Şimdi Ara

Football Manager 2018 çıkış tarihi duyuruldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Football Manager 2018 çıkış tarihi duyuruldu

SEGA ve geliştirici ekip Sports Interactive, Football Manager 2018'in çıkış tarihini duyurdu.

Football Manager 2018, 10 Kasım Cuma günü çıkacak.

Football Manager 2018 (Windows, macOS veya Linux için) için SEGA onaylı bir satıcıdan ön sipariş veren herkes, tam olarak oynanabilir bir Beta sürüm ile resmi çıkış tarihinden en az iki hafta önce sezon öncesi döneme başlayabilecek. Beta sürümünde başlanan tek oyunculu kariyerler tam oyunda da sürdürülebilecek.

Ayrıca, Football Manager 2018 için 9 Ekim Pazartesi gününden önce ön sipariş veren ve Steam kütüphanelerinde Football Manager 2017 olan oyuncular Steam ya da SEGA Store'dan satın alma işlemi yaptıklarında %25'lik "Sözleşme Uzatma Bonusu" indirimi alacak.

Yeni Özellikler Eylül'de Açıklanacak 

Football Manager 2018'deki yeni özelliklerin ve yükseltmelerin ilk ayrıntıları Eylül'ün ortasında paylaşılacak.

Bu yıl ilk defa Football Manager 2018 (PC, Mac ve Linux), Football Manager Touch 2018 (PC, Mac, Linux, iOS ve Android) ve Football Manager Mobile 2018 (iOS ve Android) tüm platformlar için aynı gün çıkacak.

• Fm 2017 yi aldım 80 lira vermiştim 16 da vardı ve fm 16 sürümüyle hiçbir farkı olmadığını oynayınca anladım ve verdiğim paranın boşa gittiğini. lütfen almayın aldırtmayın yaklaşık 3 senedir görünüş değiştirip önümüze sunuyorlar yazık verilen paraya.
  • 20 Liraya FM 17 aldım. Aynı oyunu çıkarlarsa 20 liraya olana kadar bekleriz.
  • Yine aynı oyunu ısıtıp ısıtıp önümüze koyacaklar rakipsizler hiç bir şey değişmeyecek her zamanki gibi alıcaz yine.
  • ''aynı oyunu ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorlar bir daha hayatta almam bu son'' deyip hep aldığımız oyun.

• Fm 17 yi alıp 18 kadrolarını update yaparım ..al sana yeni fm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerde Championship Manager 03/04 gibi oyunlar... Belkide biz yaslandik, alisamiyorum yeni sürümlere. Tamam CM 03/04 muhtemelen bu oyunlara kiyasla "yetersiz" bi oyun ama bilmiyorum, kana girince bir kere sistemden atmasi kolay olmuyor. Keske güncel oyuncu ve takimlar eksiksiz ve resmi sekilde (yani internette bulunan, oyunun kendi editörüyle yapilmis fakat her ligi kapsamayan, kapsayamayacak olan ve tarafsiz olusturulamamis open source paketler degilde, tipki oyunun yaratildigi dönemdeki gibi binlerce kisilik calisan ordusuyla bütün dünya liglerinin analiz edilerek yaratildigi bi "resmi" güncelleme olsa :(

• Galatasaray'lıların sabırsızlıkla beklediği sürüm diyebilir miyiz? :)

• Geç Kardeşim. 1- CM manager (03/04 serisi) 2- F.A. Premier Manager 3-Total Club Manager. Sonrası rezalet..

• Bu oyunda her yıl geriliyor

• Hala mı ah eskiler deyip dalan kendini geliştirmesse olacağı bu zaten hep ezbere gidiyor ve geriliyor.Ben oynamayı bıraktım zaten 5 sene oldu.Ama oyuncu reytinglerine bakarım gene ara sıra
  • Fm 16 oynuyorum hala begenirsem ocak subat gibi gelen updateden sonra alirim.

• FM bildiğimiz FM Sonuçta oturmuş bir sistem var, bu yüzden çok büyük değişiklikler veya yenilikler beklemek biraz hayalperestlik olur.

Her sene mutlaka güzel gelişmeler bekliyoruz ama kaplumbağa misali ilerlemeye devam.
  • telefonda daha çok oynanıyor artık bu oyunlar
  • 120₺ vermeye gerek yok indirimlere kadar bir öncekini oynarız sonra yine 20-30₺ olur zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok ciddi değişiklikler ve yeni özelliklerin olduğu söyleniyor..

Kadın futbolu, geliştirilmiş kupa seremonisi gibi gibi..

FM 12'den beri çıktığı ilk gün ön siparişi verenlerdenim.. Geçmiş her oyunda dediğim "bi daha çıkınca almayacam, bu ne abi?" deyip her seferinde alıyorum. Bunda da öyle olacak. 89 TL'ye düşüyor indirim ile.
  • Bu oyunu iki yılda bir alırım.16'yı almıştım 17'yi almadım.Şimdi 18i alacağım.Ona rağmen büyük denilecek kadar bir fark keşfetmedim.18 beklenilenleri sunamazsa bu gidişle 3 yılda 1'e indireceğim gibi gözüküyor.Lakin sevdalısıyız vaz da geçemiyoruz.
  • maç motoru adam edimedikten sonra ne kadar gelişirse gelişsin oynanmaz. Oyunda aşırı derecede script var zaten bu scriptleri kim icat ettiyse beni bütün futbol oyunlarından soğuttu eski oyunların zevkini asla veremiyor bu yüzden.
  • fm 17 için 17-18 sezonu grafik dosylarını nerden bulabilirim ? buluyorum fakat hep geçen sezon.
  • Yeni özellikler açıklandı mı?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.