Şimdi Ara

Football Manager 2011'den İlk Detaylar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
2.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The.Unnamed.Feeling

Üniversite Hazırlık Senemde Yapılırmı Bu Ya

Aynen kardeş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman_PoweR

quote:

Aynen kardeş.

Kardeş görende 7/24 ders çalışacaksınız sanar Arada oynarsınız fazla bağlanmadan

• Oyuncu menejerleri düzgün bir şekilde eklenebilirse çok güzel bir geliştirme olur
  • Oyuncu menejerleri derken Figer felan mı?
  • Oyuncu menajerlerinin eklenmesi müthiş olur.Transfer işinde birde menajerlerle uğraşırız, süper
  • oyuncu menejerleri sırf isim olarak kalır bana göre.hakemler eklendide nooldu?

basın toplantısı geliştirilsin yada tamamen kalksın.artık hiç bakmadan 2. şıkkı işaretler olmuştum.

3d maç motoru dahada gelişmeli,ki gelişcektir ztn.
  • 2005den beri oynuyoruz Football Manageri. Seviyorum kendimce hunharca transferler yapıp hoyratca
    rakiplere saldırmak istiyorum
  • kapak bşiraz salllşamasyon gibi durmuş paint stayla
  • Türkçe falan çıkma durumu var diyolardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: AloneAssasin

Oyuncu menajerlerini kimse beklemiyordu iyi bir değişiklik olmuş . Bunun yanında işallah oyunda tek top olması , 4 maçta bir aynı soruların sorulduğu basın toplantıları , ve kazandığımız paraları kullanma olanağı eklenirde oyun tadından yenmez.

Hocam aynen katılıyorum.Fifa manageri bir aralar sırf kazandığımız paralarla ev araba falan alabiliyoruz diye oynuyordum
    Ayrıca basın toplarının falan soruları geliştirilmeli ve bir maçta birden fazla top olmalı.Top taca çıkıyor benim oyuncu bir saat topa yürüyor
    Oyuncu menajerlerini bana kalırsa pek iyi yapamayacaklar hakemler gibi olacak büyük ihtimalle.

• quote:

Orijinalden alıntı: AhMeT.

quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman_PoweR

quote:

Aynen kardeş.

Kardeş görende 7/24 ders çalışacaksınız sanar Arada oynarsınız fazla bağlanmadan

Emin olun zaman geçirmek için oyunu oynayacaksınız

• Düzgün bir şey olacağına şüphem yok umarım oyuncu menejerlerini düzgün ekleyebilirler
  • Türkçe olsun oyun hiç değişmesede olur, çünkü çevirilerle çok şey kaybediyoruz,
  • gerçekçilik biraz daha arttırılmalı bence. fenerbahçe-galatasaray maçında mesela oyuncular bazen birbirine girmeli, agressionu fazla olanlar olay çıkarmalı vesaire. durup dururken kırmızı kartlar uçuşmalı havada gerçekte olduğu gibi. hatta tribünde olay çıkmalı, kulüp ceza almalı. hiç seyircisiz oynama, saha kapatma gibi cezalar yok oyunda. animasyon gibi olmasa da altta "seyirciler birbirine girdi" gibi yazılar çıkması bile yeterli olur bence. maçtan önce verdiğimiz demeçlerle tansiyonu düşürebilmeli ya da insanları galeyana getirebilmeliyiz mesela.

tabi bunlar hep hayal olarak kalacak ama yazmak istedim bi an

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uAslAnkara -- 10 Ağustos 2010; 16:07:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: uAslAnkara

gerçekçilik biraz daha arttırılmalı bence. fenerbahçe-galatasaray maçında mesela oyuncular bazen birbirine girmeli, agressionu fazla olanlar olay çıkarmalı vesaire. durup dururken kırmızı kartlar uçuşmalı havada gerçekte olduğu gibi. hatta tribünde olay çıkmalı, kulüp ceza almalı. hiç seyircisiz oynama, saha kapatma gibi cezalar yok oyunda. animasyon gibi olmasa da altta "seyirciler birbirine girdi" gibi yazılar çıkması bile yeterli olur bence. maçtan önce verdiğimiz demeçlerle tansiyonu düşürebilmeli ya da insanları galeyana getirebilmeliyiz mesela.

Kesinlikle haklısın bunlar olsa çok güzel olur

Toplantıdaki soru çeşitleri ve etkisi maçtan sonra yapılan konuşmaların da etkisinin arttırılması lazım..

Bir de Şampiyonlar Ligi falan başlarken ufak bi klip girse..Premier Lig de falan ara ara diğer liglerde kupalarda..ne güzel olur..

• umarım Türk bikaçtane genç oyuncu yaparlarda Türkiye liginde oynamak sıkmaz:)
    evet maç öncesi sonrası konuşmalar oyunu daha etkileyebilr
  • quote:

gerçekçilik biraz daha arttırılmalı bence. fenerbahçe-galatasaray maçında mesela oyuncular bazen birbirine girmeli, agressionu fazla olanlar olay çıkarmalı vesaire. durup dururken kırmızı kartlar uçuşmalı havada gerçekte olduğu gibi. hatta tribünde olay çıkmalı, kulüp ceza almalı. hiç seyircisiz oynama, saha kapatma gibi cezalar yok oyunda. animasyon gibi olmasa da altta "seyirciler birbirine girdi" gibi yazılar çıkması bile yeterli olur bence. maçtan önce verdiğimiz demeçlerle tansiyonu düşürebilmeli ya da insanları galeyana getirebilmeliyiz mesela.

güzel olurdu tabiiki ama son cümlende de söylediğin gibi bunlar hayal

• Merak ettim bak şimdi. :)

En son CM 03-04 oynuyordum. :)

• quote:

Abicim geçen senede ben aynı şeyleri yaşadım ama ölümüne fm
  • quote:

Orijinalden alıntı: -rockk-

quote:

güzel olurdu tabiiki ama son cümlende de söylediğin gibi bunlar hayal

Keşke bunlar gerçek olsa ya hayal ediyorum da harika olurr

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.