Şimdi Ara

ford ka alinir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evin ikinci arabasi olacak, cogunlukla tek kisi binecek. fazla yol yapmayacagi icin dizel veya benzinli olmasi pek de fark etmiyor.
    2009 modelleri 20-25 bin araliginda bulunabiliyor.
    kullanan arkadaslardan ozellikle yedek parca konusunda tecrubelerini paylasmalarini rica ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• eski nesil Ka nin ruhu yok deniyor cogu testte, zaten tutulmadi. o fiyat araliginda baska araclara bakmaniz daha iyi olacaktir. ben B sinifi bi arac almanizi oneririm mazda 2, suzuki swift, mutsubishi colt olabilir

• henuz basladigim arastirmalarda ikinci el piyasasinin oldukca sisirilmis oldugunu gozlemledim. buna mukabil ford ka sundugu donanim ve kalitesine gore oldukca makul geldi. bu yuzden ilk olarak ka'yi arastiriyorum.

alternatif olarak butceyi biraz esneterek seat ibiza reference da dusunebilirim.

• skmg S kullanıcısına yanıt
    erkeksen alma hocam arabaya sözüm yokta içinde erkek gördüğüm zaman görüntü kirliliği gibi geliyor bana
  • Ford ka yerine Atos ama ben olsam B segment araç tercih ederdim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam tamam zevkler ve renkler tartisilmaz ama atos ve ford ka arasinda gunduzle gece gibi fark var.

tip olarak itici bulmasam fiat panda da dusunebilirim ama atos pek bana hitap etmiyor.

• sizin dikkatinizi çekiyorsa alınır mis gibi.
    herkesi dinleyen hiçbişi alamaz.
  • o fiyat aralığında kısa mesafe+şehir içi için bence sandero gayet iyi olur. 1.4 loganda şehir içi trafik+şehir dışı normal kullanımda 21 kuruşun altında tüketim alıyorum, bence tam şehir içi arabası. ka'nın eskilerini seven seviyor ama yenilerini neredeyse isteyeni görmedim.
  • Gidin 3k getz,granade punto alın hocam en azında piyasa arabası parça felan bulunur :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.