Şimdi Ara

FN tuşu ile yön tuşları üzerindeki kısayolları kullanamıyorum.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Asus X550VX Model Laptop kullanıyorum. Bundan bir ay kadar önce sorunsuz çalışan bilgisayarım (6-7 aylık falandı) bir akşam klavyesi ve touchpad'i çalışmaz şekilde açıldı. Ben de servise verdim laptopu, aradan 2 hafta geçtikten sonra geri geldi ve BIOS güncellemesi yapıldığı BIOS kaynaklı bir hata sebebiyle bu hale geldiği söylendi. Eve geldiğimde bilgisayar gayet iyi çalıştı lakin şu an FN kısayol tuşu ile yön tuşları üzerinde bulunan başlat, durdur, ileri ve geri sar tuşlarını kullanamıyorum. Ama diğer F1-F12 arası tüm FN kısayol tuşlarını kullanabiliyorum. Bunun üzerine baya araştırdım ettim, internette karşıma çıkan her türlü çözüm önerisini denedim. Driver sildim yeniden kurdum falan filan ama bir türlü çözemedim. Bu süreçte şunu fark ettim ama, ki oldukça ilginç, aygıt yöneticisi ekranda açık konumdayken bu bahsettiğim FN+Yön tuşları üzerindeki kısayollar çalışıyor ama aygıt yöneticisi simge durumunda küçültülünce tekrar çalışmamaya başlıyor. Gerçekten ne yapacağıma dair bir fikir kalmadı aklımda. Eğer çözüm önerileriniz varsa lütfen yardımcı olun.
    Şimdiden teşekkür ederim, iyi forumlar.

Bu arada forumda yeniyim, konuyu yanlış yere açtıysam uygun bölüme taşırsanız sevinirim.

• xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 17 Mayıs 2020; 9:44:28 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.