Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (545. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 543544545546547
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    her seferinde farklı heyecanlar arıyorum demek ki :)
    2013'e kadar bende kalıplaşmış oyuncuları alıyordum. 2013 ve 2014'te stratejiyi değiştirdim. toplam 3 taktik uyguluyorum, hep farklı oyuncularla ama işe yarıyor şu ana kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pckolog08

her seferinde farklı heyecanlar arıyorum demek ki :)
    2013'e kadar bende kalıplaşmış oyuncuları alıyordum. 2013 ve 2014'te stratejiyi değiştirdim. toplam 3 taktik uyguluyorum, hep farklı oyuncularla ama işe yarıyor şu ana kadar.

Ben Maestro olmadan oynamam mesela hocam ya 4 1 3 2 yaparım yada 4 3 1 2 bu iki taktik takıma göre değişir ya kanat futbolu ya göbek .. genelde çokta başarılı olurum
  • EmAySiks kullanıcısına yanıt
    bende 4-2-3-1 AMC'li duruma göre AMCyi DMC yapıyorum Avrupa maçlarında. kanatlardaki oyuncularım forvetler kadar gol atıyor :) bekleride ofansif kullanıyorum oldukça ofansif bir taktik, en iyi savunma saldırıdır sonuçta :) 2013'de 75 maç yenilmezlik rekorum var ligde, 2014de bu rekoru geçmeyi hedefliyorum.
  • quote:

bende 4-2-3-1 AMC'li duruma göre AMCyi DMC yapıyorum Avrupa maçlarında. kanatlardaki oyuncularım forvetler kadar gol atıyor :) bekleride ofansif kullanıyorum oldukça ofansif bir taktik, en iyi savunma saldırıdır sonuçta :) 2013'de 75 maç yenilmezlik rekorum var ligde, 2014de bu rekoru geçmeyi hedefliyorum.

Aynen saldırmadan oynanmaz bu oyun
  • ben böyle saçmalık görmedımmmm avrupa maçlarında oyuncum kaleye şut atamıyor tam vuracağı zaman defans kayıp alıyor topu oyuncularım 2 tane pas yapamıyor üst üste oyunda gerçekten saçmalık
  • gerçekten sinirlerim bozuldu bu nedir arkadaş ya
  • hahah böyle bişi yok. ben Beşiktaşım beni geçtim. Fenerbahçe Uefa play off da grana ilk maç 4-1 yendı 2.maç 5-0 yenilmiş şaka gibi yahu
  • quote:

niçin tüm personelleri kovdun :) tazminat ödüyorsun boşuna. ben yedek ve 19 yaş menajer için normal antrenör ile o görev için anlaşıyorum. gençlerle çalışması, kararlılığı, adam yönetimi özellikleri iyi olması yeterli bence.

Halettim hocam antrenörler cok kötüydü o yüzden kovup kendi ekibimi kurdum şu anda cok iyi gidiyoruz tff süper kupayı galatasarayı 1-0 yenerek aldım hazırlık maçları iyi geçti taktiğim tam istediğim gibi bekleri ileri çıkartıp orta açtırıyorum ortada webo tak kafayı vuruyor ve gol oluyor
  • Zevkli bir kariyer için önerebileceğiniz takımlar varmı ?
  • Porto F.C.
  • emmre129 kullanıcısına yanıt
    pivot santraformu kullanıyorsun, pivotla her zaman iyi sonuçlar alamazsın dikkat et ;) güçsüz takımlara karşı iyi veya çift forvette yanına birini daha koyuyorum genelde.
  • quote:

pivot santraformu kullanıyorsun, pivotla her zaman iyi sonuçlar alamazsın dikkat et ;) güçsüz takımlara karşı iyi veya çift forvette yanına birini daha koyuyorum genelde.

Tek forvet fırsatçı golcürolünde oynatıyorum şuanda iyi gidiyoruz hazırlık maçları dahil 10 maç yaptım 8 galibiyet 1 yenilgi (chelsea ile oynadım 3-1 bitti)1 beraberlikle ilerliyoruz
  • emmre129 kullanıcısına yanıt
    bende tek forveti fırsatçı oynatıyorum, araya atılan toplarda çok başarılı oluyor :) şu anda oyuncu özelliklerim yaratıcı forvet olduğu için değiştirdim. 16 maçtır yenilmedim, mesaiden sonra devam :)
  • Fm 2013 teki takım talimatları kısmı yokmu 2014 te oyunkurucu hedefadam seçtiğimiz takımın sertliğini ayarladıgımız panel yoksa o ayarların hepsi direktifler olarakmı değiştirilmiş
  • arkadaşlar 2 gün öncesine kadar dertsiz tasasız oynuyordum fakat format attıktan sonra crash dump hatasından dolayı oyuna bile giremiyorum.

yardımcı olabilir misiniz, nasıl düzeltebilirim bunu ?
  • Son haftada şampiyonlugu kaybettim Fenere
  • Editörle neler yapılabilir
  • burada çok iyi anlatılmış umarım işine yarar.http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=117250
  • aşağıdaki şekilde düzeliyor;

Windows 8:

Windows tuşu + e’ye basarak dosya gezginini açın.
    Adres çubuğuna “%localappdata%/sports interactive/football manager 2014″ (tırnaklar hariç) yazıp enter tuşuna basın.
    “Preferences” klasörünü silin.

Windows 7, Vista:

Başlat butonuna tıklayın.
    Arama kısmına ”%localappdata%/sports interactive/football manager” (tırnaklar hariç) yazın ve enter tuşuna basın.

Windows XP:

Başlat tuşuna basıp daha sonra çalıştır’a tıklayın.
    “%appdata%” (tırnaklar hariç) yazıp enter tuşuna basın.
    Sports Interactive>Football Manager 2014 yolunu takip edin.
  • oyunu 1280 x 720 oynayabilen var mı? hedef klasörün sonuna kod yazdım yine açılmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 543544545546547
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.