Teğmen
03 Kasım 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 29 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Neymiş efendim rüzgar varmışda uçaklar inemiyormuşda falan filan.

Arkadaşım osmaniye taraflarında bi sürü rüzgar tribünü vardı hatta İstanbul a giderkende görmüşdün onlar daha yakın. Sök abi ordaki tribünleri kur hava limanının etrafına ikişerli önlü arkalı gelen rüzgarla dış tarafdaki tribünlerin elde ettiği gücü iç tarafdaki tribünleri çevirme gücü olarak kullanan ve 2 tribünün arasında nötr bi alan oluştur rüzgar geçemesin. Uçaklarda rahat rahat insin çıksın yani arkadaşım. Ankara bulsun beni, hava limanı açılınca payımı istiyorum yoksa karışmam olacaklara.
Selamlar sayın arkadaşlar :D

Şu sıralar hem spor hem biraz temiz hava alabilmek için bisiklet almak istiyorum.
Önceliğim dağ bisikleti almak ama yol gidip şehirler arasıda gidebilmek için beni çok yormayacak hem yol hem araziye el verişli bir bisiklet almak istiyorum. Nakit param bulunmadığı ve afyon gibi bir şehirde çok fazla 2. el alternatifim bulunmadığı için 2000 lira civarlarında carraro alıp taksitle ödemek var aklımda. Siteye girdim ama fiyatlar arasındaki farkları pek anlamlandıramıyorum işin ehli olmadığım için.

Bana f/p olarak tavsiye vermenizi ve yol göstermenizi istiyorum. Ezbere bisiklet alıp pişman olmak istemiyorum lütfen yardımcı olun boy 190 bacak 90.
Yeni atandım malum yeni iş yeni çevre yavaş yavaş düzen oturuyor ama bizim sektörde kadın görmek için teleskobun felan olması lazım. Sıkıldım bu durumdan hatunlar nerelere takılır kurs murs ne tavsiye edersiniz. Üniversiteye seneye başlarım ama ozamana kadar da biraz aktif olmak istiyorum.

Doğru yere sormadım bu soruyu biliyorum ama buralarda aydın ve bilgili abileriminde olduklarını bilip cevap vermelerini ümit ediyorum.

Saygılar Sevgiler...
Sözün kısası 8 aydır boştayım.
Ha oldu olacak diye başka bir işede giremedim zaten başvurduğum yerlerde geçici olduğumu öğrenince kabul etmedi. Raylı Sistemler mezunu olarak TCDD ye Aşkla bakan bir insanım ama bilmiyorum bu sürecin uzaması beni soğutmaya başladı.

Sizce TCDD benim gibi mülakat sonucu bekleyen tahmini 500 kişiyi TROLLÜYOR olabilir mi?
Altı yıl baba evinden uzak olup ziyaretlere gelince bi yabancı hissediyorsun kendini. Bu hisse zamanla alışsanda sevemiyorsun memleketini sevemiyorsun eski evini. Benim değişmemden dolayımı yoksa onların aynı kalmasındanmı diye soruyorsun kendine...
Siz girin 2018 e ben 2016 da takılı kaldım. Sezen ablanın da dediği gibi ben onda tutuklu kaldım. Aylardır görmesem de sesini duymasanda her baktığım yerde onu görüyorum. Hala gözümü kapattığımda düşlerimde ona rastlıyorum. Hiç birşeyin ebedi olmadığı bu dünyada herkes unutulmaya mahkumdur desemde ben onu unutamıyorum.
Anlatmak istediklerim var bro birde anlatmak istemediklerim. Belkide anlatılacak birşey yoktur onun için suskundurum. Ama dinlemek de güzeldir varsa sizin için anlatılacak birşeyler anlatın dinleyelim. Ama unutmayın herşeye rağmen hayat devam ediyor. Hiç birşeyin ebedi olmadığı bu dünyada herşey unutulmaya mahkum kalıyor...
Arkadaşlar lütfen yardımcı olun sorun sanırım laptobumda kulaklık taktığım zaman çok ince hatta duymak için baya odaklanman gereken sesler geliyor sanırım müzik çalıyor. İnternetten hiçbir çözüm bulamadım. Görev yöneticisinde felan açık media player fln gözükmüyor konu hakkında yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.
Beyler 3 ay önce 3000 liraya yakın bi fiyata aldıgım laptobun faturasında bu 3000 binlirasının 269.99 u farklı bir şekilde geçmiş acaba bu elemanlar bana 1 yıl kasko hediye diye yalan söyleyip kaskoyudamı eklemişler faturaya çünkü ben bu fiyatı kasko için fazladan ödediğim hakkında bilgilendirilmedim laptobun direk fiyatı 3000 lira diyerek aldım lütfen yardım edin ...
Fİlmi ilk izleyişim tv karşısında gerçekleşmişti. Sonunu o kadar merak etsemde uykuya yenik düşmüştüm tabi bu anlattıklarım yıllar yıllar önceydi. Sonradan on defa daha izlemiştirim. İzleyen varsa bu film gibi müziğiyle olsun konusuyla olsun insanı alıp ekranın içine sürükleyecek film tavsiyesi bekliyorum.

Not:İzlemeyenlerede tavsiye ederim
Hakkında
İlgi Alanları: Hersey
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 887
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 18.219 (Bu ay: 387)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 341 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.