Şimdi Ara

ford focus mu c-max mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
4.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yakın [simage]zamanda bir arac almayı düşünüyorum ama ne alacağım hakkındada hiçbir fikrim yoktu sonra skoda vb gibilerini eleyip astra 1.3 CDTI, ford focus TDCI titanium ve C-max TDCI titanium arasında kalmıştım ama astrayıda eledim iki ford modeli arasında kaldım ikiside dizel ama kafam çok karıştı yardım ederseniz sevinirim

-4 kişilik bir aileyiz ama tatil ve özel günler harici bagajı çok kullanmıyoruz
    -koç calışanı olduğum için focus 42.000 YTL C-max 42.500 YTL
    -Donanım benim için önemli
    -2000cc 140 bg 99 GLS vectraydı performas olarak kararsızım
    -sedanlar hoşuma gidiyo ama neyapıyım ?
    -yere iyi bassın istiyorum
    -güvenli olsun 4 kişilik bir aileyiz
    -ekonomik olsun
    -conforlu olsun (vectra D sınıfıydı ama 99 modeldi heralde ceçeceğim iki araçta daha iyi konfor sunar)
    -almanyada sedan focus yok bende sendan istiyorum acaba almanyada neden satılmıyo(dandik falanmı)
    -focuslar çok arza yapıyo diyolar
    -yere iyi basan bu fiyatlarda güvenli sedan dizel en azından bi 100 bg olan donanımlı bi araba varmı aklınızda
    -0 km bakıyorum

çok kararsızım yardımcı olursanız sevinirim (fordun titanium X lerini alamıyorum beni aşıyo)

• kim diyor almanyada sedan yok diye ? ford.de den bakın çok merak ediyorsanız.
  • ben baktım ford.de ye ama ordada sedan yok acaba kooç kendimi yopmış bu arabaları
  • arkadaşlar bi bigisi olan warsa yazsın
  • Köln plakalı bir Focus sedan.Yani Almanya'da var.

ford focus mu c-max mı
  • yani focus sedan alabilirm ozaman da C-max mı ff sedan mı
  • ben focus için 41.500 cmax için se 43.500 fiyat aldım. (koç indirimli) siz bu fiyatları nereden aldınız acaba.

ayrıca bir cmax kullanıcısı olarak cmax'dan çok memnundum ta ki kaza yapana kadar. şimdi de aynısından almak istiyorum yine
  • tornadosi ama şmd koç bu aralar arabalara zam yaptı focus 44.000 TL liste fiyatı iken 47,000 yaptı ama bu 41.500 ü ne zaman ve nerden aldığınızı yazarsanız memnun olurum
  • Ford focus titanium X paket 1.6 tdci 5kapı metalic boya yok ford power anahtarsız çalıştırma standart 45 bin lira Türkiye fiyatı
  • bn acaba kazım yiyorum yaa siz hangi bayiiden ve nezaman aldığınızı yazarsanız çok sevinirim bende ordan bakarım arabayı
  • ben izmir'deki otokoç ve çetaş'tan tan aldım aynı fiyatı. ama ben sizin cmax fiyatını düşürtemedim.siz nereden aldınız acaba?
  • istanbul aydoğarlar mı öle biyerden
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.