Şimdi Ara

Focus II Hakkında Bilmek, Öğrenmek İstediğiniz Herşey (Makyajsız+Makyajlı Kasa) (1101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.072
Cevap
29
Favori
1.972.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10991100110111021103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim birkaç sorum olacak ama konuya mesaj yazan sanırım fazla yok...

30.000 TL civarı bir bütçem var. Aklımda birkaç model var bunlardan biri de focus... Ancak modelleri hakkında hiç bilgim yok...

Bu bütçe ile hangi modelini almalıyım, dizel-benzinli hangisini tercih etmek daha mantıklı ve hangisi en donanımlı olanı? Ben en donanımlı olanı ghia diye biliyorum ama titanium falan da söyleniyor... Ama özellikle dizel-benzinli arasında neye göre tercih etmeliyim? Bir de sedan aradığımı belirteyim...
  • arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var.

2006 trend hb sunroof lu sedef beyaz, lpg li,115 bin kilometre de bir ford focusum vardı. Vardı diyorum emanet verdiğim kişi kaza yaptığı için araç perte ayrıldı.

Arabayı 10,000 de iken almıştım bir kaç lokal boya hariç sıkıntısı yoktu. bakımlarını ve iç dış temizliğini yeni yaptırmıştım.

Şimdi kazayı yapan kişi benim zarara uğramamam için elime geçen paradan sonra aradaki farkı kapatacak.

Benim öğrenmek istediğim arabamın ederi nedir ? o Kişiye de haksızlık yapmayayım,bende zarara uğramayayım
  • Bu konu pasif galiba kimse birşey yazmıyor...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen hafta tatile çıktım focus imzamdaki araçla direksiyon pompası bozuldu, parçayı 1.200 tl aldım, 200 tl işçilik falan derken 1500 e vardı, çok sevdiğim arabadan beni tatilin başında hüsrana uğrattığı için soğudum bir anda 2.5 yıldır bende ilk kez böyle yaptı ama insan soğuyormuş bir anda
  • Arkadaslar 2013fordfocustrendx kullaniyorum hiz sabitleyiciyi aktiflestirirken rastgele hiz sinirlandiriciyi aktiaktiflestirdim daha sonra denedim ama bulamadim bilen varsa yardimci olursa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hort desek ayıp olmaz galıba arkadaşlar 2006 focus2 ghia lpg ile aranıza katıldım ya da oyle sanıyorum çünkü kimseler yok :)
  • 90.000 ağır bakım yaptırdım, 750 tl verdim otokoç serviste, aracım 2009 tdci. sizce nasıl? gideceklere duyurulur.
    bence uygun gibi.
  • 2008 Focus 1.6 TDCI Trend Otomatik almak üzereyim. Bundaki şanzıman CVT mi yoksa Tam otomatik mi ?
  • cvt
  • Merhaba arkadaşlar bugün özel bir ford servisinde 2006 model HB LPG'li ghia aracımı bakıma soktum. Şunlar yapıldı:
    1) Komple triger ve devirdaim kayışları değişimi--------350TL
    2) Ön fren diskleri ve balataları değişimi. Eskileri ile frene basıldığında özellikle yüksek hızlarda direksiyonda ve pedalda titreme vardı. Şimdi çok güzel oldu. Üzerinden çıkan disklerin fotoğrafını da ekliyorum.--------300TL
    3) Motor sağ takozu deforme olmuş yenisi ile değişimi-----150TL
    4) Lpgden dolayı olduğuna karar verilen motor arıza lambasının söndürülmesi. Bilgisayarda katalizör arızası verdi. Ama egzoz muayenesinden geçince kronik LPG kaynaklı yandığına kanaat getirildi.
    Benim ilk aracım olduğundan fiyatlar nedir hiç fikrim yok toplam 800liraya mal oldu bana. sizce nasıl?

• bence gayet iyi fiyata yaptırmışsınız.
  • Güzel konu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ford Focus 1.6 Collection 2008 HB (Makyajsiz)

Bu aracin tam olarak donanim ozelliklerini bilen varmi ?

ornegin sonradan ogrendigim birsey olan acik kalan camlari anahtarin kilit tusuna basarak disaridan kapatmak gibi v.s

• Birde ek olarak elinde SONY marka ford teyp olan varmi. Aracindan sokturmus olan veya elinde fazla olan ... Ornek olarak resimdeki ile aynisi olandan ...
  • 2006 ghia modeli var şöför camı kapanıp açılırken takılmaya başladı bazen hareket halinde cam kapalıyken titreme geliyor camdan. Çıtırt diye ne yapılabilir yada ne derdi var?
  • Mersinde güvenilir özel ford servisi bilen varmı?
  • bu konu hep güncell :)

GÜzel araba ya
  • İyi günler focus 2.5 trend x aracına hız sabitleyici taktırmak istiyoruz direksiyon değişimi şart mı tuş takımı ve bağlantı elemanlarını alsak yeterli olur mu yapan arkadaş varsa ne kadara yaptırdığını söyleyebilir mi?
  • Focus 2 ve 2,5 HB kasanın bagaj yüzölçümünü öğrenmek istiyorum. Örnek Opel Astra HB 2009 model 105X73= 7665 cm2. Bebek arabasını kolayca yerleştirmek için büyük bagaj yüzölçümüne ihtiyacım var.
  • 
Sayfa: önceki 10991100110111021103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.