Şimdi Ara

★★★ FOR HONOR (PS4 ANA KONU) ★★★ (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.337
Cevap
20
Favori
60.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, yeni bir konsol oyuncusuyum, ps4'ü yeni aldım. For Honor'ı önerir misiniz bana? Şu anda 59 TL
  • Oyunu yeni indirdim ama giremiyorum. Live uptate error hatası veriyor kafayı yiyeceğim. Lütfen biri yardım edebilirim mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Darwin7 kullanıcısına yanıt
    Oyunu tam indirince o hatayı vermiyor. Bende de veriyodu şuan yok. Şuan oyunu satın alacam hoşuma gitti baya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarcoLane

Oyunu tam indirince o hatayı vermiyor. Bende de veriyodu şuan yok. Şuan oyunu satın alacam hoşuma gitti baya.

Hocam ben satın aldım zaten ama oyunun tam giriş yerinde internet koptu sanırım onla ilgili.bidaha indircem simdi

• For Honor Order and Havoc - Aramusha Trailer

-----

For Honor Order and Havoc - Shaman Trailer

-----

For Honor Season 4 - The Gauntlet Map

-----

For Honor Season 4 - Market Town Map

• quote:

Orijinalden alıntı: Darwin7

quote:

Orijinalden alıntı: MarcoLane

Hocam ben satın aldım zaten ama oyunun tam giriş yerinde internet koptu sanırım onla ilgili.bidaha indircem simdi

Sorun düzelmesi lütfen biri yardım edebilirmi

• For Honor - Sezon 4 - Çıkış Fragmanı

• quote:

Orijinalden alıntı: lordhaseky

Arkadaşlar, yeni bir konsol oyuncusuyum, ps4'ü yeni aldım. For Honor'ı önerir misiniz bana? Şu anda 59 TL

Hiç bekleme hocam hemen al.

• Ps4 ü yeni aldım bu oyunu aldım ama multiplayer girmiyor yani mac arıyor dakikalarca ama bulamıyor neden kaynaklanıyordur

• Kapışmaya beklerim psn vecihi

https://www.youtube.com/watch?v=Br5bKrnGFbw&t=25s

• Season pass indirimde alinirmi beyler 50 TL olmus ? Alan varmı ne gibi şeyler geliyor bilen yardımcı olursa sevinirim

• quote:

Season pass indirimde alinirmi beyler 50 TL olmus ? Alan varmı ne gibi şeyler geliyor bilen yardımcı olursa sevinirim

Hocam sezon arası çıkan bütün herolara çıktığı gün oynayabilmenizi sağlıyor. Yoksa yedi gün bekledikten sonra oyun içi 15k steel ile alabiliyorsunuz. Bana göre gereksiz, tabii başka avantajları da var ama fazla hakim değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: noir06

quote:

Season pass indirimde alinirmi beyler 50 TL olmus ? Alan varmı ne gibi şeyler geliyor bilen yardımcı olursa sevinirim

Hocam sezon arası çıkan bütün herolara çıktığı gün oynayabilmenizi sağlıyor. Yoksa yedi gün bekledikten sonra oyun içi 15k steel ile alabiliyorsunuz. Bana göre gereksiz, tabii başka avantajları da var ama fazla hakim değilim.

Hocam offline için bu oyun alınır mı? Gold edition 139 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arsenal FC

quote:

Orijinalden alıntı: noir06

quote:

Hocam offline için bu oyun alınır mı? Gold edition 139 TL

Offline derken, zaten oyunu oynayabilmeniz için (hikaye modu dahil) internet bağlantısı olması lazım. Ve sadece hikaye modunu oynamak için kesinlikle alınmaz hocam.
    Ama multiplayer için tavsiye ederim, son hali ile maç bulma - maçın ortasında düşme gibi sorunlar büyük ölçüde çözülmüş durumda.

• Oyunu standar ve gold sürümünü alıp almak arasında çok kararsızım.Gold edition fiyatı 139 a düsmüş.Sizce degermi bu oyuna bu kadar vermeye?

• Konu ölmüş ya 😀

• Konuyu öldürmeyelim !!

• komodor65 K kullanıcısına yanıt
    Rakip olabilirim hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noir06 -- 8 Aralık 2017; 20:39:12 >
  • Oyunda yeniyim oynayacak varsa PSN:qarisma9335 ekleyebilirsiniz :)
  • FOR HONOR - Haftanın Yeni İçeriği (7 Aralık)

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.