Şimdi Ara

FOCUS 2002 COMFORD MU YOKSA 2004 MAREA EXCLUSİVE (LPG) TERCİHİNİZ NE OLURDU?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BU ARAÇLARDAN HANGİSİNİ ALIRDINIZ. 2002 FOCUS COMFORD VEYA 2004 MODEL FULL FIAT MAREA EXCLUSIVE ( LPG SİSTEMİ ÜZERİNDE VAR ) . FİYAT OLARAK MAREA 17.000 YTL FOCUS 16.300 YTL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyitahmet32 -- 28 Haziran 2007; 2:56:34 >

• 2001 ghia
  • donanıma öncelik veriyosan marea , sorunsuzluk ve yol tutuşa önem veriyosan focus comfort.
    ama bence donanımda olsun diyosan arkadaşa katılıyorum ghiaya bak.
  • mareayı ikinci elde satmakta zordur. Uzun süre binilmeyecekse focus daha mantıklı olur.
  • Focus Daha İyiye Gelir Kardeş
  • focus
  • maraa bana göre daha fazla özellikli çünkü hem lpg daha az yakar o yüzden ama 2.eli iyi değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dkerem2 -- 28 Haziran 2007; 15:53:01 >
  • focus alman daha mantıklı olur.Mareaların 2.eli zayıf gerçekten satışı zor oluyor ama alsa çok kolay .focus güzel araba
  • alırsın ford olursun lord,alırsın marea çabuk bozulur kalırsın yaya
  • kesinlikle ford focus al deriim bir fiat kullanıcısı olarak
  • marea al derim daha ucuza alıp kendinde lpg takabilirsin. yol tutuşu focusa göre zayıftır ama süspansiyonlarıda bi okadar focustan daha yumşaktır rahat arabadır bence bakmalısın 2.eldede artık düşük fiyatlı olduğu için aranılan araçlardan diye düşünüyorum ben
  • Paranız varsa Mercedes, BMW, Volvo ve Saab, bütçeniz dar ise Opel, WV ve Ford markalarından asla şaşmayın, pişman olmazsınız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.