Şimdi Ara

Football Manager 2022 [ANA KONU] (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.219
Cevap
22
Favori
96.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Gamepassde vardı en son. Seneye o şekilde almak daha mantıklı olacak gibi. Sonuçta 1 sene oynayıp yenisine geçeceğiz.

• captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    Yok yok sınırsız deneyelim bir de derler hop iki yil sonra 4+7 :))

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • eren1905 kullanıcısına yanıt

Sınırsız olması lazım bence ama 14 yabancı şeklinde de idare ediyordu.

İşleri plansız, birilerinin keyfine göre yapıyorlar. O yüzden hep böyle saçma şeyler oluyor.

• Sınırsız yabancı yamasında 20 takımın sabit kalması kötü olmuş keşke öyle olmasaydı.

Oyun yüz, Logo, Forma vs. gibi bir sürü yama ekledim Lisans yaması yüklemeden kariyere başladım, yabancı sayısı yüzünden işler pekte iyi gitmiyor. Yerli oyuncu sıkıntısı da var maalesef. 1 aylık emek boşa gitti :(

Tekrardan yeni kariyer açıcam, güncel lisans yaması uygulayabileceğim güzel kaynaklı site var mı bildiğiniz, hem yabancı kuralı hem de lisans yaması ile yeni kariyere başlamak istiyorum.

• Yama ile oynamak isterken son gelen güncellemeyi seçince yabancı kuralı yamasını kabul etmiyor, ne yapabilirim ?

www.hizliresim.com
    51fp8jm.jpg
    https://www.hizliresim.com/51fp8jm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkanerdem -- 20 Mart 2022; 22:36:12 >
  • Arkadaşlar gerçekte bu sene süper ligden de spor toto 1. Ligden de 4 er takım düşecek ancak benim fm 22 kariyerimde 3 er takım düşecek gibi gözüküyor daha sezonun başındayım bu bir hatamı nasıl düzeltilir?

Edit: Sabit 14 yabancı olan alt yapı oynatma zorunluluğu kaldıran fm bağımlısı sitesindeki yamayı kullanıyorum bu bozmuş olabilir mi düşme olayını? Hem sabit 14 yabancı kuralı olup hem küme düşmeyi bozmayan yama var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 21 Mart 2022; 10:42:53 >
  • furkanerdem F kullanıcısına yanıt
    O sitede bide güncellemesi var son kış transfer güncellemesine uyumlu olan onu indirip kurarsanız bu sorun ortadan kalkar.

• Arkadaşlar gerçekte bu sene süper ligden de spor toto 1. Ligden de 4 er takım düşecek ancak benim fm 22 kariyerimde 3 er takım düşecek gibi gözüküyor daha sezonun başındayım bu bir hatamı nasıl düzeltilir?

Edit: Sabit 14 yabancı olan alt yapı oynatma zorunluluğu kaldıran fm bağımlısı sitesindeki yamayı kullanıyorum bu bozmuş olabilir mi düşme olayını? Hem sabit 14 yabancı kuralı olup hem küme düşmeyi bozmayan yama var mı?

Yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar?

• Marty.McFLY kullanıcısına yanıt
    Mevcut yabancı sınırını sabit tutan yamada da 20 takımlı lig mi oluyor ilk sezon 3 takım mı düşüyor? Yoksa gerçekte olduğu gibi 4 takım mı düşüyor?

• captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    Sınırsız olmasi en doğrusu bence de ama en azindan 12-14 arası iyiydi artı kulubede vs olmaksizin iyiydi. Oyunda bile yama yapmaya uğraşıyoruz hemen girip keyifle kariyer açmak varken.

Büyük ligler dışında seçilebilir guzel ligler denemek istiyorum ama emin olamadim. Var mı kuralları rahat olan keyifli ligler? Danimarka düşünüyorum. Karlı maçlar ve yaz dönemi ligi ilginc olabilir.

• oktay1910 kullanıcısına yanıt
    Evet bu yama düşme sayısını 3 yapiyor ve lig 20 takım sabit ilerliyor.

Hiç bilmiyorum sezon başındayım daha.

• eren1905 kullanıcısına yanıt
    Peki hocam spor toto 1.lig 19 takımlı mı kalıyor bu yamada bakabilir misiniz çünkü 3 takım düşüyor gözüküyor kurallar da ama 19 takım var spor toto 1.lig de bu sene kurallara göre spor toto 1.lig her sene 19 takımla mı oynanıyor? Gerçekte 4 takım düşüp 18 e dengelenecekti.

• Marty.McFLY kullanıcısına yanıt
    Lig tablosundan belli oluyor hocam lig puan durumuna bakarsanız 3 takım mı kırmızı altta 4 takım mı?

Baktım hocam ikinci lig 19 takim gözüküyor. Super Lig 20 takım 3er takım düşüyor ve spor toto 19 takım demekki 4 takim düşüyor :)

• Ortak arayan ya da satmak isteyen varsa talibim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nereye ne yaptıysam olmadı. Mac'te şu yabancı kontejyanını düzeltecek yamayı yapamadım.

Bilen var mı arkadaşlar? Yoksa 21'e döneceğim. 21'de yok dimi böyle saçma bir kural?

• gfblugano35 kullanıcısına yanıt
    Var 21 dede

• gfblugano35 kullanıcısına yanıt

Saçmalık 2021 ile başlıyor.

• Mart ayı başında yabancı kuralı güncellemesi gelmiş. Belki düşme ile ilgili bir düzeltme olmuştur.

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.