Şimdi Ara

Football Manager 2022 [ANA KONU] (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.219
Cevap
22
Favori
96.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar oyundaki tüm ligleri oynanabilir yapmak için nasıl bir donanıma sahip olmak lazım sizce?.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu iphone uzerinden oynayan vat mi? Storeda 169tl, daha uyguna almanin bir yolu yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • F-G kullanıcısına yanıt

mobile pek sarmıyor, fakat yabancı bir ülkeye vpn üzerinden bağlanıp xbox gamepass üzerinden yaklaşık pc deki oyunu oynayabiliyorsunuz aylık 45₺gibi bir fiyatı var gamepass in. ben oyunu tutkulu oynadığım için teknik ekip 5 kişi çıkıyor xbox fm versiyonunda o nedenle sildim, fakat pc deki oyun motorunun falan aynısını gamepass ile oynayabilirsiniz bilgi amaçlı yazıyorum

• gfblugano35 kullanıcısına yanıt

senelerdir aynı sorun var bence, daha önce söylediklerinizi yaşadım bende, sırf bu yüzden tr liginde oyun açmak istemiyorum max 3-4 sezon sonra rakibin kalmıyor sadece avrupaya odaklanıyorsun

• yüzde 50 indirim var şu an

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winchester1897 -- 23 Haziran 2022; 20:59:58 >
  • Apple Silicon çipli Mac'lerde FM 2022 oynayan veya oynamış arkadaşlar var mı?

• Ben ilk çıkan m1 islemcili 16gb ramli macbook pro ile oynuyorum.

• mirliva34 M kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı cihazın 8GB ramli modeli var. Oyunda herhangi bir sorun yaşadınız mı? Cihazda ısınma, fan sesi açma vs gibi durumlar oluyor mu? Bir de oyunu kaç lig açılı ve veri tabanı ne durumda oynuyorsunuz?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • performansli ilgili hic sorun yasamadim hocam. Suan evde degilim eve gectigimde isterseniz acik olan liglerin görselini atarim size. 2 yildiz ile 80bin oyunculu database ile oynuyorum yanlis hatirlamiyorsam

Bilgiler için teşekkür ederim. Müsait olduğunuzda atabilirseniz çok sevinirim. :)

• Bende bu sekilde hocam

Football Manager 2022 [ANA KONU]

Görseller için teşekkür ederim. :)

• Ucuzgamesten fm 22 alan varmı?

• Bucephalas B kullanıcısına yanıt
    Kanka ucuz bayağı napsak acaba

• josrdr kullanıcısına yanıt
    Siparis verdim patlak birsey cikarsada üzülmem

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bucephalas B kullanıcısına yanıt
    Biraz araştırdım 2 hafta sonra patlıyormuş

• josrdr kullanıcısına yanıt

Bayramda biraz fm takılmak istiyorum o yüzden dert değil, 3-4 ay sonra 2023 çıkacak oyuna 400 tl vermeye içim el vermedi

• Arkadaslar bir konuda yardımınızı isteyecegim benim oyuncular taktik ekranınde mevkiye gore sıralanmıyor ne yaparsam yapayım duzeltemedım bilgisi olan var mı

• Merhabalar,
    FM2022 Game Pass'ten oynuyorum maç motoru kasıyor
    Bu sorunu yaşayıp çözen varsa yardımcı olabilir mi?

• sorti sitesinin yaptığı lisans face logo transfer data update yamaları olmasa oyun çok kötü olurmuş

datada müthiş sıkıntılar var ve birilerinin elden geçirmesi gerekiyormuş gibi her sene aynı oyun çıkıyor

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.