Şimdi Ara

FM 2014 Beşiktaşlılar Derneği (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
566
Cevap
1
Favori
35.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sene jubilemi yapıyordum ben. Niye hatırlattın ki tekrardan
  • Ooh davet de almışız konuya. Kırılmasını bekleyeceğim fakat. Parayı Pokémon'un yeni oyununa dayadık. Xbox One da almayı hedefliyorum. FM yetim kaldı bu sene. İlk kariyer yine de Beşiktaş olacak.
  • Bu ne ya iki maç yaptım birinde 4-0 yenildim diğerinde de 2-0 biri elazığ birini hatırlamıyorum of of

Bu arada geç oldu belki ama oyuna yeni başlayacaklar Fernandes ilk başlangıçta sözleşme teklif edin hemen kabul ediyor sonra sorun olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THESİMPSON -- 20 Ekim 2013; 22:00:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: THESİMPSON

Bu ne ya iki maç yaptım birinde 4-0 yenildim diğerinde de 2-0 biri elazığ birini hatırlamıyorum of of

Bu arada geç oldu belki ama oyuna yeni başlayacaklar Fernandes ilk başlangıçta sözleşme teklif edin hemen kabul ediyor sonra sorun olmaz

Demekki buraya yazıp da maça çıkmak lazım...

Sadece kaleciyi değiştirdim ilk iki maç tolga oynadı 8 gol yedi cenki bu maça koydum

FM 2014 Beşiktaşlılar Derneği

• Daha önceki mesajda Mustafa kötü demiştim ama harika oynuyor şu anda 10 maçta 11 gol attı.10 maçın 3ünde yedekten geldi onuda ekleyeyim.
    Yeni taktik sistemine alışmak zor oldu ama artık sistemimi oturttum.Tek sıkıntı Kayserinin her önüne geleni yenmesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

Hoşgeldin kanka

Diğer arkadaşları da çağırayım bakayım ne diyecekler

eyvallah Faruk

playstore üzerinden baktım FM14 Beta keylerim gelmiş bu akşam indirip oynamaya başlayacağım

• Ooo iyi iyi kalabalık olduk baya. Ben daha alamadım kredi kartı sorunu yüzünden. Ay sonuna kadar alırım tabi
  • quote:

Ooo iyi iyi kalabalık olduk baya. Ben daha alamadım kredi kartı sorunu yüzünden. Ay sonuna kadar alırım tabi

aynen bende kredi kartında limit yoktu playstore üzerinden mobil ödeme olarak aldım 40-45 tl mi ne öyle bir şeye denk geldi telefon faturası geldi dün gece 200 TL gelmiş o da eklenince battık bu ay
  • quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

quote:

Ooo iyi iyi kalabalık olduk baya. Ben daha alamadım kredi kartı sorunu yüzünden. Ay sonuna kadar alırım tabi

aynen bende kredi kartında limit yoktu playstore üzerinden mobil ödeme olarak aldım 40-45 tl mi ne öyle bir şeye denk geldi telefon faturası geldi dün gece 200 TL gelmiş o da eklenince battık bu ay

150 liralık net mi kullanıyorsun yav

• quote:

cep hattı faturalı oradan aldım mobil ödeme ile 150 lira internet kullanımı mı olurmuş yav yanlış anlamışsın

paket+telefon ödemesi+mobil ödeme tutarı 190-200 tl civarı gelmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: cem_k12

evet hocam kapasiteleri belli.o yuzden zaten avrupada falan dogru duzgun basarımız yok dunya futbolunda ılerde degılız..senın taktıgı yaparsak 2 sene sonra gelsın sampıyonlar ligi..ben o amacla oynamıyorum oyunu..ne kadar gercekcı okadar ıyı..tr liginde maca 11 yabancıyla cıkarsam zevk alamam o oyundan..2 sene sonra avrupada kupa alırsam olmaz yani :)

3-5 seneye bakarız artık

aynen öyle

• quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

quote:

cep hattı faturalı oradan aldım mobil ödeme ile 150 lira internet kullanımı mı olurmuş yav yanlış anlamışsın

paket+telefon ödemesi+mobil ödeme tutarı 190-200 tl civarı gelmiş

• arkadaşlar biriniz şu bjk li futbolcuların profilini atsın çok merak ediyorum ya :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: moussa7

arkadaşlar biriniz şu bjk li futbolcuların profilini atsın çok merak ediyorum ya :D

http://dosya.turksportal.net/research/14.0.0/

Dikkat oyuncuların ca-pa değerleri de var, bunları öğrenmeden oynamak isteyen çok kişi var onlar bakmasın.
  • Eyvallah kardes sagolasin. Peki avrupadaki oyuncularin bu sekilde profilleri var mi?

• Arkadaşlar oyunu en uygun fiyatla nereden alabilirim
  • moussa7 kullanıcısına yanıt
    O site Türkiye araştırmacılarının hazırladığı bir yer avrupa için yok.
  • Hmm peki kardesim sagol yinede

• Necip, Oğuzhan gibi oyuncularımız şöyle bir bakıldığında gelecek vaadediyor gibi görünse de bazı kilit özelliklerde çok cimri davranıldığı için oyunda bir türlü etkili oynayamıyorlar. Bu durum senelerdir böyle, halen de böyle devam ediyor. Diğer bir çok oyuncumuzda da durum aynı, sanki bakıldığında iyiymiş gibi görünüyor ama aslında durum öyle değil.

Yine vasat olmuş Beşiktaş araştırması bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FatihErcan1

quote:

Orijinalden alıntı: cem_k12

bende kariyere basladım bı kac saat once..takım kıtlık içinde..holoskoyu ıyı paraya sattım,olcaya teklifler vardı ama yabancı sınırından dolayı dentınhoya kalmıyım dıye elde tuttum..arkadas tavsıyesı uzerıne hakan calhanoglunu aldım.bıde töre ye alternatıf olarak sefa yalcını aldım..ugur boralı yolladım,mehmet akgunu yolladım,muhammedle pedroyu kıraladım..

fernandese teklifler geldi.satmadım ısyan etti..sozlesme ıstedı..2.5m alıyor suan 5.5 m istedi..3.9a kadar cıktım ama yok 5.3 ten asagı ınmedı..menajerini kov dedim,sen kımsınde buna karısıyorsun dedı bana..altta kalmadım tabı bende..yürü git dedim..milan schalke fln ıstedı.begenmedım teklıflerı sımdılık elde..sanırım sene sonu bedava kacıcak..takımla toplantı yaptım,bu sene sampıyonluk istiyorum dedım..atiba hadi ordan dedi..direk bu yanı cevap oyunda boyle yazdı..hadı ordan!kovacaktımda kıyamadım :)hakanı aldım dıye oguzhan posta koydu onlada atıstım..sivoku 1. kaptan yaptım ıbrahım toraman küstü gidicem diyor..kimse burnundan kıl aldırmıyor valla..

forvete bu sezo dokunmıcam..bakalım formlarına gore seneye takvıye yapabilirim..zevklı olacak gibi duruyor..gurbetcı genclerıme guvenıyorum :)veliyide suan toulusse istiyor inatla..

Dosdum ab pasaportlu oynayin daha iyi olur belki sizin icin ben kac zamandir reel hayatta 90 dakaki macini izlmedigim takımlari yonetip duruyordum gecen gun bunu gordum dahada Galatasaray'i birakmam :)) kadroda sadce dany yabanci :) kayıtlı oyuna yaramaz fazla ilerlemeden yeni oyuna baslayin :)

http://forum.donanimhaber.com/m_82727276/f_//tm.htm#82755474

Haci oyunun en zevkli hali orjinal hali bence
    O sekillerde oyunun zevki kalmiyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.