?
  • kuzu kurdun yol fordun demiş ve doğru söylemiş. güzel arabadır ve bakımlı olursa sorun çıkarmaz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-kuzu-kurdun-yol-fordun-47977975/detay/

işte güzel bir ford.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-satilik-ford-taunus-59847559/detay/

bir tane daha.

• quote:

Orijinalden alıntı: echomaniac

berbat seçim o paraya flash falan bakın 2.0 vergiside fazladır bu arada

yaşı itibari ile artık pek fazla vergisi kalmamıştır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metalurjist

quote:

gts zamanının superb i gibi arabaymış

eskiden babam alsın diye elimde böyle bir ilan tam hatırlıyorum 50bin tl idi yani eski para ile 50 milyar değil ama

• BİZDEDE TAUNUS GT 1.6 VARDI BEN ÖYLE BİR ARAÇ GÖRMEDİM O YAŞLARDA ZATEN 1 BMW MERCEDES 2 FORD TAUNUS VARDI MEMLEKETTE YERLİ UCUZ OLMASINA RAĞMEN KONFORLU BİR ARAÇTI CAMLAR OTOMATİK KOL DAYAMA MERKEZİ KİLİT FAR YÜKSEKLİ AYARI DOĞANLARDA YOK BU ÖZELLİKLER ...
  • Taunus' a heves etmiştim ama Anadol almak bile daha mantıklı. Araç heybetli görünüşüne rağmen çok dar bir iç mekana sahip. Genişliğe eyvallah ama diz mesafeleri rezalet. Üstten eksantrikli olsa da çekişi pek hoşuma gitmiyor. Arkası çok hafif kalıyor. Yaylanması güzeldir ama yol tutuşundan memnun kalır mısınız bilemem.
  • slm bende ford taunus gts var 6 aylık vergısı 114 tl ama kaya gıbı araba ve suan aracım aporta boyaya gıttı bana 4500 tl malıyetı ar aracı yenı aldım ve 2000 tl cıvarı daha masraf gıdıyor ama suda varkı 2000 tl ıcınde aracın dıs plastıklarının ıc dosemesının hepsı deyıısyor ısıtmalı ayna elk ayna ısıtmalı koltuk 4 cam otomatık koltuklar bmw 5,20 koltukları derı orjınal umarım pışman olmam ama araba nasıl dıye soracak olursanız sole dıyebılırımkı parasını seven kuş serısı alır canını sevan ford gts alır bu kadar saygılar ve ayrıca aracıma mondeo zetec motoru atmayı dusunuyorum nasıl olur bıraz bılgısı olupta paylasan olursa sevınırım saygılar
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.