Şimdi Ara

★★★ FOR HONOR (PS4 ANA KONU) ★★★ (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.338
Cevap
20
Favori
60.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar sol üstte steel miktarı onun solunda premium sandıklarımız var onun solundaki yuvarlak işaret nedir nasıl kullanıcaz onu
  • bu oyunun season pass ı veya gold edition u pri hesapta veya ds4 ile secten kendi hesabımıza geçsek çalışıyor mu ?
  • c4cem kullanıcısına yanıt
    Reputation level göstergesi o, kullanılmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lunamina L kullanıcısına yanıt
    Çok sağ olun

• Oyun forumda pek tutulmuyor sanırım doğru dürüst mesaj gelmemiş kaç zamandır :)

Güncelleme ile ilgili bir kaç bilgi vereceğim belki takip edenler bilir bn bilmeyen arkadaşlar için yazayım.

16 mayısta sezon 2 güncellemesi ile birlikte iki yeni harita olan Forge ve Temple Garden, yeni özelleştirme ögeleri ve oynanış güncellemeleri(nerf diyebilirz) geliyor. Güncelleme aynı zamanda, yeni eşya değer seviyesi olan Epic Gear'ı da oyuna katıyor. Epic gear ile heralde 108 gear ın ustune cıkacagız sanırım cnku suan hali hazırda heroic gearlar var max (mor olanlar) inşallah farklı legendary (yıldızlı) silahlardan da getirirler suna her heroda 1 tane var çünkü.

Son olarak 2 yeni heronun sezon pass'ı olmayanlara tanesi 15k steel den satılacağı konusuluyor ne kadar doğru bilmiyorm bnmde tahminim 20k civarıydı. Herolar 16 mayısta sezon pass sahiplerine açılacak olmayanlar ise 23 mayısta steel ile alıp oynayabilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle_03 -- 9 Mayıs 2017; 10:47:13 >

• Merhaba arkadaşlar bende oyunu aldim ve araniza katildim.

Başlangıçta dikkat etmem gereken bir sey var mi? Story mod oynuyorum suan şövalye seçtim başlangıta.

• Selam sec hak sahibim :) Kardeşim bn cktıgından beri oynuorm oyunu önce story yi bitirmeye bak mumkunse zorluguda hard yap daha iyi ogrenirsin. Sonra multiye dalarsın istersen psnden ekle beni paslasırız.
  • BlackEagle_03 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler pri sahibim :) tamam hocam eklerim suan bir cok terime baya bir yabanciyim zamanla ogrenecegimi umut ediyorum.

Bu arada psn neydi hocam sizin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_Conqueror -- 9 Mayıs 2017; 11:33:10 >
  • Pm attm kardesim

• For Honor a gecen hafta baslamistim story mod az kaldi arada online savaslara girdim ve 6300 jetonum oldu simdi bununla ne yapmalıyım.

• By_Conqueror kullanıcısına yanıt
    Jetonlarını harcama :) bu ay yeni karakterler gelcek onları açabilirsin :)
  • yeni sezon ne zaman başlayacak 16 sı oldu hala güncelleme gelmedi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: c4cem

yeni sezon ne zaman başlayacak 16 sı oldu hala güncelleme gelmedi?

Öğleye doğru gelir güncelleme.Sabah sabah 1 2 el atim dedim 2 sindede oyundan attı.Acayip sınır oldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: kahram80

quote:

Öğleye doğru gelir güncelleme.Sabah sabah 1 2 el atim dedim 2 sindede oyundan attı.Acayip sınır oldum.

birisi beni haberdar etsin ya kaç zamandır bekliyorum. centuriatonla oynayacağım hemen
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kahram80

quote:

birisi beni haberdar etsin ya kaç zamandır bekliyorum. centuriatonla oynayacağım hemen

Tamam.Alintilarim mesajı.

• arkadaşlar merhab yeni başladığım için sık sık fikilerinize başvurmak istiyorum kusura bakmayın ;

ben warden karakteri ile oynuyorum şuan şimdilik memnunum 7 seviye oldu henüz ancak önereceğiniz karakter var mı? Warden ile devam etmelimiyim.
  • By_Conqueror kullanıcısına yanıt
    Her karakter iyi senin aldığın zevke bağlı ben kesei oynuyorum . Ama assasinlere karşı oynarken zorlamıyorum assasinler çok hızlı shinobi de güzel karakter . Bence orochi iyi hızlı ve deflect yapabilirsen rakibe sıkıntı yaşatırsın

• Warden la ustalaşırsan kolay kolay oyun kaybetmezsin. Ama oynarken ne kadar zevk alırsın bilmiyorum. Hep aynı hareketler. Bir iki güzel bloğu var o kadar; Crushing counter felan.Ben rep 2 olup bırakmıştım. Nobushi, berserker, valkyrie hem kaliteli, hem ustalaşması hem de yenilmesi zor karakterler. Çok güzel comboları ve çeşitlilikleri var. Ama bana sorarsan oyunun en mükkemel karakteri kensei :) Rep 15 bir kenseim var. Kesinlikle oyunun içinde en estetik, en zevkli combolara, mix-uplara sahip karakteri bu adam. Ama tabi bir çok rakibe karşı maç kazanma şansı çok düşük. Ne kadar iyi oynarsan oyna bazı rakipleri hiç yenemezsin :)
  • İyiki satmamışım oyunu update ile bu kadar kökten değişiklik ilk defa görüyorum 👍🏻💯

• cevaplarınız için teşekkür ederim, diğer karakterleride deneyip ona göre karar vermek lazım anlaşılan.
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.