Şimdi Ara

FM 2020 | GALATASARAY'LILAR DERNEĞİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
4
Favori
15.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kariyer hayırlı olsun şimdiden.

Ben GS kariyeri için full sürümün çıkmasını bekliyorum. Az da olsa veritabanı değişikliği ve giderilen bazı hatalar olacaktır. Şimdilik EPL'de taklıyorum ve ayın 19unda çıkacak oyunda direk GS ile bende transfersiz başlayacağım her sene olduğu gibi.
  • MA11 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

Nasılsa yıl içinde pek çok kez baştan Gs kariyeri yapacağım için dayanamadım şimdiden başladım. Ayrıca malum mart ayına kadar 20.3 versiyonu ile ancak düzeltecekleri şeyler olacak.

Database sorunları var tabi. Mesela Emra Akbaba tüm yıl yok gözüküyor ama gerçekte ocak ayında geri dönecek diye açıklama yapıldı. Oyuncu potansiyelleri falan da değişebilir tabi.

Yalnız transfer kapalı olmasının kötü yanı pek çok iyi oyuncuyu ucuza almak varken fiyatlarının artacak olması.

Falcao, soso, belhanda, nagamoto, mariano, babel görünürde ocak ayında veda edeceğim isimler olacak gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 9 Kasım 2019; 17:46:24 >

• captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    Zaten devre arasının bizim için en güzel yanı elden çöpleri çıkarıp kalan maaş ve transfer bütçesiyle yeni takım kurmak.

Öncelikle Mariano,Nagatomo,Feghouli,Donk,Jimmy ve alternatifini bulmam ve form durumuna göre Babel'i yollayacağım. Ne kadar kendisini pek sevmesem de Belhanda'yı sezon sonu göndereceğim. Mevcut kadrado Emre Akbaba gelene kadar tek ofansif oyun kurucu ve betadaki kariyerimde fena oynamıyordu. Sezon sonuna kadar takımda tutar sonra Falcao ile yollarım.

Devre arası güzel genç kiralıklar alacağım. EPL'de çok güzel genç yetenekler var.Çok ucuza ve sözleşme fesih maddesi koyarak 2 yıllık kiralayacağım. Performansını beğenmezsem fesh eder yollarım.

Diagne'nin opsiyonunu Brugge kullanmazsa form durumuna ve takımdaki forvetlerin durumuna göre takımda tutabilirim. Özellikleri fena değil bence değerli bir oyuncu.

Sezon sonuna kadar alt yapıdan yukarı adam almayacağım ki iyice gelişsinler. Kiraya da vereceğim ki maç tecrübesi kazansınlar.Sezon biter bitmez genç alt yapı topcuları,kiralık EPL gençleri,önemli mevkilere tecrübeli adamlardan oluşan bir kadro kurmayı planlıyorum.

FFP bitene kadar bu döngüde devam ederim. Olası CL'de 2.tura kalırsam güzel para yaparım. :) Bu arada özel veritabanı ile oynadığım için 200 bin üstü olan veritabanında ummadık genç yetenekler veya çok düşük fiyata güzel adamlar bulup getirmeyi planlıyorum.

Oyun full sürüm 19 kasımda çıkacak deniliyor. Bence 17 veya 18 gecesi çıkarırlar. Çok değil 1 hafta kaldı hemen hemen. Sonra gelsin uzun soluklu kariyer..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MA11 -- 9 Kasım 2019; 18:4:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MA11

Zaten devre arasının bizim için en güzel yanı elden çöpleri çıkarıp kalan maaş ve transfer bütçesiyle yeni takım kurmak.

Öncelikle Mariano,Nagatomo,Feghouli,Donk,Jimmy ve alternatifini bulmam ve form durumuna göre Babel'i yollayacağım. Ne kadar kendisini pek sevmesem de Belhanda'yı sezon sonu göndereceğim. Mevcut kadrado Emre Akbaba gelene kadar tek ofansif oyun kurucu ve betadaki kariyerimde fena oynamıyordu. Sezon sonuna kadar takımda tutar sonra Falcao ile yollarım.

Devre arası güzel genç kiralıklar alacağım. EPL'de çok güzel genç yetenekler var.Çok ucuza ve sözleşme fesih maddesi koyarak 2 yıllık kiralayacağım. Performansını beğenmezsem fesh eder yollarım.

Diagne'nin opsiyonunu Brugge kullanmazsa form durumuna ve takımdaki forvetlerin durumuna göre takımda tutabilirim. Özellikleri fena değil bence değerli bir oyuncu.

Sezon sonuna kadar alt yapıdan yukarı adam almayacağım ki iyice gelişsinler. Kiraya da vereceğim ki maç tecrübesi kazansınlar.Sezon biter bitmez genç alt yapı topcuları,kiralık EPL gençleri,önemli mevkilere tecrübeli adamlardan oluşan bir kadro kurmayı planlıyorum.

FFP bitene kadar bu döngüde devam ederim. Olası CL'de 2.tura kalırsam güzel para yaparım. :) Bu arada özel veritabanı ile oynadığım için 200 bin üstü olan veritabanında ummadık genç yetenekler veya çok düşük fiyata güzel adamlar bulup getirmeyi planlıyorum.

Oyun full sürüm 19 kasımda çıkacak deniliyor. Bence 17 veya 18 gecesi çıkarırlar. Çok değil 1 hafta kaldı hemen hemen. Sonra gelsin uzun soluklu kariyer..
    Devre arasında ayrılması gereken çok oyuncu var ama avrupada 3 oyuncu kaydetme olayı bazılarını sezon sonuna bırakabilir.

2 yıl kiralama olayını fm 19da çok yaptım. Hatta çok kaliteli isimlerin %30 maaşını vererek aldığım oldu. Bu sürümde de bu şekilde almayı deneyeceğim. Zaten malum ffp olayı yüzünden bonservisli oyuncu almak sıkıntı.

Altyapıda 2-3 tane ileride iş yapacak oyuncu var, geliştirebilirsem ligde iş yaparlar.

Tabi bir de takımda yerli rotasyona el atmak lazım. Selçuk, Adem, Ahmet Çalık, Ömer Bayram falan çöp.

• Galatasaraylı arkadaşlara Süleyman Luş'un üzerine titremelerini tavsiye ediyorum. Güzel gelişme kaydediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinansouth

Galatasaraylı arkadaşlara Süleyman Luş'un üzerine titremelerini tavsiye ediyorum. Güzel gelişme kaydediyor.
    Kararlılığı benim oyunda 9 olarak çıktı sizde de öyle mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: - The Stig -

Alıntıları Göster
    Senin iyi, ben de 2 çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Senin iyi, ben de 2 çıktı.

Alıntıları Göster
    Baya düşükmüş hocam
  • quote:

Alıntıları Göster
    Bende 2. seneden itibaren ilk 11'de oynatmaya başladılar profiline girip bi bakıyım dedim hangi takıma gitse ilk 11 oynar derecede :d Türk sol bek kıtlığını da düşününce Galatasaray kariyerleri için bulunmaz nimet ama değerler aralıklarla belirtildiği için rastgele oluşan profiller değişiklik gösterebilir tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinansouth

Bende 2. seneden itibaren ilk 11'de oynatmaya başladılar profiline girip bi bakıyım dedim hangi takıma gitse ilk 11 oynar derecede :d Türk sol bek kıtlığını da düşününce Galatasaray kariyerleri için bulunmaz nimet ama değerler aralıklarla belirtildiği için rastgele oluşan profiller değişiklik gösterebilir tabi.

Alıntıları Göster
    O zaman o kariyeri sakın silme hocam. Bu zamanda kaliteli ve potansiyelli Türk sol bek bulmak paha biçilemez. Bende 1 Nisan'a geldim az evvel.

16 yaşında şöyle bir oyuncu çıktı baya sevindim açıkçası.

Kiraya vermeyip mentorlük programına dahil edecem. Kararlılığını ve karekterini Hırslı veya daha iyi bir seviyeye çekmek için.

Hem Süreklilik hemde Önemli Maçlar'ınında artıp gelişmesi güzel olacaktır. Malum 21-22 yaşından önceki oyuncularda önemli maçlar raporu verilmiyor ille scout tarzı programlar kullanmak gerek

Huzurlarınızda Alper Şimşek

FM 2020 | GALATASARAY'LILAR DERNEĞİ
    FM 2020 | GALATASARAY'LILAR DERNEĞİ
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Baya düşükmüş hocam

Alıntıları Göster
    Öyle. Bu durumda tam gelişmez ama idare ederiz. Sonuçta 4 tane altyapıdan yetişmiş oyuncu zorunluluğu var. Ömer bayram yerine düşünüyorum 2. sezon.
  • quote:

Öyle. Bu durumda tam gelişmez ama idare ederiz. Sonuçta 4 tane altyapıdan yetişmiş oyuncu zorunluluğu var. Ömer bayram yerine düşünüyorum 2. sezon.

Alıntıları Göster
    Ömer Bayram'ı bende göndermeyi düşünüyorum. Süleyman çok fazla gelişim göstermedi fakat A takımda mentörlüğün yardımıyla belki gelecek sezon daha iyi gelişir.
  • quote:

Ömer Bayram'ı bende göndermeyi düşünüyorum. Süleyman çok fazla gelişim göstermedi fakat A takımda mentörlüğün yardımıyla belki gelecek sezon daha iyi gelişir.

Alıntıları Göster
    Özellikle avrupada yetişmiş olması nedeniyle gereksiz yer kaplıyor. Recep Gül, Erencan, Mustafa kapı gelişim gösterirse ligde iş yapar diye düşünüyorum. 2. sezon a takıma çıkartacağım. Nasılsa çöpleri iyice temizlemiş olacağım için araya kaynarlar.

Şimdilik devre arası avrupada 3 oyuncu ekleme zorunluluğu yüzünden linnes, donk, nagamoto, mariano yu gönderebildim. Yerine gene sezon sonuna kadar kiralıklarla beraber Thiago Almada'yı alıp kiraya verdim. 2 m transfer bütçem kaldı onunla da regen almayı düşünüyorum mart ayında yoksa 0 olacak malum.

Bu arada şlden gruptan çıktık ama turda barcelona geldi.

Bir de oyunda acayip sayıda ceza sahası dışından gol oluyor. 20.1 ile çözerler umarım ama çözene kadar maç kazanalım böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 10 Kasım 2019; 22:47:26 >

• quote:

Özellikle avrupada yetişmiş olması nedeniyle gereksiz yer kaplıyor. Recep Gül, Erencan, Mustafa kapı gelişim gösterirse ligde iş yapar diye düşünüyorum. 2. sezon a takıma çıkartacağım. Nasılsa çöpleri iyice temizlemiş olacağım için araya kaynarlar.

Şimdilik devre arası avrupada 3 oyuncu ekleme zorunluluğu yüzünden linnes, donk, nagamoto, mariano yu gönderebildim. Yerine gene sezon sonuna kadar kiralıklarla beraber Thiago Almada'yı alıp kiraya verdim. 2 m transfer bütçem kaldı onunla da regen almayı düşünüyorum mart ayında yoksa 0 olacak malum.

Bu arada şlden gruptan çıktık ama turda barcelona geldi.

Bir de oyunda acayip sayıda ceza sahası dışından gol oluyor. 20.1 ile çözerler umarım ama çözene kadar maç kazanalım böyle.

Alıntıları Göster
    Valla ben şikayetçi değilim

Bende Avrupa Ligine sadece 19 oyuncu kaydedebildim. Sakat veya cezalıların yerine hep devşirme kullanmak zorunda kaldım.

Şampiyonlar Ligi grubundan maalesef çıkamadım. Ama enteresan bir şekilde grubun en az mağlup olan takımı olarak 3. olup Avrupa Ligine kaldım.
    1 galibiyet 4 beraberlik 1 mağlubiyet almıştım şampiyonlar liginde

FM2020'de benim karşılaştığım en büyük sorun kulüpleriyle anlaştığım oyuncuların benle görüşmek istememeleri.

Kıçı kırık takımlarda oynayan adamlar bile görüşmeye başlamak istemiyorum diyor. Ama onları kara listeye aldım. Beleşte olsalar almayacağım. İnat ve kin değil mi

Bu arada Avrupa Liginde inanılmaz sonuçlar alıyorum Meşaleleri yakın

• quote:

Valla ben şikayetçi değilim

Bende Avrupa Ligine sadece 19 oyuncu kaydedebildim. Sakat veya cezalıların yerine hep devşirme kullanmak zorunda kaldım.

Şampiyonlar Ligi grubundan maalesef çıkamadım. Ama enteresan bir şekilde grubun en az mağlup olan takımı olarak 3. olup Avrupa Ligine kaldım.
    1 galibiyet 4 beraberlik 1 mağlubiyet almıştım şampiyonlar liginde

FM2020'de benim karşılaştığım en büyük sorun kulüpleriyle anlaştığım oyuncuların benle görüşmek istememeleri.

Kıçı kırık takımlarda oynayan adamlar bile görüşmeye başlamak istemiyorum diyor. Ama onları kara listeye aldım. Beleşte olsalar almayacağım. İnat ve kin değil mi

Bu arada Avrupa Liginde inanılmaz sonuçlar alıyorum Meşaleleri yakın

Alıntıları Göster
    Henüz bonservisli olarak tek oyuncuyla görüştüm onu da aldım. Sözleşmesi bitenlerden biriyle anlaştım ama malum yıldızlar görüşmüyor. İyi bir sol bek(Reguilon mu ne) de alacaktım, sözleşme önerdim ama başka takıma daha az paraya gitti.

Yalnız katar, çin falan satış kolaylaşmış gibi. Sezon sonu eldekileri de iyi paraya satarsam süper olur.

Bu arada barçaya ilk maç asyde 1-0 yenildim, messi

• Dayanamadım bende kariyere başladım sizi görünce. Hiç iyi örnek olmuyorsunuz.

Yalnız transferi kapayarak başladım ve özel veritabanı ile oynuyorum. Ummadık ülkelerden ummadık adamları bulup FFP döneminde satmak. Oyunu nedense bilindik oyuncularla oynamayı pek sevmiyorum. Kendi kendime bulmak güzel.
    Güney Amerikada bir ton adam var kaliteli. İllaki genç olacak değil 25-30 arası kelepir adamlar da getireceğim.

Yeni adamlar bulup aldıkça burada yazarım kariyerlerle ilgili bilgiler veririm. Size iyi oyunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MA11

Dayanamadım bende kariyere başladım sizi görünce. Hiç iyi örnek olmuyorsunuz.

Yalnız transferi kapayarak başladım ve özel veritabanı ile oynuyorum. Ummadık ülkelerden ummadık adamları bulup FFP döneminde satmak. Oyunu nedense bilindik oyuncularla oynamayı pek sevmiyorum. Kendi kendime bulmak güzel.
    Güney Amerikada bir ton adam var kaliteli. İllaki genç olacak değil 25-30 arası kelepir adamlar da getireceğim.

Yeni adamlar bulup aldıkça burada yazarım kariyerlerle ilgili bilgiler veririm. Size iyi oyunlar.
    Hadi bakalım hayırlı olsun hocam. Güzel bir kariyer olur inşallah. İlk yarı bittiğinde kadronun durumunu paylaşırmısın rica etsem. Merak ediyorum bizim ruhsuzları.

• MA11 kullanıcısına yanıt
    - The Stig - kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Evet biraz kötü örneğiz.

@- The Stig -
    Ruhsuzlar yok, baya baya iyi oynuyorlar. Falcao 1 aydır sakat olmasına rağmen hala gol krallı. Hatta asist kralıydı ama şimdi babel ve belhanda geçti onu. Ligde 23 maçta 2 yenilgim var onlarda şl maçı önce rotasyon yüzünden. 1 tane de beraberlik var.
  • quote:

Hayırlı olsun. Evet biraz kötü örneğiz.

@- The Stig -
    Ruhsuzlar yok, baya baya iyi oynuyorlar. Falcao 1 aydır sakat olmasına rağmen hala gol krallı. Hatta asist kralıydı ama şimdi babel ve belhanda geçti onu. Ligde 23 maçta 2 yenilgim var onlarda şl maçı önce rotasyon yüzünden. 1 tane de beraberlik var.
    Keşke oyundaki gibi olsa gerçekte performansları Valla Belhanda'ya oyunda bile tahamülüm yok hocam

• - The Stig - kullanıcısına yanıt
    Keşke. Belki beni koysalar böyle oynatırım.

Belhanda reyiz oyunda. 26 maç 10 gol 7 asist 7,71 ortalama ile oynuyor. Sene sonu içim el vermeyecek ama para için iyi fiyata satacağım. Yaşı da var zaten.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.