Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (1035. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10331034103510361037
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-0988D7594

Eskiden hep genç oyuncu alıp yetiştirirdim CM 03 04 ten beri.

Artık takımı karışık kuruyorum. Eğer özellikleri iyiyse ve ücretsiz veya çok cüzzi bir miktara getirebiliyorsam, alacağı maaş da düşükse 36-37 yaşında adamı da koyuyorum kadroya. Böyle böyle karışık kuruyorum artık bence böyle de güzel oluyor, yaşlı oyunculardan tam performans almak ve gençleri onların yanında yetiştirmek.
    Ben de öylesini seviyorum. Birkaç tane 30+ düzgün karakterli adam lazım takıma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Continue bastıktan sonra hızlı geçme olayı var mı? Bir güne geçene kadar epey sürüyor. Afrika Şampiyonlar Ligi'nin maç skorlarını bile gösteriyor. Bunu nasıl engellebilirim? Bütün detayları en aza çektim.
  • Sosyal medyada girip abonelikleri kaldır.
    Büyük ligleri tutuyorum sadece.
  • 5. sezonda fikstür sapıttı. Şl maçlarında aynı takımla arka arkaya oynuyorum, 1 kasımda maç yapıp sonra ocak başında şlnın son maçını yapacağım, ligde de 13 maç yaptım sadece.

Niye bu sezon bozdu?
  • Google Play Store üzerinden mobil sürümünü satın alan biri özelden mesaj atabilir mi.

• captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    Sapıtma yok dünya kupası var. Hiç mi dikkat etmedin
  • Yerli sağ bek önerir misiniz rotasyon için...

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurss222

Yerli sağ bek önerir misiniz rotasyon için...
    Muhsin yıldırımı almıştım ben. Ortasaha da oynuyor. Ama tamamen çöp haberin olsun. Regen altyapı maltyapı daha iyisini bul bulabiliyorsan. Sadece zorunda kaldığımda oynatıyordum. Sol beke de as sol bekin arkasında hasan ali gidince bahadır erolu almıştım altyapıdan biri gelene kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elan Morin Tedronai -- 18 Kasım 2018; 13:55:34 >
  • İlk transfer döneminde transfer hareketliliğine izin veriyor musunuz?

• Beyler yardıma ihtiyacım var. Oyunum orijinal. Galatasarayla ilk sezonun yarısını bitirmiştim henüz. Milan'la bir kariyer açıp cheat engine kullandım. Sonrasında GS kariyerime girdiğimde oyuncularımın çoğunu ismi değişmiş. Yani özellikleri aynı ama isimleri değişmiş. Ozan kabak, Ozan Ertuğrul olmuş mesela. Henry Onyekuru, Henry Sakin olmuş. Muslera , Fabian Gallego olmuş gibi gibi. Çözümü bilen var mı acaba ya iyi de gidiyordum baştan başlamak hiç istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Straight Edge Messiah

Beyler yardıma ihtiyacım var. Oyunum orijinal. Galatasarayla ilk sezonun yarısını bitirmiştim henüz. Milan'la bir kariyer açıp cheat engine kullandım. Sonrasında GS kariyerime girdiğimde oyuncularımın çoğunu ismi değişmiş. Yani özellikleri aynı ama isimleri değişmiş. Ozan kabak, Ozan Ertuğrul olmuş mesela. Henry Onyekuru, Henry Sakin olmuş. Muslera , Fabian Gallego olmuş gibi gibi. Çözümü bilen var mı acaba ya iyi de gidiyordum baştan başlamak hiç istemiyorum.
    Steamden "oyun dosyalarının bütünlüğünü kontrol et/verify integrity of game files" (türkçesini salladım belki böyle değildir)

Yılların sorunu bu. Genelde korsancılar yaşar.

• daha önce gs ve gaziantep ile kariyerler yapmıştım. Şimdi tff 1.lig cok itibarsız kalıyor.sıkıldım.

almanya bundesligadan yada 2.ligten yada premier ligten düşük proffili takımlarla üst lige yükselip yada takımı o ligte toparlayıp şampiyonluğa oynatmak istiyorum. wolsburgun falan geçmişte yaptığı gibi.öneriniz var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: llAkabell

daha önce gs ve gaziantep ile kariyerler yapmıştım. Şimdi tff 1.lig cok itibarsız kalıyor.sıkıldım.

almanya bundesligadan yada 2.ligten yada premier ligten düşük proffili takımlarla üst lige yükselip yada takımı o ligte toparlayıp şampiyonluğa oynatmak istiyorum. wolsburgun falan geçmişte yaptığı gibi.öneriniz var mıdır?
    Crewe alexandra benim takımım. İngiltere üçüncü ligde (sky bet league two) orta sıra takımı. Altyapısı tesisleri fena değil. Stadı 10000 kişilik. Parlatıp satacak birkaç oyuncu var zaten kadroda. Fin kalecilerini özellikle 4 milyona satmıştım premier lig takımlarına.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Steamden "oyun dosyalarının bütünlüğünü kontrol et/verify integrity of game files" (türkçesini salladım belki böyle değildir)

Yılların sorunu bu. Genelde korsancılar yaşar.

Alıntıları Göster
    Düzelmedi... :(
  • quote:

Düzelmedi... :(

Alıntıları Göster

Bir çözümüm yok öyleyse. 2016da bana da durduk yere olmuştu böyle çözmüştüm.

• Elan Morin Tedronai kullanıcısına yanıt
    Oyuna güncelleme geldiğinde düzelmesini umuyorum. Güncellemeyi bekleyeceğim artık...

Yeni olduğum için soruyorum FM'de, oyuna sık güncelleme gelir mi? Çok bekleyecek miyim?
  • quote:

Oyuna güncelleme geldiğinde düzelmesini umuyorum. Güncellemeyi bekleyeceğim artık...

Yeni olduğum için soruyorum FM'de, oyuna sık güncelleme gelir mi? Çok bekleyecek miyim?
    Oyun yeni çıktı bu aralar gelir

• gerçek hayatta transfer döneminde ise futbol o zaman veririm de diğer türlü vermem :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

Sapıtma yok dünya kupası var. Hiç mi dikkat etmedin
    Yok valla. Ama 1. tur şl elemeleri falan arada duruyor. Yani onların tarihleri her zamanki gibi. Bir de şlde ilk 3 maçı ayrı takımlarla yapılmasından vazgeçmelerini milli takımla çok bağdaştıramadım. İlk 2 maçı aynı takımla yaptım. Dünya kupası olsa ne olur uzay kupası olsa ne olur?
  • Fenerbahce ile besinci sezonda sampiyonlar ligi yari finaline ciktim. Chelsea'yi evimdeki ilk macta 2-1 yenip deplasmanda son dakika da yedigim golle 1-0 kaybettim. Su deplasmandaki gol averaj sacmaligina bir son verilmeli Gitti final

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haderslev -- 18 Kasım 2018; 23:1:38 >
  • 
Sayfa: önceki 10331034103510361037
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.