Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (491. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 489490491492493
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben oyunu orijinal almayı düşünüyordum ama yorumlar pek iyi değil, korsan versiyonlarının durumu nedir?
  • Transfer yaparken yardımcım uyarıyor gizli yüretmek gerekıyor dıyor bunu nasıl ayarlıyoruz arkadaşlar öyle bişi göremedım ben?
  • bence söylenen birçok şey yok oyunda. maç içinde yardımcı beni uyarıyor sürekli, ya da ne bileyim oyunun birçok yerinde denk geliyor. bulamıyorum o dedikleri şeyleri. oyunda birçok kaldırılmış. film izliyor gibi oyun oynuyorum. hiçbir hamle yapamıyorum oyuna. 13'te maç motoru biraz tırttı ama en azından oyun zevkliydi. yapacak bi şey artık bir sene dayanacağız.
  • maç hızını son ayarda oynatıyorum bir dezavantaj yaratır mı? Oyuna bir etkisi olur mu yani?
  • Valla oyundan ben memnunum.Takım Başına geldiğimiz zaman ilk yapıcağınız işleri sonradan yapmaya kalkarsanız tabiki oyundan zevk alamazsınız.Takımın başına geldiğimde ilk gidicekleri,antranör yetkilerini ve eksikse extra antranör talebi yapıyorum.antramen ayarlarını maç taktiğini ayarlarını yapmadan direk maça giderseniz zevksiz bir oyun sizleri bekliyor olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolkytolky

Valla oyundan ben memnunum.Takım Başına geldiğimiz zaman ilk yapıcağınız işleri sonradan yapmaya kalkarsanız tabiki oyundan zevk alamazsınız.Takımın başına geldiğimde ilk gidicekleri,antranör yetkilerini ve eksikse extra antranör talebi yapıyorum.antramen ayarlarını maç taktiğini ayarlarını yapmadan direk maça giderseniz zevksiz bir oyun sizleri bekliyor olabilir.

Bunlar temel şeyler zaten, biz ayrıntı şeylerden bahsediyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarı&kırmızı

bu yine iyi :)az once mactan oncekı basın toplantısında rakip hoca hakkında soru geldi..sıklardan bırı soyleydi:macın heyecanını bıyana bırakalım,xxx hocayla aramızda ıyı bır dostluk var.sonuc ne olursa olsun mactan sonra 2kadeh tek atıp sohbet edecegız:))

bu şıkkı sectım rakıp hocada aynı sekilde olumlu tepki verdi..pazar gunu mactan sonra buluscaz hayırlısıyla :)))

• Kulübe Eklerseniz Sevinirim Hocam
  • yüz paketi yaması varmı arkadaşlar bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem_k12

quote:

bu yine iyi :)az once mactan oncekı basın toplantısında rakip hoca hakkında soru geldi..sıklardan bırı soyleydi:macın heyecanını bıyana bırakalım,xxx hocayla aramızda ıyı bır dostluk var.sonuc ne olursa olsun mactan sonra 2kadeh tek atıp sohbet edecegız:))

bu şıkkı sectım rakıp hocada aynı sekilde olumlu tepki verdi..pazar gunu mactan sonra buluscaz hayırlısıyla :)))

iyiymiş. alkolik menajerler sizi

• Oyun aldık daha oynayamadık yahu Bu maç motoruyla oyun güzel değil. Kendi forumlarına baktım biraz da yeni yamayı test ediyorlarmış, haftaya yayınlayabiliriz diyorlar(yanlış anlamamışımdır inşallah). Haftasonu da güme gidecek tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TMoE -- 15 Kasım 2013; 15:21:54 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cem_k12

quote:

iyiymiş. alkolik menajerler sizi

bana hiç denk gelmedi ya :D böyle konuşlamalar.

arkadaşlar birşey merak edıyorum takımı şampiyon yapıp istifa etmeyi düşünüyorum acaba yönetim istifayı kabul etmeme durumu varmı hiç yaşamadım önceleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Norman Reedus. -- 15 Kasım 2013; 17:53:34 >

• başıma gelmedi hiç öyle bişey. ama maç sonu konuşmalarına hepinizin allah belasını versin diye bir şık eklemelerini istiyorum
  • Arkadaşlar bana orta sahada doğru düzgün pas yapıp gol yollarında derinleme paslar yapacak bir MC lazım Oscar FM 2013'de harika oynuyordu fakat 2014'de bu verimin yarısını bile alamıyorum(çektiği saçma sapan şutlar cabası) taktiğim kanatlar üzerine kurulu ve Oyun Kurucu görevi olan Lampard dışında kanatlara doğru düzgün toplar gitmiyor Ramires'den gol yolları yaratmasını beklemiyorum sahada yeterince koşup her topa basıyor. Kısaca Lampard tek başına kanatlara yeterli topu ulaştıramıyor ve Oscar aşırı biçimde yetersiz bir oyun sergiliyor.
  • quote:

başıma gelmedi hiç öyle bişey. ama maç sonu konuşmalarına hepinizin allah belasını versin diye bir şık eklemelerini istiyorum

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler ben şimdi internetten Fm 2014 indirmeyi düşünüyorum öğrenciyim orj. alamıyorum.. Daha önce hiç oynamadım sormak istediğim şey oyun çok sorunlu olur mu? Genelde internetten inenlerde hep bir sorun,bug fln oluyor.Güncellemelerle ugrasmak istemiyorum(nasıl yapılır bilmiyorum) yükledigim gibi oynayabilir miyim?

Alıntılayıp cevaplarsanız sevinirim arkadaslar.
  • Maç başı en az 20 - 22 şut çekiliyorum ve saçma sapan şutlar en az 5 tane şutta taça gidiyor. :) :)
  • Beyler benide yazın:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyinsiz Adam

quote:

Orijinalden alıntı: TMoE

Maç motoru hatalı yapımcıları da kabul ediyor zaten. Maç motorunu değiştirmek için uğraşıyoruz diyorlar. Bütün yıl yapma, oyunu çıkardıktan sonra düzeltmeye çalış. Rakipsizlik sayesinde adamlar o kadar rahat ki şu bilgisayar oyunu sektöründe bu oyun kadar rahat para kazanabilen bir oyun var mıdır merak ediyorum.

kaynak ? öyle birşey kabul ettikleri yok tam tersi kolaylaştırılmış

68 maçta 3 yenilgi hangi fm serisinde alınabilir

wolves zaten güçlü , gayet normal bu sonuçlar klasik modda oynadıysa haylice normal . Bi üst ligde ne yapmiş wolves le onu görmek lazım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi towyedi -- 16 Kasım 2013; 0:54:10 >

• 
Sayfa: önceki 489490491492493
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.