Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (903. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 901902903904905
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni bir Mourinho olma yolunda çıktığım yola portekiz liginde ligi son sırada bitirmesi beklenen feirense takımı aldım. Ligte ilk 3 maçı kazanıp üstüne toplam 7 maçta yenilmedik gaza gelip takım elbise siparişi bile vermiştim ki bilin ne oldu? Küme düştük. Ligin en çok gol atan 4.takımı ve son maçta benfica'ya karşı otübüsü çekip dakika 90'da yedim golü. Bu nasıl bir dramdır?

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

Mourinho olmak için çıktığımız yolda yılmaz vural olup başka bir takımı kümede tutmak için başka diyarlara yol alıyorum.

• hocam kariyer açsan oradan takip etsek :)
  • haftaya baslayacağım 17 ye :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kafayı yiyorum bir türlü hayalimdeki taktiği oluşturamadım
    Beklerin hücuma destek vereceği, kanatlı taktik istiyorum. Bol orta açmalı, forvetim de kafa vuruşları ve bitiriciliğiyle 500 gol atacağı bi taktik.
  • Dinsizin hakkından, imansız gelirmiş

Monaco otobüsüne verilen ayar

• quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

Dinsizin hakkından, imansız gelirmiş

Monaco otobüsüne verilen ayar

Arkadaşlar FM 2017'ye yeni geçtim hızlı maç sonucu yada maç planı uygulama özelliği kalktımı?

• Şu an oyun nereden alınabilir uygun fiyata ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • waybe kullanıcısına yanıt
    bence almayın bu seriyi hocam. 17 diğerlerine göre kötü 18i bekleyin
  • Tamamdır hocam teşekkürler.

• Hep derdim Türk takımları ile nasıl Avrupa da kupa kazanıyorlar hilesiz vs diye bunu sonunda 2 sezon sonrası Beşiktaş ile başardım. İyi bir taktik iyi oyuncu seçimleriyle oluyormuş.
  • bykutluay kullanıcısına yanıt
    Fm 17de ben daha hic alamadım. Zaten ekonomik sıkıntılar yüzünden Fenere adam akilli topcu alamiyoruz. Ligi rahat domine ediyorum ama avrupada tokatliyorlar Birkac güne şu yeni transferler biraz daha belli olsun gidenler kalanlar veritabanini guncelleyip baslicam yeni kariyere. Valbuena Dirar Mehmet Ekici felan bakalim birkac transfer daha belli olur umarim baslayana kadar

• fenerliso kullanıcısına yanıt
    Beşiktaşın bütçede malum ben Balotelli ( Bedelsiz ), Mehmet Ekici (Bedelsiz), Taylor ( İngilterede buldum Bedelsiz), Caner ( 1,1 m Euro baya zorladı ama sonunda aldım), Emre Mor ( Kiralık), Mina (Kiralık), Oumar( Şu alanyanın bek i) Gökhan Töre ( Geri dönüyor), Kalas ( 3-4 m civarına Transfer Listesine koyulmuştu ) Birde Besiç di galiba onu aldım. Babel i celtic e 5,5 e ve marceloyu m ye valencia, atiba ve q7 i 2 m civarı sattım. Yeni sezon iş kötü kiralıklar hepsi gidiyor, Oğuzhan ve Gökhan Töre Satıldı onlardan gelen para ile yeni sezona başlayacağım bakalım :D Ama Taktik gerçekden çok farkediyor.
  • Arkadaşlar maça girince böyle kalıyor sebebi nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10. sezonda ancak ŞL'yi alabildim

Takım: Galatasaray.

ŞL'yi almamın en uzun sürdüğü seri bu oldu galiba. 3 kez finale çıktım sonunda alabildim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TMoE -- 19 Haziran 2017; 17:19:30 >
  • / / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

Format sonrası giden kariyerimden bir topçu 23 yaşında Reale satmıştım kaç tane kariyer oynadıysam bundan daha iyi bir regen çıkmadı hala daha iyisi yok
  • Katılabileceğim multiplayer kariyer arıyorum varmı bildiğiniz bir grup?
  • Bu oyunda cok fazla mantık hatası var yahu gerçeklikten çok uzak. evertonla 1.sezon uefa kupasını aldık. 2.sezon suan lideriz hendrix die eleman var defansda gitmek istiyor tamam vereyim diyorum adam 50 -60 lık adam 39 veriyorlar az. biz almak isteyince en uyduruk kulup bile 20 30 cekiyor.

Sonra mutsuz vs. saçma sapan mantık hataları leichester şampiyonluğa giderken hangi oyuncusu transfer istedi adamlar şampiyon oldu ertesi sene bile bırakmadılar takımı %99.9 böyledir hiçbir takım oyuncusu şampiyonluğa giderken asla takımdan başka kulube gitmek istemez.
  • OTOBÜS

• Çok çok uzun bir aradan sonra yeniden FM'ye başladım.En son FM13'ü deli gibi oynamıştım,sonraki çıkan oyunlara sadece öyle bir göz atıp çıkmıştım.

Yine Brezilya ligini de seçtim başlarken ve yine güzel genç oyuncular var.

Ayrıca Türkiye ligi tam leş olmuş,GS'nin hem transfer bütçesi hemde maaş bütçesi az artı borçları çok fazla,bende o yüzden İngiltereden Watford ile başladım transfer bütçesi de iyi,hedefi düşmekten kurtulmakmış,güzel takviyeler ile ligde tutarım bu takımı ben.Baya da çöp oyuncusu var sattım hepsini de..
  • Güzel bir celta vigo kariyeri planlıyorum, önerisi olan var mı? 4-4-2 yapmayı düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 901902903904905
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.