Şimdi Ara

Focus II Hakkında Bilmek, Öğrenmek İstediğiniz Herşey (Makyajsız+Makyajlı Kasa) (480. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22.072
Cevap
29
Favori
1.972.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Koç çalışanlarına normal garanti 3 sene.
  • Merhaba Arkadaşlar,

Focus 2006 1,6 tdci aracım var. Burada aracı stop ettikten sonra,farlara follow me home ayarı yapılabildiği ile

ilgili bi yazı gördüğümü sanıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Saygılarımla.
  • yardımın için saol leon kardeş..umduğum gibi fazla yakmıyomuş gerçekten...ben almayı kafama koydum..tabi 2. el focus temiz kullanılmış bulmam lazım araştırıyorum ben..senden veya arkadaşlardan ricam eğer focus satmayı düşünen arkadaşlar veya yakınınız varsa pm mesaj atarsa sevinirim..2005 2006 model tabi...2005 model 26000 ytlye buldum bi tane trend hb metalik stil paketli 20000 km de...sizce nasıl?
  • quote:

Orjinalden alıntı:

yardımın için saol leon kardeş..umduğum gibi fazla yakmıyomuş gerçekten...ben almayı kafama koydum..tabi 2. el focus temiz kullanılmış bulmam lazım araştırıyorum ben..senden veya arkadaşlardan ricam eğer focus satmayı düşünen arkadaşlar veya yakınınız varsa pm mesaj atarsa sevinirim..2005 2006 model tabi...2005 model 26000 ytlye buldum bi tane trend hb metalik stil paketli 20000 km de...sizce nasıl?

plasenta1

PM attım.
  • koç çalışanı arkadaşım almıştı aracı 3 sene ordan garantiydi , üstüne 2 sene daha uzattırdım 5 sene kafam rahat edecek.Ancak 100000 km sınırı var .Yani 4 senede 100000 km aşmıssak garanti dışı kalıyor.Ben ortalama 20-25bin km yaptığımı farzederek bu uzatma işini yaptım.Şu anaraç 30600 km cıvarında 1.5 sene oldu hesap tutuyor şimdilik.

quote:

Orjinalden alıntı: swatcamgoz

Normal garanti 2 yıl zaten 3 yıldan 5 yıla nasıl çıktı . daha önceden 1 yıl dahamı uzatmıştın . ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: devrim_ecz

Merhaba Arkadaşlar,

Focus 2006 1,6 tdci aracım var. Burada aracı stop ettikten sonra,farlara follow me home ayarı yapılabildiği ile

ilgili bi yazı gördüğümü sanıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Saygılarımla.

Kontağı kapadıktan sonra bir kez sellektör yap
  • daha önce yazmıştım arkadaşlar mp3 calar bozuldu sol kolonlara ses gelmiyor radyo da narmal çalışıyor bugün istinye otokoça gidip söktürdüm sony servisine gönderecekler bakalım ne olacak. bir haftadır bozuk olan mp3 tam maslakta düzeldi neyseki servisten geri gönerken tekrar bozuldu ve söktürdüm
  • arkadaşlar içinizi karartmak gibi olmasın ancak forumu okudukça yazmamak için kendimi zor tuttum ama örnek olması bakımından da yazmak durumunda kaldım. Araç focus2 tdci 45.000 de. Sizlerin yakıt tüketimi neden fazla acaba? Ben full dolu depo ile 100 km sabit hızla ( cruise control ) 1100 km yol yapıyorum. bagaj yarım dolu + 3 kişi. Kullandığım yakıt Bp ultimate dizel. Şehir içinde de 900 km civarında da menzilim var. Çok sıkışık traikte de (mesela istanbul) min. 800 km götürsün şehiriçinde. Altına kesinlikle düşmez. İzmir(Buca) - İstanbul(B.çekmece) arasını ve İstanbul- İzmir dönüşünü ( topçular- eskihisar) 2 sefer kullanarak 1 depo mazot ile gittim geldim. Yorumlarınızı bekliyorum. Bence vites değiştirmelerinize dikkat edin Max 2500 deviri geçmeyin ve vites büyültün
  • aoutocar kasım sayısında ilginç bi yazi var. 2006'nın en iyi yol tutan otomobilleri.. focus st ise finale kalan 6 arac arasında. kendi grubunda elediği rakipleri ise şöyle:clio rs,leon fr mini cooper s works gp,.. sanırım focus kullanıcıları bu sonuca sasırmamıstır..
  • quote:

Orjinalden alıntı: egeliefe

quote:

Arkadaşlar bu hafta AUTOSHOW da dizel mi benzinli mi daha iyi sorusuna yanıt aranmış.
    Mükemmel bir yazı okumanızı öneririm.

Yine dizeli mi övüp duruyorlar?

Objektif bir karşılaşma olmuş
    BENZİNLİLER 6-3 GALİP
  • quote:

Orjinalden alıntı: xxxerman

arkadaşlar içinizi karartmak gibi olmasın ancak forumu okudukça yazmamak için kendimi zor tuttum ama örnek olması bakımından da yazmak durumunda kaldım. Araç focus2 tdci 45.000 de. Sizlerin yakıt tüketimi neden fazla acaba? Ben full dolu depo ile 100 km sabit hızla ( cruise control ) 1100 km yol yapıyorum. bagaj yarım dolu + 3 kişi. Kullandığım yakıt Bp ultimate dizel. Şehir içinde de 900 km civarında da menzilim var. Çok sıkışık traikte de (mesela istanbul) min. 800 km götürsün şehiriçinde. Altına kesinlikle düşmez. İzmir(Buca) - İstanbul(B.çekmece) arasını ve İstanbul- İzmir dönüşünü ( topçular- eskihisar) 2 sefer kullanarak 1 depo mazot ile gittim geldim. Yorumlarınızı bekliyorum. Bence vites değiştirmelerinize dikkat edin Max 2500 deviri geçmeyin ve vites büyültün

Şehir içi menzilimi hiç test etmedim 900 km gidemem herhalde sportif kullandığım için aracı ama şehirler arasında ekonominin keyfini fazlasıyla çıkartıyorum yani hiçte fazla yakmıyor aracım şöyleki mart ayında bir deneme yapmıştım o verileri vereyim şuanda eminimki dahada altına düşmüştür bu değerler çünkü 28000km deyim

Antalyadan afyona kadar 110 km/h sabit afyondan ankaraya kadar 125 km/h ortalama ile geldim 548 km yol yaptım depodaki benzin ile yol bilgisayarı 375 km daha gösteriyordu ve bu deneme sırasında araçta 3 kişi vardı + klima sürekli açıktı .

Forumda tüketimden şikayet eden arkadaşlar bence genelde kullanım hatasına düşüyorlar

• quote:

Forumda tüketimden şikayet eden arkadaşlar bence genelde kullanım hatasına düşüyorlar

Bu görüşünüze kendi kullanım tarzım adına katılmıyorum.
  • Fallow me uygulaması kontağı kapat, farlarıda kapat,daha sonra uzunları yak....senin eve ışıkla gitmene yardımcı olacak
  • quote:

quote:

Kendi fikrimi beyan ettim + isim vermedim .

Zaten sizin aracınız ile benim ve Focus II TDCI kullanıcılarının değerlerini hiçbir zaman yakalamanız mümkün değil çünkü sizin aracınız imzanızda gördüğüm kadarıile C-MAX TDCI-CVT dolayısı ile Focus II TDCI lardan 0.9 litre yani 1 litre fazla yakıyor aracınız . Bu sebepten dolayıda yukarıda bahsi geçen konuya zaten dahil olmuyorsunuz . Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Absinthe* -- 30 Kasım 2006; 14:57:08 >

• quote:

Zaten sizin aracınız ile benim ve Focus II TDCI kullanıcılarının değerlerini hiçbir zaman yakalamanız mümkün değil çünkü sizin aracınız imzanızda gördüğüm kadarıile C-MAX TDCI-CVT dolayısı ile Focus II TDCI lardan 0.9 litre yani 1 litre fazla yakıyor aracınız . Bu sebepten dolayıda yukarıda bahsi geçen konuya zaten dahil olmuyorsunuz . Saygılar

E bir litrede CVT şanzımandan ilave edersek 100 km.'de 2 litre fazla içiyor bizim kerata.

Benden de saygılar.
  • çok yerinde bi seçim yapmışsın kazasız belasız sürüşler
  • quote:

quote:

quote:

e ben nolcam? bendeki cvt değil

• quote:

Orjinalden alıntı: Knightcop

quote:

quote:

quote:

e ben nolcam? bendeki cvt değil

Bak yukarıda kocaman kırmızı renk ile BENCE YAZIYOR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Absinthe* -- 30 Kasım 2006; 19:08:36 >

• bende tüketimin büyük oranda kullanıcıya bağlı olduğunu düşüyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: plasenta1

yardımın için saol leon kardeş..umduğum gibi fazla yakmıyomuş gerçekten...ben almayı kafama koydum..tabi 2. el focus temiz kullanılmış bulmam lazım araştırıyorum ben..senden veya arkadaşlardan ricam eğer focus satmayı düşünen arkadaşlar veya yakınınız varsa pm mesaj atarsa sevinirim..2005 2006 model tabi...2005 model 26000 ytlye buldum bi tane trend hb metalik stil paketli 20000 km de...sizce nasıl?

Bende 1.6 tdci sedan ghi demir gri 17000 km aracım var .pazarlıksız 34.000 ytl istiyorum düşünürsen
    0555 243 27 72
  • 
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.