Şimdi Ara

★★★ FOR HONOR (PS4 ANA KONU) ★★★ (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.337
Cevap
20
Favori
60.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xbox2

İyiki satmamışım oyunu update ile bu kadar kökten değişiklik ilk defa görüyorum 👍🏻💯

Ne gibi degisimler var hocam henüz indirip deneyemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyunu almadan story mod da nasıl oynayabilirim ona göre satın alacağım veya almayacağım. Alıp almamak arasında gidip geliyorum şimdilik o yüzden denemek istiyorum malum bulgar torrent sitesin de bulamadım oyunu da yardımcı olursanız sevinirim...
  • Emre-Dylan kullanıcısına yanıt
    Oynayamazsın. Ayrıca oyun story mode a bakıp alınacak bir oyun değil. Story mode agöre değerlendirilemez. Çünkü story mode ile oyunun genel oynanışı arasında hiç bir alaka yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realthing -- 19 Mayıs 2017; 12:25:27 >
  • Şimdi benim 12947 steel im var. Birde paket acan bir sey var adini bilmiyorum ondan da 7 tane var.

Warden karakterimde 12 level simdi ben bu karakteri nasil gelistirebilirim bu steel leri nasil iyi kullanabilirim.

Yeni gelen karakterler malum steel ile açılmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: xbox2

İyiki satmamışım oyunu update ile bu kadar kökten değişiklik ilk defa görüyorum 👍🏻💯

Standart Ubisft hareketi.

Bknz: The Crew :)
  • Bir karakterimi tamamladım. Yeni hero öğrenmek istiyorum centurion lawbringer arasındayım var mı fikri olan ?

• dlc heroalrı kaç steel arakadaşlar
  • c4cem kullanıcısına yanıt
    15 K diyorlardı en son. Bakmadım henüz ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: c4cem

dlc heroalrı kaç steel arakadaşlar

15000 steel ancak bu kadar deger mi bilemedim.

• By_Conqueror kullanıcısına yanıt
    15k vermeden de oynayabiliyoruz ama costumize edemiyoruz değil mi
  • c4cem kullanıcısına yanıt
    Yok oynatmiyor
    Edit : 15 k degermi acaba diyordum amac centurion icin deger müthiş bir şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_Conqueror -- 23 Mayıs 2017; 22:19:32 >
    centurion alın yoksa ben de var shinobi için değmez. centurion zor ama zevkli bir hero
  • iyi oynayan bi centurion göz açtırmıyor resmen
    + güzel esya setine sahipse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lunamina -- 24 Mayıs 2017; 1:51:51 >
  • Lunamina L kullanıcısına yanıt
    bu güzel eşya setini nasıl alıyoruz nasıl geliştiriyoruz. heroya girince solda full eşyalar alınan bir yer var gibi elite felan diye ayrı kategoriler altında onları mı almamız gerekiyor.
    Yok hocam onlar sadece kostüm, görsel değişim gösteriyor statlarda oynama olmaz, belli bir rep seviyesine ulaşınca (2-3) kutu açın özel esyalar çıkıyor, mavi > mor renklerinde. Esyaları upgrade yapmak içinse gereksiz esyaların üzerine gelip kırdırın (r3 basılı tutarak) çıkan miktarla esyalarınızı yükseltebiliyorsunuz

Biraz karısık oldu fakat eve gidince daha net açıklarım

• arkadaşlar repi nasıl artırabilirim karakterin hep dominion giriyorum fakat hep 0 sadece level artıyo
  • Her level 21 olduğunda 1 rep level alırsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Lunamina

Her level 21 olduğunda 1 rep level alırsın

Rep 108 ler var hocam onların avantajı ne 0 olana göre

• O rep seviyesi değil hocam yandaki esya diziliminin bi göstergesi diyebiliriz, belli renklerde olur zaten beyaz, mor, mavi

• Atıyorum aynı karakteri kullanıyorsunuz senin silahın +10 hasar verirken onun rare silahı +20 vuruyor gibi özellikler

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.