Şimdi Ara

FORD MUSTANG KULÜBÜ. KULLANICILAR, KULLANMAK İSTEYENLER, ZAMANINDA ÇOK KULLANMIŞ OLANLAR BURAYA (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
25.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • gt ler ne yakıyor tam bilemiyorum fakat cobra lar ortalama km de 60-70 krş yakıyor şehiriçinde.şehir dışında bu rakam 40-45 lere düşüyor.hem gt hem de cobra kullanan arkadaşlarım cobra dan alınan güç ve hazzın gt ye oranla çok üstün olduğunu söylediler..tabi ki sıralı sistem bu tarz araçların ruhuna aykırı ama yapılmaz diye birşey yok..kişiye kalmış yani..amerikan ustaları anlar bu araçlardan .bulunduğunuz yerde illaki anlayan bir usta vardır.parça olarakta genelde istanbul- ankarada parçaları bulunuyor..bende aracımı satıyorum..ilgilenirseniz özelden yazabilirsiniz.

sormak istedikleriniz olursa sorabilirsiniz .
  • Off Neden amerika bize cok uzak dedim kendime. Belki ölmessem 10 yil sonraa fiyati düşerse alir tüp takar hezerim tani son jenerasyonu ile. Fakirligin gözü kör olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1995 model ford mustang alacağım kendime ilerde. 98 falan da olabilir. o aralar işte. arabalardan hiç anlamam. ama şu arabaya karşi bir hayranlik var bende. bitsin şu okullar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ah Müjgan Ah -- 9 Eylül 2017; 2:37:1 >
  • Arkadaşlar benide ekleyebilirsiniz .2003 Mustange sahibim . South Carolina da yasıyorum.
     FORD MUSTANG KULÜBÜ. KULLANICILAR, KULLANMAK İSTEYENLER, ZAMANINDA ÇOK KULLANMIŞ OLANLAR BURAYA
     FORD MUSTANG KULÜBÜ. KULLANICILAR, KULLANMAK İSTEYENLER, ZAMANINDA ÇOK KULLANMIŞ OLANLAR BURAYA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Afr0oo -- 12 Eylül 2017; 6:14:36 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.