Şimdi Ara

Ford taunus 2.0 gts nasıldır? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
30.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İnşallah samaran vazgeçtiğin için pişman olmazssın...taunuslarda samara gibi dreksiyon, yol tutuşu,serilik ve kıvraklık,atıklık ve çeviklik beklemeyin...Ayrıca yakıt tüketimi samaranın 2 katı olabilir onada dikkat etmek lazım...
  • Eski kasa almalısın . eski kasa taunuslar Alman . 90 ve üstü bu yeni kasalar türk yapımı ( koç ) . Bizde 88 model 2.0 otomatik taunus vardı . 2 Yılda sadece 135 TL masrafı oldu . Eşek niyetine binilebilir . Halada taş gibiydi araba . 90 Model doğan var şuanda 2 yılda 1.500 TL masraf ettik . ( Şahin doğanın 2 gün sonra götü başı oynuyo )
  • 21 yasımda üniversite öğrencisiyim. Yaza doğru araba almayı planlıyorum ailemin desteği ile kendi kullanacağım, bütçem fazla değil o yüzden taunus gts çok istiyorum. 2 sene önce dayımda beyaz bir taunus gts vardı Antalya'da bağlantıları vardı oradan almıştı çok sağlam bir araçtı. Ardından model yükseltme kararı aldı tekrar Antalya'da buldu aradığı aracı ve beraber taunus ile Antalyaya gittik gerçekten aşırı konforlu bir araçtı yaylana yaylana gittik. 170i gördüğümüzü hatırlıyorum ve aracın hala gideri vardı. Kısmet olursa alacağım bende sanırım temiz bir taunus yaylana yaylana gezmekk için. uğraşırımda onunla

Satan yok mu
  • 25 Yaşında ve 4 bin liralık bır araç için bu kadar yorum.anlaşılan ekonomımız gerçekten Kötüye gidiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10-EMRE

25 Yaşında ve 4 bin liralık bır araç için bu kadar yorum.anlaşılan ekonomımız gerçekten Kötüye gidiyor.

maalesef bütçe bu yönde. ya da benim hevesliliğim, çalışmıyorum neticede üni öğrencisiyim. Babamın arabası da babamın oluyor bana göre, o yüzden 4 bin liraya tasasız gezmek bence daha eğlenceli.
  • o öyle değil işte 25 yaşındakı arabayla tasasız gezmek için arabalardan hiç anlamamak Lazım.zerre kadar anlıyorsan değil tasasız elin yüreğınde gezersen nerede ne zaman bozulacak dıye.

• 10-EMRE kullanıcısına yanıt
    dayım araba sektöründe yıllardır. İtalya'da felan özel kurslar gördü yani Bursa piyasasında herkes onu tanıyor biraz ona güvendiğimden böyle bir tercihim var. 316i 1993 model 288binde aracım vardı. Çok mutluydum küçük yanlamalar keyif veriyordu biri aklıma girdi ederinden fazla verdi satmak zorunda kaldım pişmanım şimdi o paranın bir kısmıyla taunus alıp, diğer kısmını geleceğim için saklamayı planlıyorum. Taunus'dan da nasiplenmek bindim demek istiyorum
  • Yanı arkamda guvendığım dayım var dıyorsun.bu tıp araçlar hoşuna gıdıyorsa al gıtsın o zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: melih1681

dayım araba sektöründe yıllardır. İtalya'da felan özel kurslar gördü yani Bursa piyasasında herkes onu tanıyor biraz ona güvendiğimden böyle bir tercihim var. 316i 1993 model 288binde aracım vardı. Çok mutluydum küçük yanlamalar keyif veriyordu biri aklıma girdi ederinden fazla verdi satmak zorunda kaldım pişmanım şimdi o paranın bir kısmıyla taunus alıp, diğer kısmını geleceğim için saklamayı planlıyorum. Taunus'dan da nasiplenmek bindim demek istiyorum

Kardeş madem böyle dayın var. Al taunusu bitsin. Ne uğraşıp duruyon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10-EMRE kullanıcısına yanıt
    aynen hocam Hayatımda sürmeyi daha doğrusu sahip olmayı planladığım daha çok otomobil var mühendis olunca umarım hayata dökebilirim. İyi geceler
  • Beyler bunların vergisi ne kadar oluyor? Yüksek hacimli motorları anca eskiyse kullanabiliyoruz vergi sistemi yüzünden...

• 2000 yılından beri bir müddet aile aracı olarak kullandıktan sonra bağ bahçe işlerinde odun kömür çekmeye 2.0 taunus gts 92 model kullanıyoruz.

Ağır bir araba değildir 1090 kg olması lazım.

Yol tutuşu parasına göre çok yatar sağa sola

Konforuna laf yok su yatağında gibi gidersin.

Uzun yolda ısındıktan sonra canavar olur ama şehir içi ısınına kadar performans idare eder

iç malzemesi içinden 3 tane kuş serisi 2 tane de broadway çıkarır.

Kaportıcların söylediğine göre çok sağlam bir şasisi vardır

Az yakmaz. Şehir içi 30 kurus yakar.

Parçası sanılan aksine bol ve ucuz değildir kuş serisine göre ve tofaşa göre.

Kronik vites kutusu problemi vardır.

Tavsiye edermiyim dersen gerçekten temiz denk geldi ve başka seçenek yoksa olabilir.
    2. eli zayıftır
  • quote:

Orijinalden alıntı: pokezoom

quote:

Kardeş madem böyle dayın var. Al taunusu bitsin. Ne uğraşıp duruyon.

ahaha eyvallah başkan, kısmet olursa alacağım yaylanmak istiyorum
  • bozak07 kullanıcısına yanıt
    Araştırır iken dedikleriniz hepsini duydum aynen sağlam analiz yapmışsınız. Ama parçası bizzat gözümle gördüm kapı sacı felan 70 lira Yürüyen aksam parçaları mı tuzlu acaba ?
  • quote:

Araştırır iken dedikleriniz hepsini duydum aynen sağlam analiz yapmışsınız. Ama parçası bizzat gözümle gördüm kapı sacı felan 70 lira Yürüyen aksam parçaları mı tuzlu acaba ?

Çıkmamıydı acaba :)
  • Güncel...

• TAKİPPPPP
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.