Şimdi Ara

Ford Focus (2015-2018) mi Toyota Corolla (2014-2018) mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Toyota Corolla (2014-2018) mi ?

Benzinli - Tüplü - Dizel ve Otomatik olarak değerlendiriniz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• corollo malzeme kalitesi, yol tutuşu, konfor ve kalite gibi otomotivin olmazsa olmaz disiplinlerinde focusun,dizelde benzinlide de tüplü dede gerisinde.

Hele ki yalıtım, bi ara kullandığım corollo sessizleşti dedim herhalde artık alıştım normal geliyor bu yalıtımsızlık, halbuki kulağımda hafif tıkanıklık varmış ondan dolayıymış, açtırınca yine o yalıtımsızlığı bana doya doya hissettirdi.
  • Sorunsuzluk adina corolla olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toyata'nin sorunsuzluk algısının çok abartıldığını düşünüyorum . Sanki diğer araçlar sürekli sıkıntı cıkarıyor
    Yol tutuş, sürüş zevki ve kalitesinden dolayı focus diyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moueson -- 22 Nisan 2023; 21:24:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • corollo malzeme kalitesi, yol tutuşu, konfor ve kalite gibi otomotivin olmazsa olmaz disiplinlerinde focusun,dizelde benzinlide de tüplü dede gerisinde.

Hele ki yalıtım, bi ara kullandığım corollo sessizleşti dedim herhalde artık alıştım normal geliyor bu yalıtımsızlık, halbuki kulağımda hafif tıkanıklık varmış ondan dolayıymış, açtırınca yine o yalıtımsızlığı bana doya doya hissettirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daswagen -- 22 Nisan 2023; 21:38:18 >
  • daswagen kullanıcısına yanıt

Dizelde focus olabilir ama iş tüplüye geldimi 132 beygir corolla 1 numara...

• 2 aracı da uzunca bi süre kullanmış birisi olarak söylüyorum.
    Benzinli alınacaksa Corolla alınır tüplü binilir.
    Geniş araç istenirse Corolla alınır
    Diğer her yönden Focus önde.

Sorunsuzluk olarak da Focus 3.5 kasa Corolladan iyidir.
    90 bin km rutin bakımlar hariç tek masrafım 1 tane far ampulü oldu.

2015 Corollada 5 6 tane arıza sayabilirim
    Ki lastik basınç sensoru arızası, el tutacakları arızalı, torpido kapağı yayı arızalı olarak kullanılıyor şuan.

Büyük arızası olmadı ama baya bi servise uğradık

Focusu satmak zorunda kaldım ilerde imkanım olursa yine 3.5 kasa alacam ama bu kez 1.5 120lik alırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Focus 3.5 dizel powershift kombinasyonu efsane.. performansı, gazın canlılığı, yol tutuşu stabilitesi, konforu gerçekten çok keyifli ve üstüne cidden az yakan bir motor.

Corolla e210 kasa ile bir iddia sahibi, bir dizayn, tema sahibi oldu, modernleşti, yol ve sürüş özellikleri, altyapısı baştan yazıldı. 2015-2018 arası Corollalar sadece sorunsuz götürür getirir.. tüp takılacaksa uygun, 132hp motor performanslı, arka zemin düz ve geniş.. başka bir fonksiyonu olayı yok.

Alınır benzinli/lpg toyota da beklentini yönetirsen.. tutulan bir otomobil, gazın fiyat avantajı da ortada. ben imkanı yok almam. o dizel mmt'ler düşman başına.

• SuperVeloceJota kullanıcısına yanıt
    Dizel otomatik Toyota hiçbir zaman iyi olmadı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.