Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (1038. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10361037103810391040
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumlarda çok fazla sakatlık olduğu yazılmış. Sakatlıkla ilgili yama geldi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavyblitzer

Ne yaptıysam maçta takılmaları çözemedim yav. Hayır sigames forunlarinda da yakınan çok kişi var ama 3d maçta fps çok oynuyor.
    İlginç, ben hiç yaşamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavyblitzer

Ne yaptıysam maçta takılmaları çözemedim yav. Hayır sigames forunlarinda da yakınan çok kişi var ama 3d maçta fps çok oynuyor.
    https://forum.donanimhaber.com/oyun-anlamsiz-bir-sekilde-kasiyor--135853684
  • Hucumda kadro derinliği olmadığını düşünüyor.

Arkadaşlar bu uyarı ne demek ? hucum da yeterli sayıda oyuncu yok anlamında mı ?

iki forvetim var , diziliş 4-1-4-1 genelde tek forvet çıkıyorum.

oyunculardan bu uyarıyı almaktan bıktım.
  • AYLAVYU kullanıcısına yanıt
    diyo ki tek başıma anca bu kadar, adam al takıma adam takımı oynatacak adam yok

• eyvallah
  • 2. sezonda lig kupa ve şl primlerini en düşüğünü seçtim. transfer bütçesi arttırdım. şimdi de maç kazanamıyorum çok saçma. Primler yüzünden oldu galiba
  • Oyunun online kısmını oynayan var mı?
  • Arkadaşlar fmrte 19 ile yabancı sınırını rahatlatmak için oyuncuların türk vatandaşlığı alabilmesi için gereken süreyi 5 yıldan 2 yıla düşürmek istiyorum. year gains to nationality kısmında 5 yazan yere 2 yazıp kaydetmeme rağmen olmuyor. Hala 5 yıldan hesaplama yapıyor. İlginç olan brezilya fransa ukrayna vs birçok ülke için deneme yaptım. O ülkelerde değişiklik hemen etki ederken Türkiye liginde etmiyor. Sebebi hakkında bilgisi olan var mıdır?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şu indirim günlerinde Fm ye indirim gelmiycekmi? Siz nerden alıyorsunuz ucuza kod alınabilecek biyer biliyormusunuz ?

• Arkadaşlar selam fmrte 19 almak isteyen varsa 2 ortak arıyorum. İlaçlı versiyonu çıkmadığı için almak zorunlu gibi bir şey artık. Almak isteyen varsa mesaj atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömürcan -- 23 Kasım 2018; 19:37:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömürcan

Arkadaşlar selam fmrte 19 almak isteyen varsa 2 ortak arıyorum. İlaçlı versiyonu çıkmadığı için almak zorunlu gibi bir şey artık. Almak isteyen varsa mesaj atabilir.
    Orijinal oyun içi editörü aldım ben, bulunsun diye. FMRTE farkı nedir?
  • scaryscreen kullanıcısına yanıt
    Bende de oldu bu durum. Fenerbahçe'de 330 milyon £ borç var diye primleri; Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olursak para geleceği için yüksek, ligde bu borcu eritmenin yolu şampiyonlar ligi ve dolayısıyla şampiyonluktan geçtiği için orta, kupada ise önemli değil diye düşük seçtim. Şampiyonlar Ligi'nde Bayern Munich ve Real Madrid'in olduğu grupta 6'da 6 yaptı takım ama ligde garip garip puan kayıpları oluyor. Kupada erken elensem de sorun değil çünkü kadro derinliğim yok, Türk oyuncu almam gerek ama Türk oyuncular aşırı pahalı.
  • Arkadaşlar selam.. Kafayı yemek üzereyim.. oyunu satın aldım, kurum.. 5 gündür oynuyorum.. oyuna girdim kayıtl verilerim silinmiş.. oyun yükle diyorum dosya gözüküyor dünkü, girmiyor.. elim ayağım titriyor.. aynı sorunu yaşayan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihathalitt -- 23 Kasım 2018; 20:45:53 >
  • bu oyun içi editör nasıl bir illettir be kardeşim. hile yapmadan duramıyorum sonra pişman olup yeni kariyer başlatıyorum.

bu arada galatasaray için taktik önerisi olan varsa alırım beyler. nerdeyse hiçbir forvetten verim alamıyorum nedense.
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0x

bu oyun içi editör nasıl bir illettir be kardeşim. hile yapmadan duramıyorum sonra pişman olup yeni kariyer başlatıyorum.

bu arada galatasaray için taktik önerisi olan varsa alırım beyler. nerdeyse hiçbir forvetten verim alamıyorum nedense.
    Sende hile yapmadan oyna güzel kardeşim, asıl öyle keyif alırsın oyundan
  • r0x kullanıcısına yanıt
    https://www.fmscout.com/a-fm19-tactic-4231-attack-by-zion.html
    Bu taktikte forvetler güzel gol atiyor tavsiye ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler maç öncesi rakip takım analizi gelmiyor nerede ayarı?

• Nostalji bölümümde FM 2014'te Altay kariyerimiz var beyler
    https://www.youtube.com/watch?v=oD9fIFVV1q8&t=123s
  • Bunu işaretleyince ne oluyor, işaretlemeyince ne oluyor?

• 
Sayfa: önceki 10361037103810391040
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.