Şimdi Ara

Football Manager 2012 [Ana Konu] |FM12 v12.0.4 Yayında! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
329
Cevap
1
Favori
24.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PlayerX

Fifa Manager serisinde görüp beğendiğim iki özelliğin Fm'de olmasını isterim.

1-Dünyanın her yerine futbol okulu açabilmek,oradan scoutların raporlarına göre oyuncu çıkarmak ve okulu geliştirmek eğlenceli olabilir.
    2-Oyunda aldığımız maaşları kullanabileceğimiz bir şeyler eklenmeli.

Katılıyorum , bu dediklerin oyunda olsa daha zevkli olur.
  • Ah ah şu oyun Türkçe çıksa, bizde keyifle oynasak.
  • türkçe + ps3 e çıksa :) çok mu şey istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: AloneAssasin

quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

Fifa Manager serisinde görüp beğendiğim iki özelliğin Fm'de olmasını isterim.

1-Dünyanın her yerine futbol okulu açabilmek,oradan scoutların raporlarına göre oyuncu çıkarmak ve okulu geliştirmek eğlenceli olabilir.
    2-Oyunda aldığımız maaşları kullanabileceğimiz bir şeyler eklenmeli.

Katılıyorum , bu dediklerin oyunda olsa daha zevkli olur.

1. madde için Fifam indirdim.

• FM 2015 böyle olacak.
    [DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=CY53UNx9_2A&feature=player_embedded#!]
  • quote:

Orijinalden alıntı: yımah

FM 2015 böyle olacak.
    [DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=CY53UNx9_2A&feature=player_embedded#!]

• Football Manager 2012 will be released on the 21st October, along with this Miles Jacobson’s blog, which features exclusive content, screens and videos, will deliver all the information you need for the new Football Manager™

OCTOBER 21
  • Dostum kaynak nedir?

Keske oyle olsa...

EDIT : Buldum

http://my.sporx.com/blog/?action=read&id=9426

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iARDAs -- 12 Eylül 2011; 14:44:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turquia

Dostum kaynak nedir?

Keske oyle olsa...

EDIT : Buldum

http://my.sporx.com/blog/?action=read&id=9426

Kaynak resmi facebook sayfası arkadaşlar.
  • Arkadaşlar Fm 2012 nasıl bir oyun managerlik üsütüne mi sadece yoksa pes veya fifa gibi maçlara biz çıkıp oynayabiliyormuyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeTo45

Arkadaşlar Fm 2012 nasıl bir oyun managerlik üsütüne mi sadece yoksa pes veya fifa gibi maçlara biz çıkıp oynayabiliyormuyuz?

Menajerlik üzerine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ne[M]esis

quote:

Orijinalden alıntı: MeTo45

Arkadaşlar Fm 2012 nasıl bir oyun managerlik üsütüne mi sadece yoksa pes veya fifa gibi maçlara biz çıkıp oynayabiliyormuyuz?

Menajerlik üzerine.

Saol bilgi için
  • 2 ay var daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: joé black

2 ay var daha

dostum 2 ay degil 5 hafta var
  • fiyatı uygun olursa oyunu orjinal almayı düşünüyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: joé black

2 ay var daha

dostum 2 ay degil 5 hafta var

21 kasım okudum, haklısın 21 ekime bişey kalmadı
  • Sanirim ilk cikis fiyati 40 dolar civari olucak Steamde...

Turkiye ile bi anlasmalari olurmu olmazmi bilemicem tabi.

Kesin bir sey yok.

Oyunda Turkce destegi olsaydi, belki Turkiye ile ucuza satma konusunda anlasma yaparlar derdim ama Turkce destegi yok daha.
  • Bu arada FM12 Turkce olmayacakmis beyler.

forumlarda Miles'a sordum ve satislarin Turkiyede istenilen duzeyde olmadigini soyledi

http://community.sigames.com/showthread.php/274389-*OFFICIAL*-Blog-Feedback-Scouting?p=7066867&viewfull=1#post7066867

31 numarali mesaj.
  • quote:

Bu arada FM12 Turkce olmayacakmis beyler.

forumlarda Miles'a sordum ve satislarin Turkiyede istenilen duzeyde olmadigini soyledi

http://community.sigames.com/showthread.php/274389-*OFFICIAL*-Blog-Feedback-Scouting?p=7066867&viewfull=1#post7066867

31 numarali mesaj.

Ozaman çok beklerler insanların orjinal oyun satın almasını.

Saçmalığa bak, tüm firmalar ürünlerini satmak için müşteri ihtiyaç ve isteklerini inceler ürünlerini ona göre çıkarırlar. Mesela Toyota firması "Düz vites araba almazsanız size otomatik vites araba göndermem" demez.

Sen ya müşterinin istediği şekilde oyununu Türkçe yapacaksın ya da orjinal oyun almıyorlar diye hiiçç şikayetçi olmayacaksın...

Satış rakamının istedikleri boyutlara gelmesini istiyorlarsa oyuna Türkçe seçeneği koyacaklar. Başka alternatif yok...

• FM 2012 - Yeni Özellikler [Bölüm 1]

Football Manager 2012 yeni özelliklerini oyun çıkış tarihine kadar çeşitli bloglarda yazmaya başlayan Miles Jacobson'un yazı dizisi ve yorumlarını sizler için derliyoruz.

Sports Interactive stüdyo direktörü Miles Jacobson, 21 Ekim Cuma 2011 olarak belirlenen oyun çıkış tarihine kadar FM 2012'ye kazandırılan yeni özellikler ve değişiklikleri anlatıyor.

Gözlemcilik! (Scouting)

Oyun duyurusunda gözlemcilik özelliklerinde iyileştirmeler yapıldığı bildirilmişti. Bu sene en önemli geliştirmeler yeni takım raporu özelliğinin kazandırıldığı bu alan. Sports Interactive, gerçek hayattaki deneyimleri oyuna aktardı. Çeşitli gözlemcilerin katkıları FM 2012 gözlemci raporları artık daha gerçekçi hale getirildi.

Maç öncesi gözlemcilerimizden talep ettiğimiz raporları, artık istediğimiz bir zamanda istediğimiz bir takım hakkında isteyebiliyoruz.

Takım raporları bize o takımın her mevkisi için en iyi 3 yıldız oyuncusunu genel güç ön izleme ekranında gösteriyor, daha detaya inmek isterseniz her oyuncu ve mevkinin derecelerini görebilmeniz mümkün olacak.

Ayrıca takım kıyaslama imkanınız bulunuyor. Bu özellik ile artık her iki kulüp arasında kıyaslama yapacak takımın ortalama yaş, boy, kilo oranı, milli takıma oyuncu gönderme oranları, takımın maaş skalası ve oyuncu maç verilerin sunan istatistikleri öğreneceksiniz.

Dilerseniz seçimi daraltarak mevki bazında kaleci, defans, forvetlerin özel istatistiklerini karşılaştırabilirsiniz.
    Takımın son maçına dair analizleride takım raporunda bulabilirsiniz. Kaleyi bulan şut, topa sahip olma, şut sayısı, oyuncu verilerini yazılı ve istatistiksel olarak görebilirsiniz.

Taktik analiz yaparak, hangi taktiği kullandığınız, bu taktikle kaç maça çıktığınızı, kaç dakika bu taktiği kullandığınızı, kaç gol atıp yediğiniz gibi derin istatistik veriler sunacak. Kullanılan her taktik için bu şekilde detaylı verileri analiz edebilirsiniz.

Gol analizi size hangi dakika aralarında gol atıp yediğinizi, asistleri nasıl ve nereden yaptığınızı, ne tür golleri hangi dakika aralarında bulduğunuzu sunacak.
    Milli takım, genç ve yedek takımlarınız için bu veriler mevcuttur.

Oyuncu Araştırma

Oyuncu araştırma özelliklerinde de geliştirmeler yapıldı. Oyuncu gözlem havuzu vasıtasıyla gözlemcilerimizi veya teknik kadrodan bir personelimizi bu gözlem havuzlarına görevlendirebiliyoruz. Görevlendirdiğimiz personelimiz de artık bizim kararlarımızı sorgulayabiliyor ve verdiğimiz görevde yararsız bir nokta görürse bunu bizimle paylaşabiliyor. Kaliteli gözlemcileri ekibimize dahil ettiğimiz taktirde gözlemcilik görevlerinden daha iyi sonuçla elde edebileceğiz.

Oyunun diğer yeni özellikleri açıklandıkça sizlere paylaşacağız,

Miles Jacobson'un resmi blogu > http://community.sigames.com/forumdisplay.php/237-Football-Manager-Blogs?s=1a28cddf548f7fa888359a0d7419a5b7

Haber Kaynak: Turksportal.net

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.