Şimdi Ara

Ford Fiesta Flairciler buraya..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
5
Favori
31.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selam değerli fiesta kullanıcıları burdan birbirimize herkonuda yardımcı olabiliriz..

herkes bilgilerini tecrübelerini arabasının resimlerini arabanın üzerinde ne gibi değişiklikler yapabiliriz onları paylaşalım..

hangi parça nerde ucuz

en çok hangi problemle karşılaşıyoruz

modifiye bilgileri

vb diğer konularda birbirimize yardımcı olalım..

arabanızı iyi günlerde kullanmak dileği ileee

• Çok güzel ama aktif kimse varmı acep :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: CooLBye

Çok güzel ama aktif kimse varmı acep :)
    Fiesta flair 1.25 sahibiyim kullanıcısıyım,aracımdan hayli memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reason666

Fiesta flair 1.25 sahibiyim kullanıcısıyım,aracımdan hayli memnunum.

Alıntıları Göster
    Gerçekten guzel araç.. Allah hepimizin MK4 unu korusun :)
  • quote:

Alıntıları Göster
    Merhaba arkadaşlar ;

Ben de daha 3 günlük fiesta flair 2000 model sahibiyim.(1,250cc )
    Arabayı aldım konforundan ve motorundan yana hiçbir sıkıntım yok.
    Yakıtı ile ilgili ise sanki fazla yakıyor ama bayramdan sonra bir baktıracam ondan sonra size görüşlerimi belirtecem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperkis10

Merhaba arkadaşlar ;

Ben de daha 3 günlük fiesta flair 2000 model sahibiyim.(1,250cc )
    Arabayı aldım konforundan ve motorundan yana hiçbir sıkıntım yok.
    Yakıtı ile ilgili ise sanki fazla yakıyor ama bayramdan sonra bir baktıracam ondan sonra size görüşlerimi belirtecem.

Alıntıları Göster
    Bir Flair sahibi de benim. Aslında mk4 ve mk5 fiesta desek daha kapsamlı olur. Aynı kasa olduğu için Ghia, Fun sahipleri de yazabilir böylece. Bu modeller için fazla konu başlığı olmadığı için içeriği dolu olursa faydalı olabilir.
    Aracın ön plana çıkan özellikleri; şehir içinde seri, atak olması, sürüş keyfi, düşük yakıt tüketimi. Şehiriçi 100km - 7lt değerini rahat yakalıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gezmen -- 3 Ekim 2009; 13:50:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gezmen

Bir Flair sahibi de benim. Aslında mk4 ve mk5 fiesta desek daha kapsamlı olur. Aynı kasa olduğu için Ghia, Fun sahipleri de yazabilir böylece. Bu modeller için fazla konu başlığı olmadığı için içeriği dolu olursa faydalı olabilir.
    Aracın ön plana çıkan özellikleri; şehir içinde seri, atak olması, sürüş keyfi, düşük yakıt tüketimi. Şehiriçi 100km - 7lt değerini rahat yakalıyorum.

Alıntıları Göster
    Sıralı LPG sistemi ile yakıtım 12.8-13.3ykr arasında değişiyor(şehiriçi,henüz dışına çıkıp şehirdışı 90km ekonomi sürüşü yapamadım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reason666 -- 3 Ekim 2009; 14:41:05 >
  • quote:

Sıralı LPG sistemi ile yakıtım 12.8-13.3ykr arasında değişiyor(şehiriçi,henüz dışına çıkıp şehirdışı 90km ekonomi sürüşü yapamadım)

Alıntıları Göster
    kaça taktırdın dostum nereye koydurdun tüpü istepne lastiğin orayamı çekişte falan bişy farkettimi depo kaça doluyo lpg nin full depo ile kaç km gidiyo teşekkürler çok sordum ama idare ed dostum
  • amin :))
    quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: [TaRıK]

amin :))
    quote:

Alıntıları Göster
    50 tl ye sehir içi 180 km gitti kirmizinin altina inmisti stop etmeden tekrar doldurdum. bi kere 200km gitmisti. Kullanima gore degisiyor gerçi, arada filtre sesi duyalim diye basiyorum bazende 3000dd ustune çikmiorm
  • quote:

50 tl ye sehir içi 180 km gitti kirmizinin altina inmisti stop etmeden tekrar doldurdum. bi kere 200km gitmisti. Kullanima gore degisiyor gerçi, arada filtre sesi duyalim diye basiyorum bazende 3000dd ustune çikmiorm

Alıntıları Göster
    3 depo ile 2200 km yol yaptım bu yaz sehir içi ise dediğiniz km leri bende görüyorum. seviyorum arabamı gerektiğinde seri geektiğinde ise ekonomik...
  • quote:

Orijinalden alıntı: [TaRıK]

3 depo ile 2200 km yol yaptım bu yaz sehir içi ise dediğiniz km leri bende görüyorum. seviyorum arabamı gerektiğinde seri geektiğinde ise ekonomik...

Alıntıları Göster
    Selamlar fiesta flair(mk4) kullanıcısıyım.Araçtan çok memnunum.Flair kullanıcılarını görmek güzel.Araca orijinal sis farı(funlardaki) takmak istiyorum ama bulamıyorum.Bulabileceğim bir yer biliyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: omurkadir

Selamlar fiesta flair(mk4) kullanıcısıyım.Araçtan çok memnunum.Flair kullanıcılarını görmek güzel.Araca orijinal sis farı(funlardaki) takmak istiyorum ama bulamıyorum.Bulabileceğim bir yer biliyor musunuz?

Alıntıları Göster
    Selamlar iyi geceler arkadaslar ben de yeni bir flairciyim 1 hafta önce 1998 mod kırmızı renkte 79000 km bir flair aldım şimdilik memnunum klimalı hava yastıklı ancak anlayamadığım bazı seyler var bu mk4 nedir ruhsatta bişey yazmıyo ayrıca arabanınbenzin göstergesi kontağı kapattığım zaman bile benzin seviyesini ve motor hararetini gösteriyo acaba hepsi mi böyle şimdilik bu kadar umarım bu konuyu daha fazla duyurabiliriz herkese iyi geceler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakancelik

Selamlar iyi geceler arkadaslar ben de yeni bir flairciyim 1 hafta önce 1998 mod kırmızı renkte 79000 km bir flair aldım şimdilik memnunum klimalı hava yastıklı ancak anlayamadığım bazı seyler var bu mk4 nedir ruhsatta bişey yazmıyo ayrıca arabanınbenzin göstergesi kontağı kapattığım zaman bile benzin seviyesini ve motor hararetini gösteriyo acaba hepsi mi böyle şimdilik bu kadar umarım bu konuyu daha fazla duyurabiliriz herkese iyi geceler.

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun atakancelik,iyi bir seçim olmuş.mk4 1998-1999 yılı arası üretilen fiestalara deniliyor yanlış bilmiyorsam,ya da öyle birşey.Çok önemli değil,ruhsatta yazmıyor zaten.Bendeki de 98model,ilk sahibiyiz.Kontak kapatılsa dahi dediklerini gösteriyor,doğrudur.
    Klima çekişi çok etkiliyor mu?Bizdekinde yok,sonradan taktıralım dedik servise tavsiye etmediler.
  • quote:

Hayırlı olsun atakancelik,iyi bir seçim olmuş.mk4 1998-1999 yılı arası üretilen fiestalara deniliyor yanlış bilmiyorsam,ya da öyle birşey.Çok önemli değil,ruhsatta yazmıyor zaten.Bendeki de 98model,ilk sahibiyiz.Kontak kapatılsa dahi dediklerini gösteriyor,doğrudur.
    Klima çekişi çok etkiliyor mu?Bizdekinde yok,sonradan taktıralım dedik servise tavsiye etmediler.

Alıntıları Göster
    Merhaba arkadaşlar bende ford fiesta 1999 flair sahibiyim. arabamdan gerçekten memnunum bence emsallerinin en iyisi. Klimayı çalıştırdığında biraz devirden düşüş olyor ama o kadar önemli bir düşüş değildir. sonradan taktırma nasıl olur bi fikrim yok.
  • quote:

ben de aradım bir ara sis farı çıkma olarak otohurda.com'da çifti 70 tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gezmen

quote:

ben de aradım bir ara sis farı çıkma olarak otohurda.com'da çifti 70 tl.

Alıntıları Göster
    evet gerçekten parasını hakkeden bi arabadırlar.ama km 150binden sonra yağ yakmaya başlıyor olmaları kötü avantajı...yalnız piyasadaki o fiyat aralığındaki diğer arabalardan 5 gömlek üstündür üzgün suratlar
  • quote:

Eğer orjinal klima sisteminden bahsediyorsan,kim tavsiye etmediyse caiz tabirle halt etmiştir.

Arabam orjinalinden klimalı,çekişinde hiçbir sorun yaşatmıyor(6 kişi,çıkabileceğin en dik yokuşları yokuş yukarı ben sorunsuz çıkıyorsam sorun yoktur)
  • quote:

quote:

Eğer orjinal klima sisteminden bahsediyorsan,kim tavsiye etmediyse caiz tabirle halt etmiştir.

Arabam orjinalinden klimalı,çekişinde hiçbir sorun yaşatmıyor(6 kişi,çıkabileceğin en dik yokuşları yokuş yukarı ben sorunsuz çıkıyorsam sorun yoktur)

Servisin tavsiye etmemesinin sebebi çekiş değildi.O kadar paraya değmez demişti bu arabaya (sonradan taktırmanın).Çekiş konusu benim merak ettiğim bir konuydu,küçük motor olduğundan çekiş ve yakıtı etkileyeceğini düşünmüştüm.6kişi fiestaya iyi sığmış bu arada.
  • quote:

quote:

quote:

Servisin tavsiye etmemesinin sebebi çekiş değildi.O kadar paraya değmez demişti bu arabaya (sonradan taktırmanın).Çekiş konusu benim merak ettiğim bir konuydu,küçük motor olduğundan çekiş ve yakıtı etkileyeceğini düşünmüştüm.6kişi fiestaya iyi sığmış bu arada.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar bendeki de klimalı model ve ben bu arabayı ilk almak için araştırdığımda kilmasız modellere kliam taklmadığını öğrenmiştim. silindir bloğuna kadar değiştiğini söylediler,moto aynı olsada blokları farklıymış. istesenizde sonradan taktıramıyorsunuz. yakıtı artırıyor orası bir gerçek ama çekişte arkadaşların dediği gibi çok farketmiyor uzun yolda şehir için çok klima kullanmadığım için dur-kalk nasıldır bilemeyeceğim.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.