Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (960. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 958959960961962
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çok açıklayıcı oldu hocam, teşekkürler.
  • Bir arkadaşım ile beraber ortak FM 18 alacağım ama neyi nasıl yapacağımı bilmiyorum. Ortak steam hesabı çıkarıp aynı kullanıcı adı şifreyi mi kullanıyoruz? Bir de ortak oynama ile ilgili detaylar nedir? İkimiz aynı anda çevrimiçi olarak girsek ban vs. durumu olur mu? Yakın sayfalara baktım da konu ile ilgili yanıt bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

Bir arkadaşım ile beraber ortak FM 18 alacağım ama neyi nasıl yapacağımı bilmiyorum. Ortak steam hesabı çıkarıp aynı kullanıcı adı şifreyi mi kullanıyoruz? Bir de ortak oynama ile ilgili detaylar nedir? İkimiz aynı anda çevrimiçi olarak girsek ban vs. durumu olur mu? Yakın sayfalara baktım da konu ile ilgili yanıt bulamadım

Ortak steam hesabından birlikte oynayacaksanız ikinizde offline olarak steam hesaplarına girip oyunu oynamalısınız

Online olarak oynamayak isterseniz aynı anda iki kişi bir hesaptan oynama gibi bir durum söz konusu değil maalesef.

• - The Stig - kullanıcısına yanıt
    Peki ikimiz de cevrimici olursak ban atma gibi bi durum soz konusu olabilir mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

Peki ikimiz de cevrimici olursak ban atma gibi bi durum soz konusu olabilir mi?

İki kişi aynı anda çevrimiçi olabileceğini sanmıyorum. Daha önce böyle birşey denemediğim için varsayım olarak söylüyorum. Ban gibi bir durum değilde aynı anda giremeyeceğinizi düşünüyorum.
  • - The Stig - kullanıcısına yanıt
    Tamam tesekkurler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bol şans
  • Arkadaşlar oyuna gelen resmi güncellemeden sonra hangi takımdan yeni kariyer açarsam açayım eski emekli olmuş yıldızların 16-18 yaş aralığında sahte regenleri çıkıyor yıldız oyuncu hangi takımdan çıktıysa gerçekte o takımın altyapısında ve dünya yıldızı olarak gözüküyor.

Ronaldinho Maradona Pele Ronaldo crespo bilinen tüm yıldızlar oyunda cıkıyor

Bu herkesde oluyor mu acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halo36 -- 19 Şubat 2018; 1:43:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ara transfer patchi geldi mi oyuna?
  • Bu taktik toplantıları bir işe yarıyor mu? Her maç öncesi aynı şeyleri söylüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Steven Wilson

Bu taktik toplantıları bir işe yarıyor mu? Her maç öncesi aynı şeyleri söylüyorum.

asistana bırak bence, her maç uğraşılmaz. Çok sıkıcı ve gereksiz bir detay olmuş. fakat taktiğini değiştirme kesinlikle. değiştireceksende önce taktiğini değiştir sonra toplantıyı yap
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silvérlight

Arkadaşlar ara transfer patchi geldi mi oyuna?

1 hafta içerisinde gelecektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: - The Stig -

quote:

Orijinalden alıntı: Steven Wilson

Bu taktik toplantıları bir işe yarıyor mu? Her maç öncesi aynı şeyleri söylüyorum.

asistana bırak bence, her maç uğraşılmaz. Çok sıkıcı ve gereksiz bir detay olmuş. fakat taktiğini değiştirme kesinlikle. değiştireceksende önce taktiğini değiştir sonra toplantıyı yap

Sormayın yav zaten şu maç ekranı falan niye değişmiş anlayamadım çok kullanışsız olmuş
  • Büyük güncelleme geldi mi

• Beyler gözlemlenen oyuncuları gelen kutusuna düşürmenin yolu var mı?
  • Ağlamak üzereyim beyler. Mükemmel regenler bulup getiriyorum takıma 6 ay oynuyor hop juve izliyor oyuncu ağlıyor gidecem diye. Sözleşmesinde 30 m ye serbest kalır koyuyorum mesela ama 30 teklif eden yok bendeki bonservisi 20 civarı adama. juve atıyo teklifi 15m. hayır diyorum yine ağlıyo gidecem diye.

Hiçbir oyuncuyu tutamıyorum demek istediğim bu. 6 ay oynayan regen kaçıyo hele wonderkidleri siz düşünün
    Not:Galatasarayı yönetiyorum avrupada kupalarda aldım şamp ligi kupalarım da var ama kaçıyorlar ne yapmam lazım sizce?
  • şu güncelleme gelsin kariyere başlayacağım.
  • %0.1'lik bir ihtimal geldi be.

Steven Carragher.

Tam bir Liverpool efsanesi olabilecek isim. Müthiş denk geldi. Alt yapı ürünümüz.

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jurgen Klopp -- 23 Şubat 2018; 20:23:46 >
  • Yolun açık olsun !

• Yeni guncelleme tarihine dair ipucu falan yok mu ? :)

• 
Sayfa: önceki 958959960961962
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.