Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (975. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 973974975976977
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • her yerde walter gonzalez övülmüş, oyunda yazıyorum çıkmıyor. illa dandik paraguay ligini mi ekleyelim.
  • Yeni gelen güncelleme ve FM genie scout 18 uyumsuzluğundan bahsetmiştim, bir gün arayla genie scout (18.3.4) da yeni sürümü bugün çıkmış,Footbal Manager 2018 (18.3.4)güncellemesi ile uyumlu hale gelmiş.Yetenekli futbolcuların gelecekteki potansiyellerini rakamsal görmek iyi oluyor.
  • yeni lig açarken database özelleştirmeden güney amerikadaki en iyi kulüplerden oyuncuları seçersen acılır ve geniş db yaparsan da görünür dostum pc iyi ise yap bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu nasıl bir şans arkadaş ya ?

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whisper242 -- 29 Haziran 2018; 0:18:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Younes Belhanda

yeni lig açarken database özelleştirmeden güney amerikadaki en iyi kulüplerden oyuncuları seçersen acılır ve geniş db yaparsan da görünür dostum pc iyi ise yap bence
    Hocam 4690k işlemcim var bu oyun afedersin ota boka yarım yıldız veriyor. Zaten Avrupa'nın 4-5 ülkesini ekleyince hemen şişiyor gösteriyor ve yarım yıldıza düşürüyor. Ben ülke olarak ekleyip genelde "uyruklu oyuncular" ve "ülkedeki oyuncular" diyorum bana en mantıklısı bu geliyor. Bir Brezilya-Arjantin olmasın mı yani hemen ekleyince şişiyor anlamadım ki, Hollanda, Fransa, İtalya, Brezilya, Arjantin... Çin, Güney Kore vs... Mesela Afrika'dan bir Fas, Senegal neden eklemeyeyim?
  • Fulton F kullanıcısına yanıt
    O seçenekler bence çok gereksiz oyuncular ekliyor, şahsen güney amerika için en üst lig takımlarından oyuncuları yükletiyorum.
    Afrikanın araştırması zaten yetersiz zaten gerektiği durumda oyuncu çıkıyor otomatik olarak bence oraya bulaşma.
  • arkadaşlar andrea Pinamonti tiki taka olarak adlandırılan taktiklerde tam verim alamadım ama daha hızlı geniş alanda tek pasla hızlı hareketlerde daha çok hareketli olduğunu gördüm bende daha hızlı orta kafa gol şeklinde bir sisteme geçmek istedim ama talimatları nasıl vereceğimi tam bulamadım sizce nasıl talimatlar vermem lazım
  • Bu takımı seviyorum yav. Liverpool'dan sonra en çok zevk aldığım, uzun süe oynadığım takım Real Betis.

• Jurgen Klopp kullanıcısına yanıt
    Hocam bende bi takım arıyorum da kariyer yapmak için. Betis in nasıl bi yapısı var?
    Kadro, altyapı vb.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugün yarın alıyorum oyunu. Parma ile açabilirim ilk kariyerimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreyavuzz61 -- 1 Temmuz 2018; 17:59:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: whisper242

Bu nasıl bir şans arkadaş ya ?

O da bir şey mi, şampiyonlar ligi grubuma bakar mısın

• BJK kullanıcısına yanıt
    Fena
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

O da bir şey mi, şampiyonlar ligi grubuma bakar mısın

Alıntıları Göster
    maşallah . kim çekmiş o kurayı.

• FM iyi güzel hoşda bazı şeylerde gerçeklikten okadar uzak ki sanki oyun 20 sene öncesinin oyunu bukadar olmamalı.

X Takımı alıyorum 1 sezon iyi oynuyoruz yıllık 1 milyon alan adam hemen yeni sözleşme istiyor. yıllık 4.5 milyon euro 2milyon imza 2 milyon menajere. dünyanın neresinde var böyle bir şey. 20 oyuncunun 10 tanesi böyle. geri kalan 10 da 2.sezon aynı saçmalık.
  • benim bu oyunla ilgili tek şikayetim yapay zekasının kötü olması. oyunda yıllar geçtikçe yapay zeka afallıyor. ingiltere ligi bildiğin 1-2 takımın hegemonyasına dönüşüyor. makas vs çok açılıyor.
  • 2017 almayi düşünüyorum bi sorum olacak? Oyun kendini guncelliyor mu? Kadro, yönetim vs. olarak?

• quote:

Orijinalden alıntı: XPHOS

2017 almayi düşünüyorum bi sorum olacak? Oyun kendini guncelliyor mu? Kadro, yönetim vs. olarak?
    2017 ocak transferleriyle oynarsınız güncel transferleri ise steam atölyeden veya internet sitelerinden indirebilirsin.

• Bu sakatlanma eğilimi yüksek mi olmalı yoksa düşük mü olmalı ? Az sakatlanma açısından hangisi daha iyi ?
  • sananebak kullanıcısına yanıt
    Sakatlanma eğilimi düşük olursa oyuncu daha az sakatlanır

• Merhaba,

Benim şöyle bir problemim var oyunum orjinal.

Kutulu aldım steamda aktif ettim.
    Fm Touch açmaya çalışıyorum ama lig kısıtlamasını kaldırınca yani 7-8 lig ekleyince oyun hiçbir şekilde kaydedilmiyor.
    Uyarı olarak "oyun kaydedilemedi" diye hata veriyor. 3 lig ile açınca veya normal football manager açınca problem yok.
    Ben toplantı işleri ile felan uğraşmiyim diye touch açayım dedim ama malesef böyle bir sıkıntı ile karşılaştım. Yaşayan çözen var mıdır ?
  • 
Sayfa: önceki 973974975976977
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.