Şimdi Ara

Ford Fiesta 1.4i Comfort almak istiyorum yorum... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
165.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • annemden sozu aldim, eylul ekim gibi bende 15 16 bin civari bir araba bakiyorum, ve aklimdan gecende suan dizel fiestalar. oneririmiisiniz yoksa baska bi aracmi bakayim, birde lpg li fiestalarda bagaj hacmi ne durumda?
  • Güncel
  • arkadaşlar ford 1,4 comford 37 binde benzinli 18,500 tl istiyo sizce fiyat nasıl bana yardımcı olan olursa sevinirim
  • bende bakmaktayım bu ara 17 bin e fıesta ama yorumlarda kımısı cok bos derken fıestaya kımısı cok ıyı dıyor kararsız kaldım.ayrıca fıyatlarda su an pahalı sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boras06 -- 9 Kasım 2011; 23:48:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SONERMGE

arkadaşlar ford 1,4 comford 37 binde benzinli 18,500 tl istiyo sizce fiyat nasıl bana yardımcı olan olursa sevinirim

arkadaşım bende 2005 1.4 comford + triptonic buldum. galeride 19.500'den 18.500' düştü. (pazarlığı 21binden açtı onu hiç katmıyorum bile :) ) Sanayiye götürdüm araç sağlam 113binde.
    Arka sağ çamurluk boyalı sadece. Fiyat nasıl sizce alayım mı?
  • 2000 model ford fiesta 1.4 comfort nasıldır arkadaşlar
  • selam arkadaşlar kısa süre önce megane 2 hb benzinli aracımı sattım şimdi fiesta almak istiyorum.

aranızda abs li 2006 makyajlı kasa veya 2007-2008 model fiesta olan varmı ?
    kocaeli de ikamet ediyorum yardımlarınızı bekliyorum dizel benzinli fark etmez araba temiz olsun yeter.
    bu bahsettiğim kasa fiesta için megane2 yi sattım acil almam gerek teşekkürler.
  • merhaba arkadaş fiesta 2007 model aracını satacak. araç 75000 km de. değişeni yok. birkaç yerinde ufak yüzeysel boyaları varmış. sanırım 1.4 comfort modeli.
    üzerinde brc marka tüpü var işli. bu aracın sizce ederi nedir? 22500 verilir mi? bana biraz fazla geldi. nette 17000-23000 arasında oynuyor.
  • Arkadaşlar Ben de fiesta bakıyorm.
    2007 Dizel 65 binde 21.500

2007 Benzinli 30 binde 22.500 isityor pazarlıkla 500ler gidebilir belki.
    Fiyatları uygun mu ?

Bir de benzinli alıp LPG taktırmak mantıklı mı ?
    Yoksa direk benzinli mi almak?
  • Cevap verecek Ehli DH insanları yok mu :)
  • Fiesta ‘Black Magic 2012

yada normal Fiesta dizel x plus modeli en uygun nerden alabilirim 48 ay vade 10 bin pesin seklinde
  • okyaypay yukarda yazmıs arkadas bu modelini kafamı karıstırdı ama satan yerde goremedim.

Fiesta ‘Black Magic 2012

-------------
    olmazsa artık normalini almak istiyorum benim icin ekonomik olması onemli en az yakan fiestayı arıyorum.
  • arakadaşlar bende 2005 ford fiesta var cok yakıyor felan filan diyosunuz basmadıkdan sonra araba yakmıyor hız yapınca 5 devir görünce araba 250 350 yakar ama 2 bin devir görünce araba şehir içi 200 yakar uzun yoldada 100 150 yakıyor
  • slm arkadaşlar ben 2007 2008 1.4 fiesta comfort benzinli arıyorum 50000 i geçmemiş darbe değişen olmayan sizce ne kadar a kadar çıkmam gerekir fiyatta şimdiden teşekürler
  • kimse cevap yazmayacak galibaaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur0917

kimse cevap yazmayacak galibaaaa

21 gibi bulursan al
  • ben yarın bakmaya gidicem mesela 90 binde 1.4 confort dizel absli modeli değişen kaza yok 21e anlaştık araç temiz bu fiyatlarda bulursan al derim
  • bende bu araçla ilgilenmeye başladım şehir içi kullanım için ideal gibi duruyo dizelleri nasıldır çok sıkıntısı oluyormu kullanan varsa biraz bilgi erebilirmi çekişi nasıldır benzinli düşünmüüyorum dizel daha iyi gibi ama oda biraz riskli gibi kullanıcılarından biraz ayrıntı rica ediyorum uzun yolda nasıldır birazda ona değinirseniz
  • Arkadaşlar,bugün bir arkadaşıma 2008 model 1.4 comfort benzinli 63.000 de orjinal sadece 2 parça lokal boyalı 20.000 TL ye araç için anlaştık, yarın servise sokacağım ve alacağım... sizce nasıl uygun mudur?
  • Arkadaslar selam
    Bu aksam itibariyle 2003 Fieasta 1.4 Collection 50.000KM de 17000 TL ye anlastim arabada kaza yok boya 1 parcada var,
    Önceden yazilan rakamlara bakilirsa fazla mi bu miktar kararsız kaldım? Collection en dolu kasası sanırım..
    Bir de 1.4 benzinli model kullanan arkadaslar varsa yakit tüketimi hakkında bilgi verebilirlerse cok sevinirim.
    Saygılar..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.