Şimdi Ara

FORD FOCUS 2001 OTO TEYP KEYCODE PROBLEMI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
664
Cevap
38
Favori
95.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence arkaşdaşlar herkesin keycode istemesine yardımcı olmayın emin olmadıkça

çünki çalıntı olabilir...

koysun resmini araçtan mesela
  • evet komik gelebilir ama gerçek
  • teyp aracın içinden çıktıysa şifre bulmak zor değil max 5 liraya zaten oto teypciler söylüyor
  • olsun..Böyle düşünürsek mustafa tepetaklak gideriz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: uA_Y_C_A

olsun..Böyle düşünürsek mustafa tepetaklak gideriz.

Anlaşıldı
  • arkadaşlar bu sorun benimde başıma geldi seri noyu nerden bulcam :S
  • teybin üzerinde seri nosu
  • çıkaramadım yerinden ya aparatı yok bende :S
  • arkadaşlar teybin seri nosu M367645 lütfen akşam yolculuğa gidicem yapabilen bi arkadaş yazsın lütfen bkliyorummm
  • slm 1 ve 6 nolu tuşa bas ve cihazı aç bekle seri no yazar
  • merhaba arkadaslar ben seri nu^^yabaktım ama herkesin seri no^^sundan farklı bi numara cıktı

MGP DJ5 bir de arkasından 4-08 diye bir numara cıkıyor yardımcı olursanız sevinirim simdiden tskler =) araba bu arada 2000 modEl .
  • quote:

Orijinalden alıntı: İNSERT

slm 1 ve 6 nolu tuşa bas ve cihazı aç bekle seri no yazar

5000 rds eon modelinde de geçerlimi ?
  • Araçlar araç kendini resetledide teypin code nu bulabilirmisin
    Seri numarası: m012717
    Şimdiden teşekkürler...

Focus 2005 comfort
    rds 5000 teyp
  • quote:

Orijinalden alıntı: girmasek

Araçlar araç kendini resetledide teypin code nu bulabilirmisin
    Seri numarası: m012717
    Şimdiden teşekkürler...

Focus 2005 comfort
    rds 5000 teyp

2097
  • arkadaşlarrr bu focusun teyp code ne oluyor yaa daha dün akşam aldım aracımı 2001 model ghai full. şimdi burayı okurken baktımda anahtarlığımızın arkasında MPT1340 yazıyor. illa teybin üstündemi yazıyor bu key code olayı kimse varmııı arkadaşlarr ya burda biri varsa yazsın
  • 1ve6 tuşlarına basılı tutuncaMGP DJ5 çıktı arkasında da 4-09 yazıyor benim focusun teyp kodu ne yaa lütfen yardım edin arkadaşlarrr lütfenn 2 kere yanlış girdim off focus 2001 ghia sedan
  • Arkadaşlar bu key code bazı arabaların torpidosunun içinde yazıyor, aynı zamanda şoförün güneşliğinin arkasında da yazıyor. 2004 Comfort Sedan'da böyle.
  • serisonu. teyibin seri nosu üzerinde yazıyor o seri noyu yollarsan kodunu sana yollayabilirim.

o seri nosunu görmek için ise en kolay yöntem şu (teybi çıkarmak zor oluyor) torpido kapaığını yandaki desteklerden kurtarıp sonuna kadar aç. sağlı sollu iki parça olacak onları kurtarıp normal açıldığından fazla açıyorsun. sonra kafanı o açtığı yerden teybe bakacak şekilde sok ve teyibin üstüne M12345 gibi bir kod göreceksin beyaz bir etiketin üstünde. o numarayı doğru bir şekile buraya yazarsan sana kodunu verebilirim
  • tşkler dediğin gibi yaptım kodunu okudum sonrada bi program yardımıyla buldum :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.