Şimdi Ara

FORD MUSTANG ARACIMA LPG TAKTIRMAK İSTİYORUM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
4.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhabalar arkadaşlar şimdi beni eleştiriceksiniz ancak bazı sebeplerden dolayı uzun süredir kullandığım aracıma LPG taktırmak istiyorum en kalitelisi hangisiyse artık sizce böyle bir şansım varmı aracım GT versiyon 97 model bu konuda bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elvis -- 13 Mayıs 2008; 23:55:00 >

• Kimse bilmiyomu arkadaşlar???
  • selam arkadaşım.sorunun cevabını bilen çok kişi vardır da,cevap vererek böyle bir vebalin altına girmek istemiyorlardır ben de biliyorum ama söylemem,Allah adamı taş eder sonra.
  • Ne var kardeşim bunda. LPG tabiki taktırılır. 2a teknik sayfasına girin size en uygun yerle iletişime geçin. Aracınıa uygun kit mutlaka vardır. Deli gibi benzin yiyor o araba. Taktırman şart artık.
  • Arkadaşlar sandığınız kadar çok yakmıyo ancak yinede diğer arabalarla fark oluyo biliyosunuz benzinde bu fiyata olunca dediğiniz gibi artık şart oldu umarım sağlıklı bir çözüm yolu bulurum ve sizle tecrübelerimi burda paylaşırım teşekkürler...
  • sonuçları bizimle paylaşırsan sevinirim
  • bencede devir ekonomi devri artık. lpg yi her marka ve modele takıyorlar artık.
    bu arabaya kaliteli bir kit taktırman lazım çünkü araba çok kaliteli.
  • Arkadaşlar izmirde e.... otogaz var "prins" lpg kiti kullanıyolar orayla konuşucam umarım güzel sonuçlar alırım beni korkutan kuru yakıt olması ancak mutlaka bununda çözüm yolu vardır tecrübelerimi paylaşıcam...
  • Beyler ekonominin yanında LPG doğaya da en az zarar veren yakıt cinsi.Hani bi kızılderili yazıtı var,şöyle bişey en son su kaynakları da kuruduğunda-en son ağaçlar da kesildiğinde-en son bizon da avlandıgında vs...
    insanlar paranın yenmediğini anlayacaklar....
    Yani bırakın motor ömrü 15 yılken 12 ye düşüversin.
    bırakın benzinle 350.000 km kullanacakken lpg ile 270.000 km kullanılsın araba.hem ülke ekonomisine-hem kendi ekonominize hemde doğaya saygı bu.
    Ben bu tür konularda şuna katılmıyorum "kardeşim adamın parası var çatır çatır alıyo benzinini...." o adam parasıyla benzinini çatır çatır almaya devam ettiği sürece türkiye dünyanın en büyük petrol rezervlerinin yanıbaşında dünyanın en pahalı benzinini kullanmaya ve güzelim yurdunu kirletmeye bittiği yere kadar devam edecek.Neyin biteceğini herkes kendine göre yorumlasın.

• prins türkiyedeki an iyi markalardan bir tanesi teleflex-gfi de bakabilirsin?
    quote:

Orjinalden alıntı: Elvis

Arkadaşlar izmirde e.... otogaz var "prins" lpg kiti kullanıyolar orayla konuşucam umarım güzel sonuçlar alırım beni korkutan kuru yakıt olması ancak mutlaka bununda çözüm yolu vardır tecrübelerimi paylaşıcam...
  • BRC yide unutma..
  • mustang meraklılarına satılan bir araçtır.. LPG takarak aracın orjinalliğini bozacaksın.. LPG taktırmış olman ikinci elde satarken aracını satmanda seni üzebilir..

ama aracına ekonomi için LPg taktırman normal bişey eleştirenler olursada fazla takmamak lazım..
  • prins BRC

yerli istiyorsanda atiker
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.