Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (1025. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10231024102510261027
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-ACF8F4F94

Tercihler bölümünden

Giriş ekranında direk görünüyor

Ya da kariyere girince sağ üstte FM menüsünün içinde var. Tercihler

Onun içinde

Maaş haftalık aylik yıllık olrak seçilebiliyor
    Yok biliyorum. Aylık maaş hesabı zor değil mi diyorum. Yoksa ilk iş haftalıktan yıllığa çeviririm maaşı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elan Morin Tedronai kullanıcısına yanıt
    gavurlar hepp haftalık kullanıyolar onu fark ettim, ben de ilk iş avro ve yıllık yaparım oyun gelir gelmez :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Younes Belhanda

gavurlar hepp haftalık kullanıyolar onu fark ettim, ben de ilk iş avro ve yıllık yaparım oyun gelir gelmez :D
    Oyun açmadan aynısını yapıyorum . Euro ve yıllık para, olmazsa olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Yok biliyorum. Aylık maaş hesabı zor değil mi diyorum. Yoksa ilk iş haftalıktan yıllığa çeviririm maaşı.

Alıntıları Göster
    Haftalığı yıllık olarak hesaplamak zor

Aylık olarak yıllığa çevirmek kafada sıkıntı değil

Ama yıllık olunca istediği para bana çok gözüküyor

Milyon avrolari görünce insanın morali bozuluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-ACF8F4F94

Haftalığı yıllık olarak hesaplamak zor

Aylık olarak yıllığa çevirmek kafada sıkıntı değil

Ama yıllık olunca istediği para bana çok gözüküyor

Milyon avrolari görünce insanın morali bozuluyor.

Alıntıları Göster
    İşte bana da aylık para az görünüyor sonra 20 milyonluk sözleşmeyi dayarım ben bunlara, kalbim kaldırmaz .

• Oyunu arkadaştan indirdim offline oldum fakat

‘Steam is currently in offline mode , for the first launch go in online mod’ diyor.

Çözümü nedir? Yalnızca ilk girişte mi acaba online ol diyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: emreyavuzz61

Oyunu arkadaştan indirdim offline oldum fakat

‘Steam is currently in offline mode , for the first launch go in online mod’ diyor.

Çözümü nedir? Yalnızca ilk girişte mi acaba online ol diyor?
    Aynen hocam ben de başka bir arkadaşla aldım, ilk açılışı online yapıp sonra offline olacaksın
  • 60-70 tllere ne zaman düşer?
  • Beyler, FM19 hesabımı satıyorum. Eğer ilgilenen var ise özel mesaj yoluyla ulaşabilir.
  • Bu oyunu ben fm 2015 kadar korsan oynadım, ne güncelleme yapabiliyordum ne oynadığım oyundan zevk alabiliyordum, sürekli hata veriyordu, crash dumps hataları falan, tabi o zaman param da yoktu orjinal alacak, fakat parası olup da orjinal almayanı anlamıyorum, bence strateji oyunlarının korsanları hep hatalı oluyor, Total war da öyleydi korsanı sürekli hata veriyordu oyunun bir anlamı kalmıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gilardo

Bu oyunu ben fm 2015 kadar korsan oynadım, ne güncelleme yapabiliyordum ne oynadığım oyundan zevk alabiliyordum, sürekli hata veriyordu, crash dumps hataları falan, tabi o zaman param da yoktu orjinal alacak, fakat parası olup da orjinal almayanı anlamıyorum, bence strateji oyunlarının korsanları hep hatalı oluyor, Total war da öyleydi korsanı sürekli hata veriyordu oyunun bir anlamı kalmıyordu.
    FM 2019 ilginç bir şekilde beklenenden erken kırılmış;ama şahsen ben orjinal aldığım için pişman değilim.Hesabıma yeterli sayıda ortak alıp üstüne birde 18 lira değerindeki oyun içi editör aldım.Herkes için gayet ucuza gelmiş oldu.Güncelleme gelincede rahat birşekilde güncellememizi yaparız.Online oynamayacak kişilerin en kötü bu şekilde alması taraftarıyım.Bu arada oyun cidden önceki sürümlere göre antrenman ve taktik anlamında değişikliğe uğramış.Günümüz futbolunda kabul gören felsefelere göre taktik oluşturma ve daha detaylı antrenman programları oyuna güzel bir hava katmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 09kezman09 -- 6 Kasım 2018; 13:24:15 >

• 09kezman09 0 kullanıcısına yanıt
    https://crackwatch.com/game/football-manager-2019 burda daha kırılmadı yazıyor.ayrıca oflıne paylasmak istersen bende katılmak isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cenko17 -- 6 Kasım 2018; 13:38:3 >
  • Ana sayfada şu fikstür falan yazan gelecek maç aşağıdaki sekmelere beklenen transferler takımdaki sakatlar falan yerini düzeltiyorum oyunu kapatıp açtığımda eskisi gibi oluyor

Bide bu oyunda şöyle bişey var fm 18 den beri gelen eğer o maç yenileceksek oyun ne yapıp edip yeniliyor yani
  • Alınır mı bu paraya sizce değer mi oynayanlar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Turksportal kapandı mı arkadaşlar girmiyor bende
  • Oyun kırılmış arkadaşlar
  • Bu sene ilk defa Fenerbahçe ile kariyer açmayacağım. Marsilya ve Milan aklımdaki 2 takım. Bu takımlarla kariyer açan varmı arkadaşlar? Akıcı ve uzun soluklu oluyor mu?

• gilardo kullanıcısına yanıt
    Dunden beri girilmiyor ama arada olur boyle. Gelmesi yakindir.

• Sol bar varya arkadaslar gözlemleme kadro oyuncular vs sekmeleri. Orda sadece ikon cıkıyor. Yazılar yazmıyor. Çözünürlükle mi alakalı bu? Yazılarda cıksın istiyorum ezberleyemem o kadar ikonu. Çözünürlükte sadece 1024-768 var neden ?

Bu arada ekran kartım yanmış oyunu ekran kartsız oynuyorum. Çok yavaş ne yazık ki. Tamiri 400 tl imiş. Yok mu ucuz yollu bi çözümü arkadaslar ? Zaten 2d oynuyorum ama genel olarak cok yavas herşey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreyavuzz61 -- 6 Kasım 2018; 18:19:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dis3c

Bu mesaj silindi.
    15 milyonluk adama 40 milyonluk teklif geldi bende. Cl kupası almıştım ama. Başlarda 6 milyona aldığım adama Almanyanın asansör takımları 1 milyon veriyordu.

• 
Sayfa: önceki 10231024102510261027
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.