Şimdi Ara

****FORD KA SAHİPLERİ Bİ FAN CLUB OLUSTURALIMMI?**** (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
356
Cevap
3
Favori
80.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben panda oneririm. 2004 Avruada odul almis bir arac hemde.
  • Merhaba arkadaşlar....2000 model 2003 çıkışlı ford ka m için arka abs hız okuyucu sensöre ihtiyacım var. Yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı_?

****FORD KA SAHİPLERİ Bİ FAN CLUB OLUSTURALIMMI?****
  • Bende iki yıldır ka kullanıcısıyım. Herparçayı merkezoto da bulabilirsiniz ford kaya ait. Googlea merkezoto yazın çıkar cem abi var
  • merhaba arkadaşlar bende ford ka aldım dün, güzel bir araç ve konforlu tanıdık ford ustamızda var ve gönül rahatlıgı ile biniyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bona

merhaba arkadaşlar bende ford ka aldım dün, güzel bir araç ve konforlu tanıdık ford ustamızda var ve gönül rahatlıgı ile biniyorum :)

hayırlısı olsun, kaç model ? ve kaça aldınız
  • teşekkür ederim 1998 model ve 8200 tlye aldım 117 bin km de
  • ARKADASLAR TAM UNO'DA KARAR KILDIM DERKEN SAHIBINDEN.COM DAN TEKRAR 'KA' LARA BAKTIM TAVSIYE EDER MSINIZ?PARÇA FİYATLARI VE YAKIT OLARAK...COK GUZEL AİRBAG HİDROLİK KLİMA OLMASI GUZEL AMA PARCALARI GERCEKTEN KORKUNC FIYATLAR MI?
  • uygun fiyat,temiz,bakımlı, hasarsız en az 99 mumkunse 2000,2001 ford ka bakıyorum..
  • öyle korkulacak fiyatlarda değil, benim radyatörde çatlakvardı tamir ile yapılabilirdi fakat değiştirmek daha mantıklı geldi 170 tlya sıfır radyatör taktırdım düşünün fiyatları sonuçta tofaşlar gibide değil tabi ama arastırdıgınızda anlayan bir usta ile uygun bakım ve parça mafrafı var diyebilirim..
  • 2000 model ford ka sahibiyim üstelik ilk sahibiyim ve çok memnunum 12 yıllık ve 82000 km de..ancak son zamanlarda çekiş gücü düştü..İstanbul da özellikle anadolu yakasından bir motor ustası adı teli verirseniz sevinirim..hem herkes aynı ustaya giderse sanırım sorunlarımız azalır ve uygun fiyat olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

uygun fiyat,temiz,bakımlı, hasarsız en az 99 mumkunse 2000,2001 ford ka bakıyorum..

Yok mu Ford Ka'sını satan ?
  • 27 mayıs pazar günü bir kaç ford a kullanan arkdaş toplanıp güzel bir gezi yaptık birdahaki toplantımıza katılıp ka hakında bilgi paylaşımı yapmak isteyen arkadaşlar bana ulaşabilir..
  • subattan bu yana kullanıyorsunuz , nasıl memnunusunuz ? ben de bakınıyorum sahibindene temiz,uygun fiyat bulursam dusunuyorum. Park sorunu olmayan, bu fiyata bu konforu sağlayan tam bir sehir ici arabasi.. Bir de devir saati ile hararet gostergesi olsa cok guzel olcakmıs.
  • şuana kadar bitek sarş dinamosu tamiri ile direksiyon kutusu arızası oldu ikisindede yolada kalmadı direksiyon kutusu yag damlatıyordu sorun teşkil edicek düzeyde değildi fakat tamir ettirdim yaşı itibati ilede sarj dinamosunun kömürleri bitmiş akü sarj olmuyordu değişti sorunsuz kullanıyorum çokda zevkli bir araç
    başka forumda bir sürü ka kullanan arkadaşlar ile tanıştım ilk buluşmada dün oldu 4 araba toplandık 2 kişi son anda gelemedi ama güzel oldu :)
  • arkadaşlar 2 gündür düşünüyorum 7 bin tl lük bütçe ile FORD KA alabilirmyim bir araç var sizce nasıl ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sehrin-yaramaz-okadarda-cimrisi-mavi-ates-satisda-68836388/detay
  • gidip yakından görmek gerek aracı fotoğraflar bir şey ifade etmiyor dıştan görünümden önemli değil,
    eğer bütcene uygunsa bir ustaya gösterip ondan sonra pazarlığını yapmalısın
  • ford ka hidrolik direksiyondan yag kaçırıyor ankara tavsiye edebiliceginiz iyi işden anlayan bir ustanız varmı adresini rica edebilirmiyim ....
  • birde hararet göstergesi sonradan takılıyormu ücret bilgisi usta bilgisi verebilirmisiniz
    ankara
  • quote:

Orijinalden alıntı: son-samuray

birde hararet göstergesi sonradan takılıyormu ücret bilgisi usta bilgisi verebilirmisiniz
    ankara

hararet gostergesi takılıyor, satılık ilanında bir ford ka'da gormustum, sonradan takıldıgı yazılmıstı.Bu arada direksiyondan hidrolik kacirma ka'larda kronik bir problemmiş.
  • hararet göstergesi takabilrsin 150 200 tl gibi bir masraf tutar sanırım işciliği göstergesi ve ölçüm yapıcak müşürdü sanırım
    benim enişte gerek olmadığığnğ söyledi suyunu antifizi ve yagını düzenli kontrol ederseniz sorunsuz binebilirsiniz, yağı ve suyu haftalık kontrol etmeyi kendizie görev edinin sonra bir yerden su kacırır ve arac hararet yapıp conta yakarsa arabanın değil sizin suçunuz olur..

ford kanın direksiyon pompası yada adireksiyon kutusundan yağ akıtma sorunu var evet ama ben bunu bir çok daha yeni araçlarda bile gördüm olabilicek şeyler sonuşta kanın motoru önde ve ağır bir motoru var düzenli kontrol ve bakımları yapıldıktan sonra yolda bırakıp üzmez zevkli bir araç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bona -- 4 Haziran 2012; 16:36:03 >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.