Şimdi Ara

::::::::::::FORD TAKIMI:::: FArKı HisseT (123 üye) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.255
Cevap
4
Favori
136.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya abiler kardeşler TRCAPITAL i nasıl eklemezsiniz napıyosunuz ya? adam en başta Fordçu. . . Lütfen ekleyelim yani. . .
  • quote:

Orjinalden alıntı: omer49

muzşk sistemimiz harika herkes ozenerek bakıyo ve sistem olup olmadigini soruyo arabami cokk seviyorum

Evet onu bende yaşıyorum ve arabamı çok seviyorum ta ki Sony i kapatıp kapıların gıcırdamasını duyana kadar. . .
  • quote:

Orjinalden alıntı: pegasuss

quote:

Orjinalden alıntı: omer49

muzşk sistemimiz harika herkes ozenerek bakıyo ve sistem olup olmadigini soruyo arabami cokk seviyorum

Evet onu bende yaşıyorum ve arabamı çok seviyorum ta ki Sony i kapatıp kapıların gıcırdamasını duyana kadar. . .

o durum benide cok rahatsiz ediyo o yuzden kapatmamak lazim sony i

• İmza işinden iyi anlayan birisi bence kolları sıvamalı..Güzel bir imza ortaya çıkarmalalı diye düşünüyorum..Alttaki amblemden güzel bir iş çıkabilir.
     ::::::::::::FORD TAKIMI:::: FArKı HisseT (123 üye)

bu olmasssa daha yaratıcı şeyler ortaya çıkmalıdır..Herkes bir şey sunsun bence..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmRSrL -- 5 Haziran 2006; 10:11:08 >
  • simdi takım uyesi olduk mu nasil ogrene biliyoruz
    quote:

Orjinalden alıntı: alysentr

quote:

Orjinalden alıntı: okyaypay

bazı muhtelif topiklerde çok atıp tutuyolar millet şunlara cevap yazmamız lazım tek başıma yetişemez oldum
    yok reno muş yok bilmemnemiş
    clioyu bile focusla kıyaslamaya başladılar yaw :)

haklısın bazen çok saçma sapan eleştirler yapılıyor.. o kadar abartılıyorki birşey yazmayım diyorum ama kendimi tutamıyorum. ama artık eskisi kadar sallamıyorum.. bazıları yüzünden yeterince ceza aldım zaten

bu arada son eklemeleri yaptım. şimdiden 20 kişi olduk bile..

• OMER49 un imzası iyiymiş aslında onu kullanalım
    Ben sanırım akşama güzel bi imza hazırlamış olucam. . . eğer olmazsa en geç yarına yaparım. . .
  • quote:

OMER49 un imzası iyiymiş aslında onu kullanalım
    Ben sanırım akşama güzel bi imza hazırlamış olucam. . . eğer olmazsa en geç yarına yaparım. . .

saol super yaa hele 2.harika oldu
  • Alysentr ve tüm Ford'çu arkadaşlar,

Bende iki aracım ile katılayım yüksek müsadelerinizle:
    1)Focus C-max-TDCİ-CVT(Metalik siyah)
    2)Fiesta 1,4i Comfort-Benzinli-Düz vites(Metalik Gri)

quote:

arkadaşlar sayımız biraz daha artsın biz de ortak bir imza çalışması yapalım ne dersiniz?

Bunun içinde üzerime düşen birşey varsa yapmaya çalışayım.
  • arkadaşlar bişi sordum kimse cevap vermedi yaa!!!
  • arabayi kullanma seklın ve kullandigin ortama gorede degisir bakımdan sonra hava filtresi falan degistigi için tuketimi azalir ben arabayi otokoca goturuyorum (abidin bey) kazıklarlar soylıyım ama garantı suresinde elımız mahkum
  • hitaf73,

Sorduğun soruyu için servis yedek parça yetkilisine sorarsan 300-600 YTL arası bir fiyat çıkarırlar.Eski teybi alanda var almayanda.
    Servis yerine özel bir yerde daha ucuza yaptırabilirsin diye düşünüyorum.Ama Ankara servisleri hakkında bilgim yok.
  • Fusion kullanıcılarına bir sorum var. 2006 1.4 Dizel Fusion'da yol bilgisayarı olmamasına rağmen ekranda yakıtın kaç km. götüreceği görünüyor. Bunun hesaplama mantığını bilen var mı? Katalog değerine göre mi hesaplıyor? Ankara'dan İstanbul'a gittik. Depoyu her doldurduğumuzda şehir içi de şehir dışı da yaklaşık olarak aynı km.yi gösterdi.
  • quote:

Ya abiler kardeşler TRCAPITAL i nasıl eklemezsiniz napıyosunuz ya? adam en başta Fordçu. . . Lütfen ekleyelim yani. . .

ekleyecektim.. ama kendinden öyle bir talep gelmeyince birşey yapmadım.. işin aslı öyle kafama göre listeye yazmak istemedim.. buraya talebi olan arkadaşları ekliyorum.. kendisinin başımızın üztünde yeri var tabiki.. aramızda göremekten kıvanç duyarız

son eklemeler yapılmıştır.. 25 üyeye ulaştık..

imza için bende bikaç birşey yapmaya çalışayım..

egeliefe hoşgeldin bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alysentr -- 5 Haziran 2006; 16:53:52 >

• 2006 FOCUS HB TDCİ GHİA
  • EGELİ EFE ! MEMLEKET NİRE ? ( KAFİYELİ OLDU YAA...SERDE ŞAİRLİK TE VARMIŞ MEĞER )
  • alysentr,

Hoşbulduk.

TANGO1,

Memleket Aydın ama yaşam yerim İstanbul.
  • merhaba arkadaşlar bende aranızda olmaktan onur duyarım. bende 2005 model fiesta tdci var sorunsuz bir 10 bin km geçirdim. aracın bakım aralığının 6aydan 1 yıla çıkarıldığını duydum doğru mu acaba. yakında 2. ay doluyor eğer bu 1 yıl bakım aralığı haberi doğru değilse pamuk eller cebe diyecem galiba
  • imzadan yana bir gelişme varmı arkadaşlar.. pc de photoşop yüklü değil.. paint ile uğraştım ama pek güzel birşey çıkmıyor..
  • Yetkili servislerde servis kampanyası başlamış mı yoksa haziranın ikinci yarısı mı olacak bilen var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: doubleford

Yetkili servislerde servis kampanyası başlamış mı yoksa haziranın ikinci yarısı mı olacak bilen var mı?

şu anda başlamış sanırım..15 hazirana kadar sürecek..
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.