Şimdi Ara

Focus 3 3,5

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba focus un 2014 model makyajsız kasa ile 2015 makyajlı kasadaki donanım paketleri tamamen aynı mı? 2014 makyajsız kasa bir focus var almayı düşünüyorum style paket ama donanım özelliklerini bulamadım bir türlü yeni kasalar çıkıyor bilen var mı

• Ne kadar alacaksın style orta yada boş paket bildiğim

• 65 binde boya değişen yok 815 bin yazmış daha görüşmedim de inceliyorum şimdilik. Yokuş kalkış hız sabitleyici çekiş kontrol vs oluyor mu makyajsız kasada
  • Bende onun için sordum 2014 boş orta donanım Focus 800 bin üzeri istiyorlar manuel mi araba dizel mi?

Ben olsam başka alternatif bakardım

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-2016-opel-insignia-1.6cdti-design-servis-bakimli-emsalsiz-1111748214/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-hatasiz-dizel-otomatik-cosmo-paket-2015-model-insignia-1114400853/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brother ToLGa -- 8 Ağustos 2023; 14:42:56 >

• Brother ToLGa B kullanıcısına yanıt
    Manuel benzin lpg. Mantıklı olabilir teşekkürler
  • 2011-2014 arası Focus 3'te, Style paket donamım seçeneği olarak 3. sıradadır. Trend, Trend x Style, Tianium olarak sıralanır. Style'de alaşım jant, ön sis farı 4 cam otomatik, elektrikli ayna, ön yan ve perde hava yastıkları, otomatik far ve yağmur sensörü, kendi kendine park, ön ve arka park sensörü, katlanır aynalar, bulunmakta. Trend x'de far yağmur sensörü, otomatik park, perde hava yastıkları ve ön park sensörü bulunmamakta. Trend x paketleri bazen style  olarak satıyorlar araç alırken dikkatli olmakta yarar var. makyajlı kasada durum farklı olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turuncude -- 8 Ağustos 2023; 10:11:29 >
  • turuncude T kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler bilgiler için
  • Arifd1 A kullanıcısına yanıt
    825 e 112 binde sanruflu full paket var pazarlıkla 790 a bağlarsın 2 parca boyalı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.