Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (1122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11201121112211231124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Manuel Neuer

Oyunu almayı düşünüyorum ama önceki oyunlardan olan kanser hatalar hala devam ediyor mu ? ( Uçuk fıyat transfer istekleri,siz tek kale oysanız dahi rakip takımın tek seferde gelip gol atması vs vs) hala devam ediyorsa hiç bulaşıp sinir stres olmayayım  

Top yuvarlak hocam 90 dakika bastırırsın 90+1'de rakip gol atar maç biter

• quote:

Orijinalden alıntı: Manuel Neuer

Oyunu almayı düşünüyorum ama önceki oyunlardan olan kanser hatalar hala devam ediyor mu ? ( Uçuk fıyat transfer istekleri,siz tek kale oysanız dahi rakip takımın tek seferde gelip gol atması vs vs) hala devam ediyorsa hiç bulaşıp sinir stres olmayayım  

Al al / / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]  Uçuk fiyatların nedeni oyuncuların takımları tarafından satılmak istememesi. Ama FM20 baya değişti haberin olsun. Özellikle teknik heyet personeli ve genç takımlar arayüzü kısmı. Alan pişman almayan bin pişman / / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] 

• quote:

Orijinalden alıntı: eternal soul

En son FM 2014 oynamıştım bu sene gaza gelip aldım oyunu da almaz olaydım..
    Galatasaray için önerebileceğiniz taktikler nelerdir?
    Bir de Liverpool için taktik isteyeceğim. Neden Liverpool için yazdığımı da açıklayayım.

Gs ile ilk devreye kadar 4-2-3-1 ile oynadım. Oynadığım maçlarda sinirden kendimi şaapacaktım o derece delirdiğim anlar oldu. Daha sonra oyunu kapattım load ile tekrar geri döndüm ve tatile çıktım. Asistan menajer mübarek döktürmüş... Nasıl oluyor anlayamıyorum. Ben Falcao ya gol attıramıyorum, yeri geliyor 24 şu 19 isabet oranıyla oynuyorum yine gol olmuyor veya 1 tane oluyor... Ama yardımcı dediğim gibi Falacao yu uçuruyor.. Acaba Gs ile oynayamıyorum bir de yukarıda yazdıklarımı Liverpool için deneyeyim dedim, kanat oyuncuları ile.

Şu gol atamama olayını fixlerler mi acaba? Ya da nasıl aşabilirim?

4141 ve 442 taktiklerini kullanmıştım. Gayet iyi işliyor ama GS'nin sorunu taktikler değil istiktarsız ve çok aynı oyuncu olması. Orta sahada özellikle yaratıcı orta saha büyük sorun.

• Galatasaray yönetiyorum ve takımda yetişmiş 4 oyuncu kuralı çok saçma bunu oyun içi değiştirecek bir şey yok mu elimi kolumu bağlıyor nefret ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: raymondrony70

slm arkadaşlar... yaşım 30 fm08 den beridir mütamadiyen fm oynarım. bir iddaam yada çok bilmişliğim yok kendimce takılırım hep...
    ama size sormak istediğim konu ve neden fazla taktım bunu kafaya bilmiyorum ama ben fm20 de forvetlerıme gol attıramıyorum... gelecek vaad eden kanat gol atıyor, ön libero yaydan atıyor ama forvet sut bıle cekmıyor?

birde hazır bir takttiği ben monte ettiğimde orada orta alandakı oyuncu iki yönlü oyuncu dıyor, ama benım oyuncum iki yonluyu tam oynamıyor bende defansıf oyunkurucu yapıyorum bu taktıgın ısleyısını bozarmı?

denedıgım taktıkler tikitaka ve gengenpress sımdıden tesekkur ettım yardcımlarınız ıcın

noyt: oalcak sey deghgıl kanat oyuncuları dıger kanata orta acıyor, begler dıger beglere :D yahu bırıde surada forvet var ona top verıyom demıyor. hasbelkader karsı karsıya onuda kacıorıyor zaten. adamlar gs modunda falcoya 20+ gol attırıyor ben adama zor kotek 25 mac yaptırdım 4 golu var 2 sı fırıkık normalmı bu ya
    bi cevap verıp ılgılenen arkadas olursa cok sevıncem

• Arkadaşlar oyun bende acayip şekilde takılıyor ilerlemiyor. Bilgisayarımı daha yeni aldım. yapmadığım bir ayar mı olabilir yoksa böyle kasması normal mi acaba ?
    https://www.hepsiburada.com/dell-vostro-5490-intel-core-i7-10510u-8gb-256gb-ssd-mx250-windows-10-pro-14-fhd-tasinabilir-bilgisayar-fhdg510wp82n-pm-HB00000OPQSN
  • Steamden oyun aldık heves kırdı virüs programı ile ilgili demişler bir yerde ben de virüs programı da yok sorun ne
    / / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, bir şey sormak istiyorum. oyunda Fifa`da olduğu gibi oyuncuların ortalamasını alan bir rating/ overall özelliği yokmu mod filan.
  • Arkadaşlar benim fikstür 2 günde bir maç oluyor uefa lig maçları çok yakınlar birbirlerine arka arkaya deplasmana gittiğim zamanlar bile oluyor maç erteleme diye bir olay var mı acaba ?
  • Şu site yapıyor https://fmdataba.com/
  • ayıp oluyor beyler A kullanıcısına yanıt
    Oyunun 15 yıldır kronik sorunu. Gösterdiği klasördeki dosyaları sil, yama paket bişey yüklediysen kaldır, oyunun dosyalarını doğrula, sürücüleri güncelle yapacak başka bişey yok.
  • Marty.McFLY kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler. Keşke oyun içine eklense bu özellik
  • ya arkadaslar...sol kaanat sağa, sağ kanat sola... bek yada kanat farketmez... sureklı bırbılerıne orta yapıp gol atıyorlar... mılyon mılyon dolarlık forvetlere gol attıramıyorum ben.. sezonda 7 yı gecmıyor...ılla defans takımımı olmak lazım defansın arkasına kossun 10 kere atarsa 1 kere? bi yolu varsa soyleyın....

sonra hazır taktıklerde or sahada mezzela yazıyor ben ıkı yonlu oynayan oyuncu koysammı iyi olur? yoksa mezela'yı yarım yamalak oynamasımı gerekir?
    Pc 1 aylık bile değil. Herhangi ek bir paket kurmadık aldığımız gibi yükledik girmeye çalıştığımızda bu hata geldi. Doğrulama yaptım. Sildim tekrar yükledim. Olmadı düzelmedi. İade ettim oyunu artık kaç güne gelir para göreceğiz. Daha da kimseye 150₺ ver al demem bu oyun için crackli 19 kursak daha az sorun yaşardık saçmalık.

• Oyun çok geriye gitmiş set hücumu diye bişey yok sanki 2006 oynuyorum. Top bi sağda bi solda, özelliklerinden bağımsız her oyuncu rakibi çalıma dizip gidiyor, sürekli defansın arkasına atılan uzun toplar, çeşitlilik 0.

Olmamış malesef büyük hayal kırıklığı.
  • Arkadaşlar ozan tufan’ın sözleşmesi 6 ay kaldı bitiyor sözleşme öner butonu aktif değil nasıl yapacağım?

• anatolianwarrior kullanıcısına yanıt
    Türk takımı yönetiyorsan haziranda sözleşme önerebilirsin.
  • Karsi karsiya kacan gollerin sayisi cok fazla sinirlerim bozuldu resmen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Evet hocam Galatasaray yönetiyorum. Sebebi nedir peki neden öneremiyorum sözleşme?

• ipad ile touch oynayan var mı?

pc başında çok duramıyorum tablet touch versiyonu iyi ise onu alacağım
  • 
Sayfa: önceki 11201121112211231124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.