Şimdi Ara

Ford Fiesta 2009 Titanium Sorunları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, almak istediğim 2009 Fiesta Titanium 1.4 Benzinli araç var. Farklı bir forumda şu şekilde eskiden yazılan yorum var.

"İç hacminin dar olmasını önemsemezseniz genel olarak günümüz arabalarının ortalamasının üstünde bir dayanıklılığa sahiptir. 2009 modelini 1 yıl tecrübe ettik, 2010 modelini 7yıl/190.000 km'dir kullanmaya devam ediyoruz. Bir ara satacaktık, vazgeçtik. Bana dar geliyor ama babam hala memnun. Aralarındaki farklar şunlar:
    2009 model TitaniumX Fiesta'nın yol bilgisayarı aşırı kabiliyetsizdi, işimizi görmüyordu neredeyse. Elektrikli katlanır aynalar da yoktu, 2010'da geldi. 2009'un hız sabitleyicisi daha sarsıntılı çalışıyordu. Ayrıca muhtemelen kullanıcı şikayetleri üzerine Fiesta'lar 2010'dan itibaren 16" jant yerine 15" jantla gelmeye başlamıştı. 16" jantların o zamanlar lastikleri çok zor bulunuyordu ve sık sık baloncuk çıkarıyordu. 1 yılda 3-4 kez baloncuk sorunu yaşadık, 15" jantlarla 7 yıldır hiç yaşamadık. O derece fark ediyor. 2009 modellerin arka camları zindan gibi koyuydu, 2010'dan itibaren daha makul seviyede karartmalı camlar kullanıldı.

Ben yazılıma genel olarak karşı biriyim. Haliyle pek ilgim de yok. Yazılıma nasıl tepki verir hiç bilemiyorum"

Yazılım konusu değil asıl sormak istediğim konu. Lastik konusu ve hız sabitleyici konuları. Deneyimleyen varsa bilgilendirirse çok memnun olurum. Karar verme aşamasındayım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.