Şimdi Ara

★★★ FOR HONOR (PS4 ANA KONU) ★★★ (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.338
Cevap
20
Favori
60.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BlackEagle_03

Bizim ekip var hocam 3 kişilik ama bizim seviyeler yüksek yeni baslayanları harcarlar bu seviyede :) oynamak istersen de biraz oyuna alısman etmen gerekecek yani. Gelmek istersen Özelden pm at eklerim hocam psn id ni.

pm attım hocam
  • Arkadaşlar bu Active Duty kupasını alan var mı acaba? Nasıl yapmak lazım? Çıkamadım işin içinden.
  • Bilen yok mu acaba?
  • FOR HONOR - Haftanın Yeni İçeriği (12 Nisan)

• oyun 59 tl ye düşünce baya bir alasım geldi ama büyük ihtimal alıp 10 gün sonra bıkıp bir oyun olacağı için kendimi dizginleyeceğim sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

oyun 59 tl ye düşünce baya bir alasım geldi ama büyük ihtimal alıp 10 gün sonra bıkıp bir oyun olacağı için kendimi dizginleyeceğim sanırım
    oyuna alışırsan bence seversin , hani en kötü 2-3 günde bir açıp 4-5 maç atacağın bir oyun olur
  • Gold edition ı alıcam ama serverlar nasıl benim max 16 mb hızım var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu almayı düşünüyorum ama serverların durumu nasıl acaba, hala oynayanlar varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Felurian

Oyunu almayı düşünüyorum ama serverların durumu nasıl acaba, hala oynayanlar varmı ?
    Ben pc ye aldım gayet iyi

• 269dan 49a düşen oyunda yaprak kimildamiyorsa bu oyun tutmamis demektir sanirim

• Bende oyunu yeni indirdim , dün gece 3 4 el attım online da hiç atmadı oyundan. Hataları düzeltmişler sanırsam özellikle kopmaları. Çıkmadan önce bende ön yargı ile yaklaşmıştım ama alıp oynadıktan sonra bence arkadaşlarla çok keyifli olacak bir oyun.
  • FOR HONOR Arcade Trailer

-----

FOR HONOR Arcade Walkthrough

• venomstr kullanıcısına yanıt
    Hocam acaba bu yeni ırkı (ve belkide içerikleri) dlc olarak mı getirmeyi düşündüler sonradan? Steam'de dlc şeklinde gösteriyor şu an. Önceki içeriklerde böyle yapmamışlardı.

Edit: Baktım da sadece yeni ırklar bir süre ücretli olacak, sonra tekrar steel ile erişilebilir hale gelecekmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noir06 -- 22 Ağustos 2018; 4:8:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr Hugo Strange

Bende oyunu yeni indirdim , dün gece 3 4 el attım online da hiç atmadı oyundan. Hataları düzeltmişler sanırsam özellikle kopmaları. Çıkmadan önce bende ön yargı ile yaklaşmıştım ama alıp oynadıktan sonra bence arkadaşlarla çok keyifli olacak bir oyun.
    Alakası yok tarzların ama Soul calibur olmuş 600 tl küsür 🎮 49 tl bu oyun için çok iyi fiyat ✌🏻 Oyunu ilk çıktığın da alıp sabah akşam oynayarak 74 level ve 60-70 bin para kasmıştım ama az oyuncu olması ve oyundan atması sinirimi bozmuştu oyun kaydını psn plus’a atıp satmıştım kutulu olarak.

şimdi kuzenin de ps4’ünü kobay olarak kullanarak tekrar oyunu aldım kelimeyle kusursuz olmuş ilk aldığım zamanla kıyasladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xbox2 -- 22 Ağustos 2018; 8:23:25 >

• xbox2 kullanıcısına yanıt
    Oyuna yeni başlayanlar için dlc karakterleri hariç her sınıftan en iyi bir tane karakter onerir misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Oyuna yeni başlayanlar için dlc karakterleri hariç her sınıftan en iyi bir tane karakter onerir misiniz?
    Aslında sorunun cevabı sizde oyun tarzınız ile alakalı,hızlı koşan stamina’sı yüksek karakterler veya komboları ve eliniz joyistiğe yatkınsa farklı karakterler ile deneyerek en fazla kill ve zevki hangi karakter ile alıyorsanız onu tercih etmelisiniz.Ne kadar yüksek level atlarsanız stamina barı ve size hediye gelen silahlar o kadar iyi oluyor. Ben envanter hazine kutularından şansım iyi haber gitti ve 15 leveller’da kılıcımı en yüksek level’a yükseltebildim bir yerden sonra daha fazla yükselmiyor. Ben oyuna ara vereli uzun süre oldu onun üstüne kaç yeni adam ve update olmuştur kimbilir ⚔️ Şu an tatildeyim karakter isimleri aklımdan tamamen silindi vakit bulursam asıl sorunuzun cevabını yazarım tekrardan,iyi bayramlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xbox2 -- 23 Ağustos 2018; 13:14:34 >

• Merhaba arkadaşlar oyunu ben de 1 haftadır severek oynuyorum, campaign kısmını bitirip multiplayer kısmına daldım, birlikte oynayabileceğim topluluklar arıyorum, psn: Editach

Teşekkürler.

• oyun steam de bedava haberiniz olsun. For Honor - Starter Edition paketini ücretsiz kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

https://store.steampowered.com/app/304390/FOR_HONOR/
  • Marching fire genişlemesi, kardeşlikte çalışıyor mu?

Bir de bu perk sistemini anlatabilecek kimse var mı?

Teşekkürler.

• Perk sistemini çözemedim

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.