Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

FM 2014 Gelecek Vaadeden Türk Kaleci ve Savunma?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
13.902
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> FM - Football Manager >> FM 2014 Gelecek Vaadeden Türk Kaleci ve Savunma?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1448 Mesaj
    Beyler takımım Galatasaray ilk sezonun devre yarısındayım tavsiyelerinizi bekliyorum ayrıca diğer mevkilerden de genç yetenek yerli oyuncu varsa yazabilirsiniz.

|
    |
    |
    |

Fan Club

• Yüzbaşı
    732 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

Koray Günter
    Kaleci olarak, Ertuğrul Taşkıran ileride ideal bir volkan/muslera seviyesine erişiyor, Ömer Kahvecide çok iyi kalene yerli olarak yetecektir..

Defans : Koray Günter, Serdar Aziz..

Bunlar iyidir zaten sende bir semih kaya gerçeği var.. ofansif bek olarak levin öztunalı oynayabiliyor sağ tarafta..
    |
    |

Orijinalden alıntı: 36Boys

Beyler takımım Galatasaray ilk sezonun devre yarısındayım tavsiyelerinizi bekliyorum ayrıca diğer mevkilerden de genç yetenek yerli oyuncu varsa yazabilirsiniz.

Ömer Kahveci

Koray Günter ve Sezer Özmen
    |
    |
    980 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Professional Geek

quote:

Ömer Kahveci

Koray Günter ve Sezer Özmen
    kaleci : Sinan Bolat. Ucuz bir miktara Porto bırakabiliyor. Özellikleri pek parlak gözükmese de düzenli olarak biraz maç yapsın geliştiriyor kendini.

defans orta : Koray Günter. Yaşı çok genç, gelişime açık bir oyuncu. İlk sezondaysanız para verip almayın, 2014 yazın sözleşmesi bitiyor bonservissiz alırsınız.

defans sağ : Şener Özbayraklı. Tam bir rotasyon oyuncusu, kendini geliştirdi mi dersen, hayır geliştirmedi ama sırıtmıyor en azından. Orta düzeydeki takımlara yakışır.

orta saha : mc pozisyonuna aday çok gibi aslında. başta Mehmet Ekici. kesinlikle iyi bir oyuncu. Tolga Ciğerci, Jem Karacan,Emre Çolak da iyilerden denebilir. İleri yıllarda tabiki Salih.

ofansif orta saha : biraz klasik olacak ama Hakan Calhanoglu. Adam iyi gelişiyor ve çoğu takıma yakışıyor. Ayrıca Yunus Malli de önerilebilir.

ofansif orta saha sağ : her türlü gökhan töre diyorum. deli gibi oynuyo. sercan sararer de düşünülebilir. ileride Serdar Gürler de çok gelişiyor.

forvet : Cenk Tosun. bitirici bir isim. kanatlardan yerden ortayı açacaksın bak bakalım adam leblebi gibi gol atıyor Ayrıca Muhammed Demir de iyidir.

aklıma gelen bunlar, tamam bazıları genç değil farkındayım
    |
    |

• Binbaşı
    1448 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: miyavlayankirpi

kaleci : Sinan Bolat. Ucuz bir miktara Porto bırakabiliyor. Özellikleri pek parlak gözükmese de düzenli olarak biraz maç yapsın geliştiriyor kendini.

defans orta : Koray Günter. Yaşı çok genç, gelişime açık bir oyuncu. İlk sezondaysanız para verip almayın, 2014 yazın sözleşmesi bitiyor bonservissiz alırsınız.

defans sağ : Şener Özbayraklı. Tam bir rotasyon oyuncusu, kendini geliştirdi mi dersen, hayır geliştirmedi ama sırıtmıyor en azından. Orta düzeydeki takımlara yakışır.

orta saha : mc pozisyonuna aday çok gibi aslında. başta Mehmet Ekici. kesinlikle iyi bir oyuncu. Tolga Ciğerci, Jem Karacan,Emre Çolak da iyilerden denebilir. İleri yıllarda tabiki Salih.

ofansif orta saha : biraz klasik olacak ama Hakan Calhanoglu. Adam iyi gelişiyor ve çoğu takıma yakışıyor. Ayrıca Yunus Malli de önerilebilir.

ofansif orta saha sağ : her türlü gökhan töre diyorum. deli gibi oynuyo. sercan sararer de düşünülebilir. ileride Serdar Gürler de çok gelişiyor.

forvet : Cenk Tosun. bitirici bir isim. kanatlardan yerden ortayı açacaksın bak bakalım adam leblebi gibi gol atıyor Ayrıca Muhammed Demir de iyidir.

aklıma gelen bunlar, tamam bazıları genç değil farkındayım

Alıntıları Göster
    Tavsiyeler için teşekkür ederim beyler sağolun.
    |
    |

• Yüzbaşı
    854 Mesaj
    quote:

Tavsiyeler için teşekkür ederim beyler sağolun.

Alıntıları Göster
    Enes Ünal'ı alıp eğitim verirsen çok sağlam oluyor.

Drogba eğitim verebilir mi bilmiyorum ama verebiliyorsa deli geliştirirsin.
    |
    |
    FRIENDS Arrow / Blue Mountain State / Breaking Bad / Chuck / Da Vinci's Demons / Game of Thrones / Gossip Girl / House M.D. / How I Met Your Mother / Lost / Misfits / Prison Break / Shameless / Sherlock / Siberia / Skins / Spartacus / Supernatural / The Big Bang Theory / The Walking Dead / Black Sails / Vikings / House of Cards / American Horror Story / Dexter / The 100 / The Oz
  • Teğmen
    151 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: equando

Enes Ünal'ı alıp eğitim verirsen çok sağlam oluyor.

Drogba eğitim verebilir mi bilmiyorum ama verebiliyorsa deli geliştirirsin.

Alıntıları Göster
    Koray Günter.
    |
    |

"Fikirler, cebir ve şiddetle, top ve tüfekle asla öldürülemez."
  • Yarbay
    3370 Mesaj
    Bvb de bi savunmaci vardi tavsiyemdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
SEO
son dakika
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.