Şimdi Ara

Ford Fiesta dan, Toyota Aurise geçiş hk. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    LPG yi taktıralı 1000 km oldu tam 1.2 Symbol kullanıyorum. Performansta aşırı değişiklik yok hocam. Geçen 450 km yol yaptım 120 sabit klima açık 70 liraya. Km de 15 krş yani. Eğer benzinde olsa 25 krş falan yakıyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tekrardan merhaba arkadaslar, uzun arastirmalar sonucu, en donanimli, guvenli ve konforli arac suan polo gibi gorunuyor. Buna fiyatlarda dahil. 1.2 tsi comfortline manuel 50300 liradan birakiyorlar sifir. Fakat dizel almak istersem sifir malesef alamiyorum. 2014-2015 1.4 tdi confortline veya trendline alabiliyorum. Yilda 15000 km yapan birisi icin dizel almaya zorlamalimiyim yoksa benzinle devammi.

Yaptigim hesaplara gore polo dizel 10000 kmde 1500 tl mazot, 1.2 tsi benzinli 10000 kmde 2500 tl benzin yakiyor.

Krediyle alacagim bu araci, 3 sene sonra kredisi bitince kesinlikle satacagim ve daha iyi biseyler bakacagim, Allah kismet ederse tabii. Demem o ki, bu araclarin arasinda ortalama, yilda 15000 kmden 3 sene sonunda 4000 lira gibi bir yakit farki oluyor. Dizel bakimlarida daha tuzlu oluyormus, duyumlarima gore.

Bu kosullarda bana tavsiyeniz ne olur.

Cok tesekkur eder, saygilarimi sunarim.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.