Şimdi Ara

Ford Focus Mk4 Fiyatları (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
6
Favori
23.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AsiretinMarjinalCocugu

Dedi Otosan çalışanı.

Alıntıları Göster
    Eğer öyle olduğunu düşünüyorsan sor, öğren, ayıp değil

İnsanlar foruma bilgi öğrenmek için giriyorlar, bilmediğiniz konularda yorum yaparak yanlış yönlendirme yapmak doğru değil.
  • zotacing kullanıcısına yanıt
    Anladim Hocam tesekkurler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baz fiyat 135.000 tl çok ucuz 50 tane focus almalıyım ÖTV zammı gelmeden!!!!😂😂😂😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Focus kendini aşmış diyorsun da nesi aşmış merak ediyorum.
    Focus'un alamet-i farikası multilink süspansiyon yok.
    Açık açık kısmışlar arabanın üretim maliyetlerini.
    Hacim biraz artmış ve daha ferah diyorsanız o başka. Ama Focus geniş hacim demek midir yani. Corollada daha iyi hacim var ona bakarsak.
    Bence hacim harici geriye gitmiş. Sıradanlaşmış yani.
    Yeni Corolla bunu yakalar, geçer bile bence.
    Arabanın bir esprisi kalmamış gibi geliyor bana. MK2'den MK3'e geçerken gerçekleşen büyük değişim yaşanmış mı sence?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derfgt -- 17 Kasım 2018; 0:53:21 >

• Bin beş yüz elli iki tane opsiyon listesi.

186 bin lira veriyorsun en üst paket sanıyorsun ama sarı farlarla geziyosun. Ayıptır be.

+ 10 bin lira daha verecen ki LED farlar gelsin.

Yeterrrrrr

• quote:

Orijinalden alıntı: Legend3017

Sedan versiyonu focus 2,5 la beraber sonra en beğendiğim focus sedan olabilir, ön sis farlara alışmak zaman alıyor onun dışında dış tasarımı için pek beğenmediğim bir yanı yok denilebilir ama o halojen farlar ve jantlar değişmeli tabi

Sedan titanium ve hatchback st-line

st line tamponu çok şık şahsen titanium alsam bile gidip stline tampunu alırım sırf titaniumdaki sis farlarından kurtulmak için

• Bizim Focus 3'ler iyi prim yapar. Türkiye'de araç ne kadar pahalı olursa o kadar premium. Artık biz de premium markaya biniyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: acr

Ve daha düzgün tasarım. Açıkcası bu fiyatlar ve seçenekler varken Focus alan adam ağır fanatiktir.
    İlk focus satılmış bile, donanım eksikliklikleri, kötü jant, halojen farlarıyla ve yüksek fiyatıyla alana hayırlı olsun 180e polo alan varken bu focusuda alan çıkar ama devamı geleceğini sanmıyorum, yeni fiesta yı çıktı çıkalı 3-5tane ya gördüm ya görmedim bakalım focus nasıl olacak.

kaynak otopark..com
    Ford Focus Mk4 Fiyatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend3017 -- 23 Kasım 2018; 14:41:58 >

• Fiyatlar cok yuksek 2. Araba olarak suanda 2014 focus kullaniyorum birdaha focus almam yalitim cok kotu aracta. Mazda 3 yerine tercih etmistim simdu acaba Mazda mi alsaymisim diyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sedan şu açıdan bakınca yılan gibi duruyor. Çok merak ettim şu sedanın canlı canlı nasıl göründüğünü

Ford Focus Mk4 Fiyatları
  • 2019 haziran gibi türkiyeye gelecek olan station wagon ve active crossover modelleri

kaynak: focusclub.tr

Ford Focus Mk4 Fiyatları
    Ford Focus Mk4 Fiyatları
    Ford Focus Mk4 Fiyatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend3017 -- 23 Kasım 2018; 14:49:44 >

• Active'i SW'si Titanium SW'den daha güzel göründü gözüme.

Titanum'a şu SW'deki jantları koysaydınız nolurdu sanki.
  • zeytinkoy kullanıcısına yanıt
    Çok kollu jantlar sonraki partiler ile gelecekmiş, otosan filo arabasından öteye gitmek istiyorsa ön park sensörleri ve arka kol dayama vb özellikleride standart yapcağını umuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend3017 -- 23 Kasım 2018; 16:32:44 >
  • Otopark.com'dan ST-Line inceleme videosu geldi.

Otosan 2019 haziran gibi gelecek demiş, en azından focusclub sitesinde belirtilen bu yönde, sitede yazılanlar otosandan bilgi alınıp yazıldığı için %95 doğru çıkıyor, mk4 focus şuana dek yapılan açıklamalara paralel ilerliyor bir aksilik veya plan değişikliği olmazsa büyük ihtimal gelir. Gerçi gelse bile normal focusu satma amaçları olmadığı için active ile ne yaparlar bilmiyorum.

• Yeni focusu geçen hafta bayide inceledim. Gerçekten dış tasarım ve diz mesafesi haricinde geriye gitmiş. Özellikle ön konsol çok basit duruyor. Focuslarda alıştığımız o devasa göğüs artık yok. Halbuki o tasarım benim çok hoşuma gidiyor arabayı daha lüks hissettiriyordu.
    Ayrıca arka kol dayama olmaması omuz mesafesinin pek artmaması, arka havalandırma kanallarının olmaması, fiyatının abartı derece fazla olması focusun belini kıracak gibi
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.