Şimdi Ara

Ford Fiesta 1,25 LPG Dönüşümü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Aracım 2014 Model Ford Fiesta 1,25, LPG taktırmayı düşünüyorum. Aynı araca sahip arkadaşlar taktıran var mı ? Hangi markayı tavsiye edersiniz ? Yardımcı olursanız teşekkür ederim...

• Markadan ziyade usta seç yoksa rezil olursun. Rıza ustanın 10 altın kurali var forumda ona göre taktırmaya çalis. Hatta ist da isen macera arama adamın yanına git bence. Ben başka yerde taktirdim pişman oldum. Ustaciklar yüzünden artık bir lpg ustası kadar bilgim var artık
  • Baldizin 2010 1.25 fiestasina bursadaki en buyuk atiker bayisinde atiker gold kit taktirdik 2000km once. Simdilik sonuctan cok memnunuz. Benzinden hic bir fark yok cekiş bakimindan. Size tavsiyem bilindik, buyuk, referans almis yerlerde işlem yaptirin.
  • tafo0911 T kullanıcısına yanıt
    Hocam kaça mal ettiniz acaba ?
  • okii_06 lpg kullanıcısına yanıt
    ücret nedir acaba ?
  • hero_laz H kullanıcısına yanıt
    1500TL hocam kitin fiyati. Ortalama 300TL de ruhsata işletme masrafiniz olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şanlıurfa da sordum 1500 tl atiker gold dedi ekstaradan da 170 tl ye projesi var mış. Tanıdık var mı Urfadan acaba tavsiye edilebilecek usta var mı ?
  • iyi günler
    aracınızın oem lpg markası olan landirenzo ile dönüşüm yaptırabilirsiniz yağlama sistemli ve motor garantili olarak lpg dönüşümü yapılmaktadır %50 civarında yakıt tasarrufu sağlayabilir çekiş performans kaybı yaşamazsınız iyi bir işçilik ile uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz

ANKARA OPAN
  • Kayseri de taktıran var mı acaba bildiği iyi usta olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.